תקראו בבקשה
הודעת מועדון:

pulpula

New member
תקראו בבקשה../images/Emo124.gifהודעת מועדון:

כפי שרואי כתב כאן אתמול אני רוצה לעדכן אתכם שדברתי עכשיו עם מי שאחראית על הפרומואים של אן אם סי. ככל הנראה הם עוזרים לנו לארגן מסיבה להשקת האלבום. במסיבה הזאת הולכים להימכר (ככל הנראה) סינגלים וכל מיני דברים נוספים, יתכן שגם הבוקס סט בהנחב שלא נעשה קנייה מוקדמת. מה שאנחנו צריכים מכם: אין לנו מחיר סופי כרגע לבוקס סט, זה כנראה הולך להיות משהו בסביבות הפלוס מינוס 300 ש"ח. לא יגוע לי בדיוק ואני לא רוצה להתחייב על מחיר, אבל בכל מקרה אם הם מארגנים לנו את המסיבה זה הולך להיות שווה את זה גם אם אנחנו הולכים לשלם קצת יותר ממחיר הזמנה באינטרנט מה גם שנקבל את הבוקס סט בידינו ולא בדואר, וזה גם הולך להיות פ33ה. אז בעצם מה שאנחנו צריכים לדעת זה מי כאן מתכוון לרכוש את הבוקס סט ואנחנו ממש ממש ממש ממש ממש צריכים לדעת את זה + כמה יחידות אתם קונים + איזה צבעים. אמנם זה מחיר די יקר אבל אנחנו חייבים לעשות את זה בשביל מייקל! חוץ מזה שהם יארגנו לנו כנראהנ את המחיר בהתחשב בכך שיהיה מספר כלשהו של קונים ואנחנו ממש מבקשים שכל מי שעוד לא אירגם את העיניינים הפיננסייפ שלו לקניית האלבום + הסינגל= זה הזמן לעשות את זה!!! אנחנו לא רוצים לעשות פאדיחות למייקל!!!!!!!!!!!!!!! זה חשובבבבב מאווווווד ואני בטוחה שאני לא צריכה להסביר לכם למה... את האינפורמציה הזאת אתם יכולים לשרשר לכאן או לכתוב במסר לי לשחורי או ליעל. בקשר לתאריך של המסיבה תשריינו לעצמכם תאריכים כמו ששחורי כתב או ב13-16 למובמבר או אם האלבום באמת נדחה גם כאן אז ה20-22 לנובמבר. תודה רבה על שיתוף הפעולה!! אני מצרפת כאן את ההודעה של רואי מאתמול: אני כבר אכתוב בהזדמנות זו שאני, שרונה, יעל ושמוליק... נמצאים במגעים עם חברת NMC (נציגה ומפיצה סוני מיוזיק בישראל) הרעיון הראשוני היה לקיים מפגש קנייה מרוכזת ב"דיסק סנטר", מאחר והמחיר של דיסק סנטר עומד כרגע על 370 ש"ח לעותק הוחלט לנסות לקנות ישירות דרך NMC. שוחחתי עם מנהל המכירות לגבי המחיר ואם נגיע בסה"כ לכמות מינימלית עבורם (מדובר בסדר גודל של 40-50 יחידות) נקבל את זה במחיר הכי זול בארץ (כי זה מחיר עלות + רווח קטן אליהם) אנחנו נקנה את זה במחיר שהחנויות קונות.. מה שאומר הכי זול בארץ (אני מרגיש כמו בערוץ הקניות) אני מקווה שמדובר סביב ה300 ש"ח ליחידה ולא יותר... כי אחרת זה כבר מצריך שיקול אולי לא לקיים כלום ושכל אחד יקנה בנפרד דרך אמזון (שזה מבאס אבל זול = בטח עם המע"מ והמשלוח זה יגיע גם ל300 ש"ח) כמו-כן בודקים לנו את האפשרות להביא גם את הגירסה הלבנה לאוסף (כרגע היא לא אמורה להגיע אלינו :( אבל בודקים בשבילינו את האפשרות וכנ"ל לגבי הסינגל) ודבר אחרון ייתכן ותאורגן לכבודינו מסיבת פרומו (אנחנו לוחצים על מנת לקיים אירוע כזה) אני וצוות המועדון מאוד סומכים עליכם ומקוים לשיתוף פעולה מכל אחד ואחת מכן... הן בתמיכה ישירה במייקל על קניית האוסף (מי שיכול גם את שני הצבעים פעמיים כי טוב) וכמובן הגעה של כולם כולל חברים שנהיה כמה שיותר ושתהיה קנייה גדולה כמה שיותר.. שרונה אמרה שמועדון אחד החליט שכולם יגיעו בלבן כדי להביע תמוכה במייקל במשפט. וזה אחלה של רעיון!!! אז החלטנו שגם אנחנו כולנו נגיע בלבוש לבן כי אנחנו (כמו לטויה ג'נט וג'רמיין..) המשפחה של מייקל בישראל!! אם הכל יצא לפועל (בעזרת השמייקל) נסקר את האירוע בעיתונות (זבלים!) כי כל פירסום על יציאת האוסף רק יקדם את המכירות בישראל!!! תשובות סופיות תקבלו ברגע שאני אדע אותן... בנתיים תכינו את הארנק (ליתר ביטחון סכום של 320 ש"ח) כאשר הצוות של המועדון ועוד אנשים חמודים וטובים כגון: שמוליק יוסי וברק עושים את המקסימום שאנחנו יכולים... ותשריינו את ה13-16 לנובמבר כרגע עד להודעה סופית על מועד ושעה. שיהיה לנו המון מזל טוב על האוסף.. מצוות Michael Jackson Israel Fan Club

pulpula

New member
אני לא מתחייבת לכלום אנחנו בודקים

את העניין (אנחנו לא מחליטים)
גם אם זה יהיה קצת יותר זה עדיין שווה. (בתקווה רבה בשביל כולנו שלא)

DC25

New member
../images/Emo124.gif 299 ש"ח במוסיקה נטו...

באתר של מוסיקה נטו מוכרים את האוסף ב-299 ש"ח למנויים... וב-339 ש"ח למי שלא מנוי... http://www.musicaneto.com/disk_details.asp?disk_id=8660 אחלה אתר ואחלה חנות עוד יותר...הכי זולה בארץ!!

mjjangel2002

New member
../images/Emo99.gifישששששששששששששששששששש

גם אני בפנים אני פטוט לא מאמינהיששששששששש

מייקלית

New member
היי שמעו ../images/Emo23.gif

אני כן מתכוונת לקנות את הבוקסט, אבל אני לא אגיע למסיבה. כי ככה בנוסף ל-300 שקל על הבוקסט אני אצטרך לשלם עוד איזה 100 שקל + על נסיעות וכאלה. זה יותר מידי כסף, ואבא שלי בחיים לא יסכים לי, (בקושי הוא הסכים לקנות לי הבוסקט) גם ככה המצב על הפנים. אז.. אני בחוץ
תהנו כולכם! אני בטוחה שיהיה לכם כיף
וכמובן, כל הכבוד על ההשקעה

pulpula

New member
100 ש"ח על נסיעות? את באה מהחלל??

פחע.. טוב נדבר כבר סמוך למסיבה ונארגן הכל.

ברור שאני בפנים!!!!!

זה יהיה ענק, אדיר אלוהי..............!!!!! ולגבי הצבע-הבנתי שיש אפור או לבן אז...אני רוצה לבן

כל הכבד על האירגון!../images/Emo124.gif../images/Emo45.gif

רק צר לי, לא נראה שאוכל להגיע, גם רק התחילה תקופה חדשה בחיי
(יש עבדה...)... בכל מקרה: כידוע לרבים כבר, אין סיכוי שלא ארכוש את הבוקסט!
וכמובן בנוסף, אין סיכוי שארכוש את גרסת הויטיליגו

שאלוום מסטולי ישראל!../images/Emo104.gif

סליחה על החור בבורות,
אבל מישהו מוכן להסביר לי מה זה הבוק סט (או איך שלא כותבים את זה), מה זה המחירים האלו כאילו לאמא שלנו יש עץ של דולרים בחצר
(שלוש מאות שקל???
על מה???? במה זה כרוך??? ו- אפרופו, אם זה כולה על דיסק מסכן/ די וי די/ קלטת וידאו- זה לא שווה את זה, כי עליכם הוא לא היה מוציא גם שקל תשעים...)
בחיאת- אני לא מבינה כלום, תסבירו לי לאט שאני אבין מהר: מה זה כל המושגים האלו, כמה של אחד מהם עולה, כמה הם יעלו אחורי הנחה, איפה נפגשים לקנות את זה, מתי, למה, כמה וכמה עולה גלידת ריבת חלב.
אחורי שתסבירו לי את כל זה, ואם המחיר יהיה סביר, אני גם מוכנה להשתתף בקנייה.
תודה רבה לכל אלו עם הסבלנות ההיסטרית שיש להם כוח להסביר
ובינתיים, אדיאוס במבינוס
ואפרופו- שנה טובה לכווולם
ייייייייייאאאאאאאאאאאא וו-הו!!!!!!!!!! (כפרות על ירון אשבל)

abigaillovesmj

New member
../images/Emo45.gif אבל כל עוד זה לא ב- 16

בבקשהההההההההההההההההההה אל תקיימו את זה ב- 16. בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה (יורדת על הברכיים ומתחננת) חחחחחחח......... אני לא יכולה בשום מצב בתאריך הזה ואני מממממשששששששששש רוצה לבוא. אז אם תוכלו לסדר שזה לא יפול על ה- 16 אני אהייה אסירת תודה. בכל מקרה כמובן שאני אקנה את הבוקס- סט (וכל הדברים הנוספים שאפשר לקנות חחחחחחחחחחחח...........)

pulpula

New member
בוקר טוב. האולטימט קולקשן זה

מארז של 4 דיסקים של מייקל שניתן לראות את התוכן שלהם כאן : http://www.sonymusicstore.com/store/catalog/MerchandiseDetails.jsp;jsessionid=Bm2Kui9DhwSGprXWg7RWB9whXEFE71CMk6MNlIZCfJWBxIETV9im!1572060824!1410063473?merchId=73562&mname=CD וגם להאזין לחלקי שירים. + DVD של ההופעה של היסטורי בבוקרסט שזה בעצם לא ממש רק בוקרשט אלא מיקס של כל מיני מקומות. מתוך 4 הדיסקים האלו יש 13 שירים שהם דמואים שלא שמענו מעולם + שירים חדשים וישנים שמייקל לא שיחרר מעולם. חשבתי שזה ברור ממה שכתבתי שאנחנו לא יודעים עדיין כמה זה יעלה.. וחבל שאת כותבת כאילו מייקל חייב לך משהו. מייקל נותן לנו המון ואני אפילו לא אכנס לנושא הזה.

aMJel 4 ever

New member
מעעעעעעעעעעעעעעע????../images/Emo12.gif../images/Emo46.gif

זו לא ההופעה המלאה של דיינג'רס טור בבוקרשט מאוק' 92? מה הם עושים צחוק? 'סעומם!

nati jackson

New member
מה פיתאום אני ראיתי את הרשימה של

השירים מהדיוידי, וזאת ההופעה בבוקרשט כי יש לי אותה, זה לא חיבור של כמה שירים מהופעות

למעלה