תקראו את הסיפור שלי, אני רוצה תגובו

shocko

New member
תקראו את הסיפור שלי, אני רוצה תגובו

היי מה נשמע כולם? כתבתי את הסיפור הראשון שלי, אתם יכולים לקרוא אותו ולהוסיף תגובות? הנה הסיפור:

ארוך....

היי קודם כל... הסיפור ארוך ולא הייה לי סבלנות לקרוא הכל אבל... יש לך סיגנון כתיבה מדליק וצעיר החיים שלי זה כתיבה אני כבר כתבתי ספר אחד והשני עכשיו אני כותבת יש לנו סיגנון כתיבה דומה לדעתי.... אז שיהייה לך המון בהצלחה ו.... אולי בעוד כמה שנים נלווה מהסיפריה ספרים אחת של השנייה חחחחחחחחחחחחח ביי

shocko

New member
תודה נעל../images/Emo24.gif

עבדתי קשה על הסיפור ואני שמח שזה השתלם... בינתיים אני באמת מקווה שנלווה ספרים אחד של השני... אולי אפשר לארגן משהו באימייל... אני מחכה לעוד תגובות

חחחחח

אהבתי מאוד, במיוחד תסוף. יש לך סיגנון כתביה כמעט כמו שלי. אהבתי שזה מדובר בענינים של "חרם" וכאלה כי דברים כאלה בקושי קורים בחטיבה..... לא משנה אני מדברת שטויות. TaLi
אלסההההה, כבר לא כל כך עצלנית

Gloria_Nathan

New member
הערה לכל הסופרים, שפשוט חשבתי עליה

בזמן הסיפור שבאמת היה יפה! וממש ממש אהבתי. וזה משהו שאני בטוחה שיש גם בסיפורים שלי שאני חושבת שאם כולנו נשים לב עליו, כל הסיפורים שלנו יוכלו להיות יותר טובים. כל העניין של השיחה שבה מתגלה שמישהו אוהב מישהו אחר, או כל עניין של איזה שהוא גילוי ריגשי רציני. אני חושבת שלרובנו יש נטייה לעשות את זה מהיר. כי כשיגדיו לנו שאוהבים אותנו אנחנו לא נרצה מתח אלא נרצה שיגידו את זה מהר ובבטיחון כמו בסרטי קלישאות. נזכרתי זה בסיפור הזה בגלל השיחה של הגיבור ומיכל, שאני חושבת שצריך להוסיף שם גימגומים, היסוסים תיאורים על דברים כמו הסתכלות הצידה, קימה, צעדיה במקום קטעיה של דברים (משהו כמו "טוב...תראה זה לא בדיוק קל..אני" היא הסתכלה למטה "אני..." היא אמרה שוב "מיכל." קטעתי אותה "פשוט תגידי את זה") זה גם יוצר איזה שהו מתח וגם, לדעתי הופך את זה ליותר אמיתי. אבל מאוד הגיוני שזאת רק הדעה שלי... אחלה של סיפור גבר! (אני מניחה שאת גבר, אם מדובר בגברברה אז קבלי- ´אחלה של סיפור גברברה!´+ התנצלות חינם)

BlackRose

New member
:)

מזכיר לי קצת סיפור אהבה שאני כתבתי לפני שנה בערך. מאוד נחמד! מאז....שיניתי לגמרי את סיגנון הכיתבה שלי-שהיה כמו שלך. סיפור מאוד נחמד קליל ואופטימי.... אך...אם יורשה לי לשאול: מבוסס על משהו אמיתי? :) דניאל.

shocko

New member
תודה לכולם- הנה כמה דברים והבטחות../images/Emo60.gif

דבר ראשון, אני רוצה להגיד שמה שגלוריה כתבה בתגובות לסיפור שלי הוא ממש נכון וכדאי לכולם לשים לב להערה שלה, ותאמינו לי שזה יעזור. דבר שני גם כן שקשור לגלוריה- אני גברבר ולא גברברת או איך שלא קראת לזה
לא רוז, זה לא מבוסס על סיפור אמיתי...ממש לא! (אפילו שאני קצת מזוהה עם הגיבור) תמר, תודה על התגובה, היא עשתה את שלה והעלתה לי חיוך... ובכלל תודה לכל מי שהגיב ותיקן אותי כי יגיעו ממני עוד הרבה סיפורים- וזו הבטחה! ד"א, יכול להיות שבזמן הקרוב אני אפתח אתר סיפורים שלי בפרט ושל כולם בכלל תוכלו לשלוח לי סיפורים ואני אפרסם אותם באתר. לא הבטחה אבל משאלה! ביי ביי לכולם LOVE - שוקו

למעלה