תקציר המפגש השבועי.

tygger

New member
תקציר המפגש השבועי.

כמו כל יום שלישי, עם בואו של הערב, התכנסנו לנו, אנשי האופנועים של חיפה(חלקם לפחות) בפאב ההוגוס. הגיעו המון אנשים. הרחבה היתה מלאה באופנועים. מזג האוויר היה ערב אביבי נעים כפי שרק חיפה יכולה לספק. על רקע גני הבהאיים במושבה הגרמנית. שם על מדרחוב האבן ישבנו ונפגשנו. אכן ערב מצויין. כוכב הערב, כמו בכל פעם הגיע היום, לאחר חודשיים של השבתה, על האופנוע!!! אנשים הגיעו מתא אביב כדי לחזות במחזה. מסתבר שהשמועה על החלמתי עשתה לה כנפיים. מה אומר לכם, למרות שהכבישים שלנו על הפנים, למרות שהשוטרים בחיפה לא ממש מבינים מהחיים שלהם למרות שנהגי המוניות נורא אוהבים להצמד אל כל כלי רכב עד כדי קירבה אינטימית למרות "עבודות הכביש" או שמה נאמר זאת אחרת
סכנה דבילים חופרים
!|
המפגש היה כל כך נפלא, והדרך . . .
אמנם אין היה זה האופנוע שלי היות ושלי היום פירקתי לו מספר חלקים ומחרתיים אתחיל לעבוד עליו, נסעתי על אופנוע של חבר טוב. המבטים, הקנאה, ההערצה! כן
אני אוהב את זה
אז מה
אני מגלומן גאה
היה פשוט נפלא. שתינו
(מעט, בכל זאת נוהגים) אכלנו, דיברנו וצחקנו המון. בדרכי חזרה לוותי על ידי חבר טוב, ההולך בפורומים לפי שלמה כהן. אדם נפלא שדאג לי בכל זאת. כמו שאמרתי, הרשנו למספר אנשים מאיזור המרכז להצטרף אלינו אפילו (נו טוב, הם נסעו את כל הדרך הזאת . . .) ואף חלקם התקבלו ב
. זהו, עד כאן להפעם. תודה לmiss more תודה לנוAה של הים ולכל אנשים אשר הגיעו היום אלינו. המקום היה ונשאר מדהים, הבעלים מחייכים, והחברה מאושרים. מזכיר לי למה אני אוהב את האופנועים ואת הקהילה הזאת כל כך.

tygger

New member
מגיח מדי פעם.

מה קורה איתך? מה שלומך? אני טיפה
מכל הריצות כדי לשרשר את כל המודעות החדשות. מה העיניינות?

tankgril

New member
התגעגתי המון../images/Emo24.gif

וואלה אצלי הכל טוב. אני בניגוד אליך לא עשיתי כלום
אבל שטויות.

reneg

New member
ומי לא בא?

אנייייייי........ אז סיפרו לי שבאת על וירגו , (אתה על קאסטום????חחחח...) ואמרו שהיו די הרבה אנשים וכלים... אולי שבוע הבא אני אבוא... צריך גם לטפל בכלי... עד אז סע\לך\רוץ\נוח\תישן\תרכב בזהירות...

למעלה