תקליטים רבותי תקליטים.......

אתנה34

New member
תקליטים רבותי תקליטים.......

מחפשת תקליטים עדיפות למוזיקה ישראלי ישנה....ג'אז....בלוז....קלסי...קאנטרי.....אבל כל תקליט יתקבל בברכה לבית האבות לתקליטים אןתו אני מנהלת בסלון ביתי. יש לי כ 200 תקליטים להחלפה במצב טוב עד מצויין. בתודה מראש......

בּני

New member
תקליטים

שלום אתנה34 תמיד נחמד לשמוע מאוד אספני תקליטים... אבל, לצערי (או בעצם לצערך
), רוב חברי הפורום כבר שיכנו את התקליטים שלהם בבית האבות שלי...
מכיוון שגם ברשותי כ-200 תקליטים להחלפה, אשמח לשמוע מה יש ברשותך ומה את מחפשת. תודה וברוכה הבאה בּני

בּני

New member
טנדר

לא ידעתי שאתה אוסף גם תקליטים
אני עובד כרגע על רשימה, בקרוב היא תהיה מוכנה ואני אשלח לך אותה (וגם לאתנה...) אני מקווה שמשהו שם יעניין אותך. בני

rachelea

New member
תקליטי זמרים ידועים בלועזית-לטנדר

יש לי. מוכנה למברם לך. מעוניין?

arye9

New member
תקליטים משנות ה60-70

עשרות תקליטים שאני מוכן למסור אבל הבעיה שאני רוצה קודם לצרוב חלק גדול מהם. האם יש רעיון? תודה ושבת שלום אריה

שַׁי

New member
שלום אתנה

אני מחפש תקליטים שפרסם המשורר דוד אבידן, ובכלל - תקליטים של סופרים ו/או משוררים. אם יש ברשותך כאלה, אשמח מאד לשמוע.

תמיר1991

New member
שי, בוודאי התעדכנת כבר:

נתן יונתן נפטר. אכן אדם מיוחד הלך לעולמו. תמיר.

שַׁי

New member
כן, כבר התעדכנתי בבשורה

המאד עצובה הזו, עוד במהלך יום הלמודים בבית-הספר. למזלי, היה לי העונג והכבוד לפגוש אדם נפלא זה לפני שנה בדיוק, ולשמוע במו אזני ולראות במו עיני משורר דגוּל, משכמו ומעלה. שינוח על משכבו בשלום

במקרה גם אני פגשתי את נתן יונתן

בפעם הראשונה כשגרנו שנה בקיבוץ שריד ובנו ליאור שנפל היה איתי בקבוצה. ובשנים האחרונות הוא התגורר ביהוד ויצא לי לדבר איתו באיזו הזדמנות ולהפתעתי הוא זכר את הורי למרות שגרנו בשריד בשנות ה-50.

avitalit

New member
גם אני נפגשתי עימו כשהייתי תלמיד

תיכון במגמת ספרות ...(אי שם בראשית שנות השמונים ) יש לי כרטיס ביקור שלו שהוא נתן לי . הייתי אמור לשלוח לו ניתוח של השיר "הרדופים" ומשום מה התעצלתי ... נפגשנו שוב בשבוע הספר שנה אחר כך עת חתם על אחד מספריו .. למזלי הוא שכח מההבטחה שלי אבל שמחתי לראות שזכר מי אני ...... יהי זכרו ברוך !

למעלה