תקלה במנגנון תיבת ההילוכים, כלי רכב מסוג: פולקסווגן, אאודי, סקודה וסיאט הצטרפו לקבוצת התובענה הייצוגית

Irina.s

New member
אם גם לכם יש תקלה במנגנון תיבת ההילוכים,
כלי רכב מסוג: פולקסווגן, אאודי, סקודה וסיאט
הצטרפו לקבוצת התובענה הייצוגית

הוגשה תובענה ייצוגית בבית המשפט המחוזי מרכז.
התביעה בסך כ-275 מיליון שקלים, נגד יצרנית הרכב הגרמנית פולקסווגן ואח'.

התביעה מכסה את כל הלקוחות בעלי כלי רכב מסוג: פולקסווגן, אאודי, סקודה וסיאט, שיש להם תקלה במנגנון תיבת ההילוכים, כפי המפורט בכתב התביעה

ואני שואלת,
מדוע בוחרת חברת פולקסווגן להלחם בלקחותיה בבית המשפט במקום לתקן להם את הפגם ולקחת אחריות מלאה כפי שנעשה בארה"ב.( ריקול)
מה בישראל אנחנו לקוחות סוג ב?
במקום שהיבואן ידרוש מהיצרן העולמי פיצוי ללקוחות בישראל הוא מעדיף לשכור את מיטב עורכי הדין כדי להלחם בלקוחות בבית המשפט.
מהלך שכזה גורם לי וללקוחות רבים להבין שחברה שפועלת נגד הלקוחות שלה פשוט מאבדת אותנו לתמיד. אנחנו פולקסווגן לא קונים יותר!

כתבה בוואלה:
על קריאת שירות (ריקול) ותביעה ייצוגית

הוגשה בקשה לייצוגית נגד צ'מפיון מוטורס ופולקסווגן: נוהגים ברכב פולקסווגן, סיאט, סקודה או אאודי? מתמודדים עם תקלה כרונית בבורר ההילוכים? מתברר שאתם לא לבד. לאחרונה הוגשה בקשה לתובענה ייצוגית בנושא, בסך של כ-275 מליון שקלים

Kiapicanto1000

Active member
אם גם לכם יש תקלה במנגנון תיבת ההילוכים,
כלי רכב מסוג: פולקסווגן, אאודי, סקודה וסיאט
הצטרפו לקבוצת התובענה הייצוגית

הוגשה תובענה ייצוגית בבית המשפט המחוזי מרכז.
התביעה בסך כ-275 מיליון שקלים, נגד יצרנית הרכב הגרמנית פולקסווגן ואח'.

התביעה מכסה את כל הלקוחות בעלי כלי רכב מסוג: פולקסווגן, אאודי, סקודה וסיאט, שיש להם תקלה במנגנון תיבת ההילוכים, כפי המפורט בכתב התביעה

ואני שואלת,
מדוע בוחרת חברת פולקסווגן להלחם בלקחותיה בבית המשפט במקום לתקן להם את הפגם ולקחת אחריות מלאה כפי שנעשה בארה"ב.( ריקול)
מה בישראל אנחנו לקוחות סוג ב?
במקום שהיבואן ידרוש מהיצרן העולמי פיצוי ללקוחות בישראל הוא מעדיף לשכור את מיטב עורכי הדין כדי להלחם בלקוחות בבית המשפט.
מהלך שכזה גורם לי וללקוחות רבים להבין שחברה שפועלת נגד הלקוחות שלה פשוט מאבדת אותנו לתמיד. אנחנו פולקסווגן לא קונים יותר!

כתבה בוואלה:
על קריאת שירות (ריקול) ותביעה ייצוגית

הוגשה בקשה לייצוגית נגד צ'מפיון מוטורס ופולקסווגן: נוהגים ברכב פולקסווגן, סיאט, סקודה או אאודי? מתמודדים עם תקלה כרונית בבורר ההילוכים? מתברר שאתם לא לבד. לאחרונה הוגשה בקשה לתובענה ייצוגית בנושא, בסך של כ-275 מליון שקלים

יש לך כמה שגיאים בסיסיות:
1. גירים אוטומטיים הם תמיד עם ליקויים. לא רק vw ובנותיה. שנים דיברו על הצרפתיות הלא אמינות (בעיקר בגיר)
2. את כל העניין ניתן לפתור אם תלמדי לנהוג. גם אני למדתי ואני נוהג בפיקנטו 1000 ידני שמסרב להתקלקל: לא הקלאץ' ולא הגיר.
3. ועוד לא דיברתי על הכיף שבנהיגה בידני. גם אם ישלמו לי אני לא אסכים לאוטומטישי. ככל שהמנוע חלש/קטן נפח, השימוש בקלאץ' ובגיר עולה ואיתו גדל הכיף...

למעלה