"תקלה בטחונית" בנתב"ג 2000

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member

לפי חדשות ערוץ 2 נחתכה הגדר של אתר העבודה בנתב"ג 2000 ונגנבו כלי עבודה. הכתב שדיווח על כך מסר, כי הצליח להגיע עד 20 מטר ממסלול ההמראה הנוכחי. מובן שרשויות השדה טענו שיש בדיקות גלויות וסמויות, אך הן לא הצליחו לסתור את הדיווח. דובר משרד התחבורה אפילו לא טרח להגיב, משום שאין לו יכולת לפאר במקרה זה את מעשי השר. חבל שתרבות "הסמוך" עובדת "שעות נוספות" ! אחרי הכותרות של אמצע השבוע על סיכול פיגועים רבים בפסח, יכול ארוע כזה להעיב על כל מאמצי הסיכול, בגלל חוסר איכפתיות וחוסר תשומת לב של אנשים. מדוע רשויות הנמל למיניהן אינן דואגות לכל שטח העבודה, ומסתפקות בהודעות לאקוניות שמאחוריהן מסתתרת אוזלת יד משוועת ?!

kennedy

New member
שטויות במיץ עגבניות!!!!עיתונאי

לפי חדשות ערוץ 2 נחתכה הגדר של אתר העבודה בנתב"ג 2000 ונגנבו כלי עבודה. הכתב שדיווח על כך מסר, כי הצליח להגיע עד 20 מטר ממסלול ההמראה הנוכחי. מובן שרשויות השדה טענו שיש בדיקות גלויות וסמויות, אך הן לא הצליחו לסתור את הדיווח. דובר משרד התחבורה אפילו לא טרח להגיב, משום שאין לו יכולת לפאר במקרה זה את מעשי השר. חבל שתרבות "הסמוך" עובדת "שעות נוספות" ! אחרי הכותרות של אמצע השבוע על סיכול פיגועים רבים בפסח, יכול ארוע כזה להעיב על כל מאמצי הסיכול, בגלל חוסר איכפתיות וחוסר תשומת לב של אנשים. מדוע רשויות הנמל למיניהן אינן דואגות לכל שטח העבודה, ומסתפקות בהודעות לאקוניות שמאחוריהן מסתתרת אוזלת יד משוועת ?!
משועמם,הצליח להכניס כתבה למהדורת החדשות! הפריצה בגדר היא פלילית,ולא חבלנית!מחבלים יכולים להתקרב 20 מטר למסלולים מהרבה מקומות,ולא נפרט אותם מסיבות מובנות. רק נזכיר את המקום ליד אור יהודה שבו צופים אנשים בנחיתות המטוסים מגובה אפס!!!!אזור טרמינל 3 לא מוגדר כאזור "סטרילי"ולכן חדירה אליו אינה כשל בטחוני.

אוהד11

New member
לא אמרתי שאי אפשר ממקום אחר,

משועמם,הצליח להכניס כתבה למהדורת החדשות! הפריצה בגדר היא פלילית,ולא חבלנית!מחבלים יכולים להתקרב 20 מטר למסלולים מהרבה מקומות,ולא נפרט אותם מסיבות מובנות. רק נזכיר את המקום ליד אור יהודה שבו צופים אנשים בנחיתות המטוסים מגובה אפס!!!!אזור טרמינל 3 לא מוגדר כאזור "סטרילי"ולכן חדירה אליו אינה כשל בטחוני.
לא אמרתי שאי אפשר ממקום אחר,
אבל כל פרצה כזו קוראת לגנב וקוראת גם לאחרים שאינם מחובבי ציון, ואסור לזלזל. אם הכתב עשה זאת יכולים גם אחרים, גם אם מדובר בארוע על רקע פלילי "בלבד".

asaf2000

New member
איפה זה "המקום" ליד אור יהודה?

איפה זה "המקום" ליד אור יהודה?
גם אני רוצה לראות.

singera

New member
בגדול נמקום עליו מדובר מאוד מוכר

צודק ב100%
הימנעו מהעברת מידע שעלול להיות כזה בעל אופי ביטחוני או מידע שרצוי שישאר רחוק מהישג ידם של הכלל.
להרבה אנשים אלו שבאים לראות מטוסים נוחתים וממריאים מי שירצה לגשת לעשות פעילות ביטחונית כבר יודע איפה נק' התורפה של הנמל תעופה וכבר פירסמתי בעבר את נק' הגישה למקום אף על פי שהוא מסומן באין כניסה - לרכב מורשה הרבה נוסעים לראות את המקום

kennedy

New member
תקלות אמיתיות באבטחה(פורסמו בעיתון)

להרבה אנשים אלו שבאים לראות מטוסים נוחתים וממריאים מי שירצה לגשת לעשות פעילות ביטחונית כבר יודע איפה נק' התורפה של הנמל תעופה וכבר פירסמתי בעבר את נק' הגישה למקום אף על פי שהוא מסומן באין כניסה - לרכב מורשה הרבה נוסעים לראות את המקום
תקלות אמיתיות באבטחה(פורסמו בעיתון)
נער בן 17 נכנס לקומת המסעדות בטרמינל ב"ג פתח חלון לגג הטרמינל משם דילג לרחבת המטוסים של אלעל.נתפס בתוך תא מטוס בואינג 757 במושב הטייס מנסה להתניע את המטוס.... ספור שני,עבריין רמלאי נס ממרדף משטרתי על כביש 1 מתל אביבי לי-ם.בטעות נכנס במהירות מטורפת למחלף נתב"ג, פרץ את מחסומי הבקורת,פינצ'ר 4 גלגלים,המשיך עד לחומה של מוסכי אלעל,דילג מעליה,חצה את אזור אלעל ויצא דרך הגדר המערבית של השדה,שם נתפס.אלו מחדלים בטחוניים.

ישראל ב

New member
אני לא מבין למה אתם כל כך מפחדים!!!

צודק ב100%
הימנעו מהעברת מידע שעלול להיות כזה בעל אופי ביטחוני או מידע שרצוי שישאר רחוק מהישג ידם של הכלל.
אני לא מבין למה אתם כל כך מפחדים!!!
אני לא רוצה להיות זה שיפרסם כאן את המיקום וזה גם נושא שלא הכי בראש מעייני אבל לא מזמן היתה כתבה מאוד גדולה באחד העיתונים (נדמה לי שזה היה מעריב) והיה שם סיפור ארוך על חובבי המטוסים שמגיעים לשם כמעט כל יום לראות מטוסים ואפילו כאן בפורום היו כמה חברים שכבר מזמן פירסמו את המיקום הזה אבל כאמור ערן המנהל כתב שלא כדאי לפרסם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה