תקופה חדשה

תקופה חדשה

הנוסף הקבוע שלי ,אהובי,נוסע מחר לתקופה ארוכה לחו'ל, אמנם יבוא לבקר פה ושם אבל זה לא יהיה קשר רציף. אני כבר מרגישה את הגעגועים ויודעת שיחסר לי. מצד שני משהו בי משחרר את מה שהיה ומצפה לתקופה חדשה.

../images/Emo24.gif

לא יודעת כמה זמן אתם יחד, אבל אחרי תקופה ארוכה זה מתחיל להרגיש "קבוע" מידיי לטעמי <למרות שעם ואסי זה לא קרה
> ועם כל הגעגועים אני הייתי נהנית מקשרים חדשים שמביאים איתם ריגושים ופרפרים

תודה...../images/Emo24.gif

אנחנו כבר 4 שנים יחד,עם הפסקות של כמה חודשים מידי פעם. ותוך כדי היו לי קשרים נוספים וגם לו . וזה מעניין כי זה באמת מרגיש "קבוע" וזה משהו שממש לא תכננתי שיקרה.היום אני מרגישה שגם אם ניפרד להרבה זמן זה כבר מעל הזמן, לתמיד.זה כמו זוגיות פתוחה בתוך זוגיות פתוחה

פעם מזמן

לפני חמש שנים ניהלנו את הקשר שלנו מעבר לים. יש בזה משהו מאוד כייפי, לי זו היתה תקופה נפלאה אבל מאידך זה היה תחילת הקשר. מאוד מבינה את תחושת ההקלה הזו, בהצלחה

מבינה לגמרי למה את מתכוונת

הקשר שלנו התחיל בחמישה חודשים וירטואלים, כרגע,אחרי כל מה שעברנו פחות מתאים לנהל כך את הקשר,זה כנראה באמת מתאים יותר לתחילת קשר.

אסתי69

New member
את מיוחדת בעיני שתדעי

מבינה את הגעגוע ומעריכה את היכולת שלך לשחרר ולצפות למשהו חדש, תקופה חדשה.

ורד הבר1

New member
../images/Emo24.gif עם כל מה שעברתם יחד

אני בטוחה שזה לא הסוף! אבל זו בהחלט, כנראה, תקופה חדשה ועם כל הגעגועים (ואני בטוחה שיהיו...) אני מאמינה שתפתחי בעצמך דברים מדהימים שאולי עדיין לא נפתחו או שנפתחו ותוכלי לפתח בהצלחה

המון בהצלחה

איזה כיף לשמוע אנשים שמוצאים את הטוב בכל דבר! אוהב את הגישה. המון בהצלחה!

אומרים

"נסגרת דלך נפתח חלון" מותר לכאוב,מותר להתאבל,כדאי ורצוי להמשיך קדימה. חיבוק ענק

תודה../images/Emo24.gif

אני לא מתאבלת,אף אחד לא מת ,אפילו לא הקשר שאם נרצה יימשך גם למרות המרחק.משהו הסתיים ולא יהיה כמו שהיה וצריך להתמודד עם געגוע וחוסר ולהמשיך קדימה,כמו שכתבת

למעלה