תצילו אותי בבקשה

invisible fire

New member
תצילו אותי בבקשה ../images/Emo206.gif

אני צריך להעביר פעילות לכיתה ד' בנושא עשר המכות... ואני לא מצליח לחשוב על שום פעילות שקשורה לעשר המכות! מישהו יכול לעזור לי בבקשה? תודה רבה מראש

אני מנסה..

אפשר להמחיש איתם למשל, דם - לקחת גואש, ולצייר על בריסטול ענק עם הידיים.. צפרדע- תחרות צפרדעים, לקפץ מצד אחד של החדר לצד השני חושך- לסגור את האור בחדר ולספר דברים מפחידים או לשחק איזה משחק נחמד ( רק זהירות כי יש חושך..) ברד- אפשר לקחת גוש קרח שתכיני מראש ותהפכו אותו לברד או משו בסגנון מכת בכורות- אפשר לקחת את הילדים הבכורים ולעשות איתם איזה משחק... אם יעלה לי עוד משו אני אגיד לך... אבל פחות או יותר זה הכיוון

רעיון ממש יפה-קובייה!

יש לי רעיון ל"מכת בכורות" אפשר לקחת את הילדים הבכורים ולעשות תופסת כאשר הבכורים הם התופסים...אם הם תופסים מישהו,עליו לעמוד בפיסוק ,ולחכות שמישהו ישחרר אותו,ע"י מתן צ'אפחה
,ככה זה גם "מכת"וגם "בכורות"...

אהבתי את הרעיונות שלך../images/Emo140.gif

ואני לא מצליחה למצוא רעיונות אבל אולי פה תוכל למצוא משהו

פ-א-ז-ל

חלק את הכיתה לכמה קבוצות, תן להן להרכיב פאזל - שיהיה עם המון חלקים! עוד רעיונות: * תפזורת. * חידון. * גלגל המזל.

afikiminfo

New member
אפשר להכות על פינייטה

קניתי אצל גבי. תוכלי ליצור קשר במסרים ואעביר לך את מס' הטלפון שלו.

buffgirl

New member
אמ..

לספר את הסיפור בצורה קצת מצחיקה או עדכנית.
שכל אחד יכתוב כמה מכות ותבחרו את 10 המכות הכי גדולות של הקבוצה.
פאזל.
חידון שבכל תשובה נכונה מקבלים איזה משהו שישלים לאיזו תמונה - מן פאזל משודרג.
המחזה יחד עם עוד כמה מדריכים
ציור קבוצתי של סיפור 10 המכות. מקווה שעזרתי, ובהצלחה! מי כמוני יודע שכיתה ד' הם חמודים-חמודים, אבל עושים הרבה צרות

אם את עדיין צריכה רעיונות

תנסי את הקישורים הבאים... את מכללת קיי את הפורום הגדול מורים (החומרים הם לגנים, אך תוכלי בקלות להקבל רעיו ות ולהרים את הרמה!) ואת יכולה לשאול בקומונה שאני מנהלת- הכי טוב חנמ. בהצלחה!

למעלה