תצוגה מקדימה של תמונות ב hit

Tali1912

New member
תצוגה מקדימה של תמונות ב hit

נשאלה השאלה: איך זה שבהיט יש תמונות לחלק מהבלוגים ולחלק לא ? והתשובה: במתחם ההיט לא אמורה להיות תצוגה של תמונות מבלוגים, ייתכן וחלק מהגולשים מסווגים את ההמלצה שבחרו להעלות בתור תמונה ואז זה ימשוך את התמונה לתצוגה. הנושא הועבר לטיפול טל-יה

siv30

New member
למה לא?

יש בלוגים המתמחים בצילום למה שלא תמישך תמונה במקרים האלה?

Tali1912

New member
מסכימה איתך שיש בלוגים איכותיים

בקטגורית צילום ומגיע להם תצוגה מקדימה של היצירה שלהם. זה המקום גם לאחל מזל טוב לצדוק מהבלוגיה בתפוז שהתמונה שלו
הדגל שלי
נבחרה כאחת מארבעת התמונות הזוכות בפרוייקט ותוצג על שלטי חוצות בכל רחבי הארץ, כל הכבוד צדוק
בחירה מכובדת ליום עצמאות ה 60 למדינה

בהחלט מפריע לי שלא נותנים מקום לתמונות בחלון .אני חושבת שיש כאן ייצוג מקסים של צלמים מוכשרים מאד .ועובדה שכעת צדוק מייצג אותנו בכבוד רב .בנוסף ישנה בלוגרית צעירה מאד שצילום שלה מיוחד פורסם באתר גרמני וגם זה מייצג את תפוז בכבוד רב. בלוגרים כמו צדוק ,שי ,אדי ואולי יש עוד ,פעילים לפחות 3 שנים והדרך שלהם מלמדת שהם רק השתפרו נפלא לאורך הדרך .לרמה מקצועית ואמנותית .אנו רואים פה היטים רבים לפרסומים ולתכנים ברמה ירודה .המעט שתפוז יכלו לעשות זה להכניס אותנו לקטגוריה של "צילום" ולא "אלבום תמונות" ולשים תמונה ליד כל היט שמועלה . ערב נפלא

Tali1912

New member
אין לך מושג

כמה אני מסכימה עם הדברים שכתבת. אני יכולה להגיד לך שבימים האחרונים אני רואה היטים עם כפילויות רק ליטשו אותם פה ושם בעריכה או שמות משתמשים שונים, גולשים חושבים שלא מבחינים בכפילויות והכל נבלע, אבל זה ממש לא ככה.

למעלה