תפריט יומי - דעות יתקבלו בברכה

n1tzan

New member
תפריט יומי - דעות יתקבלו בברכה

אני בן 16, החודש אני סוגר בדיוק שנה של אימונים. אני עובד לפי תוכנית שמטרתה מאסה. יום 1 - כתפיים + רגליים + 2 תרגילי בטן יום 2 - חזה + גב + 2 תרגילי בטן יום 3 - מנוחה יום 4 - יד קדמית + יד אחורית + 2 תרגילי בטן כל התרגילים 8 חזרות 4X סטים, חוץ מאימון רגליים, תאומים 15X4 ודחיפה 12X4. המשקלים גבוהים יחסית. אני שוקל 75 קילו והגובה שלי הוא 1.78 בערך, סנטימטר לפה או לשם. תפריט שהציעו לי להשתמש בו, אבל הוא לא כל כך טוב בשבילי כי צריך לקחת את הבית ספר בחשבון. (גם זמן וכסף, אבל על זה אפשר להתגבר) התפריט : א. בוקר - 100 גרם קורנפלקס+חצי קוטג'+4 פרוסות לחם עם סלט ארוחת 10 - 100 גרם קורנפלקס בשעה 12 - פרילי (גדול) +3-4 פרוסות לחם (או 2-3 לחמניות) בזמן האימון - 3-4 שלוקים ממשקה מתוק כל רבע שעה (כל אותם מיצים מתוקים שמכילים הרבה פחמימות) לאחר האימון - 100 גרם קורנפלקס חצי שעה אחרי האימון - קופסת טונה + 3-4 חתיכות לחם כשעתיים אחרי האימון - חצי קוטג' + אבוקדו לאחר שעתיים - תערובת (אותה תערובת של צימוקים וכל מיני קטניות) + ארוחה לפני השינה - משקה חלבוני לדעתי תפריט כזה הוא מאוד קשה לביצוע. אך האם הוא טוב לדעתכם ? תמיד דנים בשאלה האם כדאי לצרוך אבקת חלבון במקום לאכול ולפטם את עצמך כל כך ? מה אתם אומרים ? (גם מבחינת מחיר זה יוצא הרבה יותר זול. אבקה שעולה 200-300 שקל מספיקה לכמה חודשים טובים, לעומת זאת כל האוכל שצריך לקנות על מנת לאכול כך יעלה הרבה, הרבה יותר.

stas51

New member
בקשר לתפריט תזונה...

לא ממש טוב לדעתי.. אתה יותר מידי אוהב קורנפלקס ואתה בקושי מקבל חלבונים עד הזמן של "חצי שעה אחרי אימון" רק חצי קופסת קוטג ופרילי גדול.... נגיד אני אוכל ארוחת בוקר- קוטג (קופסה שלמה)+ 2 פרוסות חיטה מלאה+ עגבנייה בית ספר- 1. בגט מהבית עם קופסת טונה 2. בגט מהבית עם קופסת טונה 3. ואני קונה בקפיטריה בגט עם שקשוקה...
אחרי זה אני חוזר הביתה ב3 בערך אוכל ארוחת צוהוריים מסודרת, הולך לאימון בסביבות החמש וחצי חוזר- בערך שש וחצי אוכל 4 ביצים + קופסת קוטג שלמה ולפני שינה אני אוכל עוד איזה קוטג\טונה או חביתה זה הבסיס.... לדעתי תאכל קוטג בבוקר ותנסה לארן בבית ספר אכילת 2 קופסאות טונה...

n1tzan

New member
מה אתה חושב על אבקות במקום כל כך

הרבה אוכל ? אגב, זה לא שאני אוהב קורנפלקס, LOL :) זה תפריט שחבר שלי שמאתמן איתי באותו מכון הביא לי.

n1tzan

New member
מישהו יכול לענות בבקשה

על השאלה למעלה ^ ? .................

למעלה