תפריט אוכל לגיל שנה

תפריט אוכל לגיל שנה ../images/Emo21.gif

איך אמור להיראות סדר יום של תינוקת בת שנה מבחינת האוכל? אנחנו מתחילות את הבוקר (בשעה 6.00) עם בקבוק סימילאק. בסביבות 8-9 היא אוכלת מעדן חלב (גמדים, דניאלה וכו'), אח"כ בסביבות 12-13 אנחנו אוכלות מרק/פסטה+בשר טחון או קציצות. אחרי הצהריים, בסביבות 17, היא אוכלת פירות ובקבוק סימילאק לפני השינה. נראה לכם שהיא אוכלת מספיק? מבחינת המשקל, היא אף פעם לא הייתה שמנה והיא נמצאת באחוזון 25. איך אפשר לגוון לה את התפריט? אשמח לקבל כל עצה

לא, הארוחת ערב שלה

היא בקבוק סימילאק ובד"כ היא נרדמת תוך כדי את הפירות אני נותנת לה אחרי שהיא קמה משנת הצהריים שלה

ניקי ב

New member
אני בגיל הזה נתתי ארוחת ערב

למשל: עגבניות בחתיכות קטנטנות בלי קליפה לביבות- פנקייק. נשיקה של הלחם. אבוקדו. ביצה. מעדנים שוניפ גבינות פשטידת גבינה ובנוסף לפני השינה בקבוק מטרנה רק בתור השלמה, לא בתור ארוחת ערב.

ואיך מבחינת הכמויות?

נגיד, באיזה גודל חתיכת הפשטידה? כמה מרק היא אמורה לאכול? פשוט כל הזמן נדמה לי שהיא לא אוכלת מספיק. סליחה על השאלות ה-

ניקי ב

New member
אין שום בעיה תשאלי חופשי

תמיד יהיה מי שיענה
אני נותנת לך חתיכה קטנה, קוביה . הפשטידה מאוד רכה והיא מחזיקה אותה ביד ולוקחת ביסים. בכללי אני נותנת אוכל עד שהיא שבעה. כלומר, היא מסיבה את הראש ממני, בזמנו שהייתי מאכילה אותה היום היא נותנת לי את הצלחת שאקח אותה
או משחקת עם האוכל. מניסיון ילד אוכל שהוא רעב.

l o l i l o

New member
תנסי לתת לה ביצה וגבינה בערב

עגבניה, חלה מטוגנת, ציריוס, אני נותנת פירות בבוקר ואחה"צ את המעדן.

אם היא הולכת לישון בסביבות 8-9

באיזו שעה לתת לה את ארוחת הערב (בתנאי שבינתיים משלימים לה לפני שינה עם סימילאק?)

l o l i l o

New member
תתני בסביבות שבע את הארוחת ערב

לפני המקלחת, ביצה קשה זה יופי! עם עגבניה לחם וגבינה! ואחרי המקלחת שיהיה מוכן בקבוק למקרה שהיא תרצה נישנוש לפני השינה.

למעלה