תפיצו תנסו לעזור בכל דרךך אנשים זה

תפיצו תנסו לעזור בכל דרךך אנשים זה

חשובבבבב הילדה זקוקה לעזרה כל מי שמעוניין לעזור לקחתי את זה מאתר כיפה מהפורום של בנ"ע שם יש פרטים הילדה זקוקה לעזרה זה מה שהיא כתבה שם בס"ד שלום לכולם ותודה על כניסתכם להודעתי. נכון, זה קצת ארוך, אך ברצוני לבקש שתקראו הכל מההתחלה עד הסוף. תודה. שמי תום .ל., בת 21. סיבת פנייתי היא בשל מצוקה קשה. אני סובלת מבעיה בריאותית קשה כבר מעל ל-7 שנים!!! המתבטאת (בין השאר) בכאבים כרוניים עזים ובלתי נסבלים בעיקר בכל איזור עצם הזנב, ומרתקת אותי למקום אחד, כרגע ביתי. איני יכולה כלל לשבת, ללכת בצורה נורמלית, ואפילו לא לשכב במנוחה(לשכב על הגב איני יכולה כלל), והכל בשל כאביי הבלתי נסבלים המענים אותי ללא הפסק ולא נותנים לי מנוח. במשך 7 השנים פלוס האלו, בנסיון למצוא איזה שהוא מענה-פיתרון לזוועה ממנה אני סובלת, הייתי ב-כ-ל מקום ועברתי ה-כ-ל!!! הזוועה הזו ממנה אני סובלת, היא משהו חד במינו, מורכב מאוד, וקשה מאוד. זה גיהנום עליי אדמות שלא נראה כמותו (חוץ מאצלי) ב-א-ף מ-ק-ו-ם , ו-ל-ש-ו-ם א-ד-ם ב-ש-ו-ם ת-ח-ו-ם!!! מפאת מצבי והסיבה שאני מרותקת לביתי בלי יכולת לצאת לאף מקום, אף רופא שיניים לא ראה אותי 7 שנים. אני פונה אל כולם בקריאה נואשת לעזרה: מצב השיניים שלי חמור ביותר, אני זקוקה לטיפולים באופן ד-ח-ו-ף, והדרך היחידה בה אוכל לעבור טיפולי שיניים היא אך ורק ע"י הרדמה כללית. הבעיה טמונה בכך שאין לי מימון לטיפולים ואין למשפחתי(הנמצאת בקשיים כלכליים) אפשרות לממן את הטיפולים בעצמה. קופ"הח שלי מסרבת לממן את הטיפולים. כבר 7.5 שנים, ביטוח לאומי ולשכת הרווחה מסרבים לסייע לי(פיזית, נפשית וכספית), כך שגם דרכם אין מימון. כבר 7.5 שנים, אף עמותה בישראל שניסיתי לפנות אלייה לא מוכנה לעזור לי. בכל העמותות/אגודות/ארגונים מסרבים לעזור לי(פיזית,נפשית וכספית), ואפילו לא טורחים לברר ולבדוק את מקרי, ואת כל הסיפור שלי. אפילו עו"ס שאני כ"כ צריכה ומגיעה לי, אין לי. יש לי מכתב המתאר את מקרי, ששוכפל מ"ס רב של פעמים,ונשלח לאינספור מקומות,אנשים,עמותות,תקשורת... וא-ף א-ח-ד ל-א ט-ר-ח ל-ה-ת-י-י-ח-ס ולבדוק את המקרה שמאחורי המכתב הקשה! אפשרותי היחידה לעזרה היא מימון מאנשים טובים, או שאדם טוב בעל מרפאה יסכים לקבלני במרפאתו באיזור המרכז/השרון לטיפולי שיניים בהרדמה ללא עלות מצדי. ניסיתי לפנות לרופאים אך אף אחד לא מוכן להקשיב, לסייע ולקבל אותי. אני פונה אל כל הקורא/ת שורות אלו: האם מישהו/הי מוכן/ה לסייע לי במימון הטיפולים? או לחילופין, האם מישהו/הי מוכן/ה לקבל אותי לטיפולי שיניים בהרדמה ללא עלות מצדי? מצב השיניים שלי חמור ביותר כיוון שהוזנחתי קשות, והגעתי למצב אסור להגיע אליו! מדובר בין השאר על פגיעה בעצבים, כאבי תופת בלתי נסבלים ואני ממש מרגישה כאבים בראש!!! אפילו קרה שהלסת שלי זזה וכבר שבעה חודשים היא לא במקומה! אני מחפשת וזועקת לעזרה שנה שלמה ומצבי מחמיר ומחמיר כיוון שאף אחד לא מוכן לטפל בי. לאף אחד לא אכפת שיש אדם הזקוק לסיוע דחוף ולטיפולים בדחיפות כזו שזה כבר עניין של חיים ומוות. אני זקוקה לעזרה דחופה נואשות וכולי תקווה שתעזרו לי. אני מבקשת בכל לשון של בקשה, אני ממש מתחננת: אנא עזרו לי. אל תהססו ליצור עימי קשר, בבקשה. (דרך אימייל בלבד בבקשה): [email protected] פנייתי היא לעזרה לגבי השיניים, אך בוודאי ניתן להבין שיש סיפור ארוך, מסובך וקשה מעבר לכך, ואני זקוקה לעזרה רבה: פיזית, נפשית וכספית בעניין כל הבעייה הרפואית המסובכת והבלתי נסבלת, ממנה אני סובלת. גם את הנ"ל הייתי צריכה להכתיב למישהו כיוון שאין באפשרותי מפאת מצבי לעשות זאת. ניסיתי לפנות לפני זמן מה לפורומים רבים (ב"וואלה" וב"תפוז"), אך לצערי לא ייצא מזה כלום, ושוב לא קיבלתי שום עזרה מאף אחד). אני בודדה במערכה, ב-ל-י ש-ו-ם ע-ז-ר-ה מ-א-ף א-ח-ד (אפילו לא מהמשפחה!!!), ונמצאת במצוקה שאין קשה ממנה! אם יש לכם לב וטיפת רחמים, אנא עזרו לי!!! א-נ-י מ-ת-ח-נ-נ-ת!!! בבקשה, רק מי שבאמת מעוניין/ת ורוצה לסייע ולעזור לי, לפנות אליי, ואני אתן את מ"ס הטלפון שלי. א-נ-א מכם/ן, הראו את מכתבי ל-כ-ל מי שאתם מכירים (משפחה,חברים,ידידים,עמיתים,מכרים, לא חשוב מי, פשוט כ-ו-ל-ם), שכמה שיותר אנשים ייחשפו אל מקרי הקשה, המסובך והחד במינו, ויסייעו יעזרו ויצילו אותי מהגיהנום הזה!!! א-נ-י ב-מצ-ו-ק-ה שא-י-ן ק-ש-ה מ-מ-נ-ה!!! א-נ-א ע-ז-ר-ו ל-י ד-ח-ו-ף!!! ב-ב-ק-ש-ה!!! א-נ-י מ-ת-ח-נ-נ-ת!!! בתודה רבה מראש לכולכם, תום

הצעות לעזרה כמה אפשרויות

לתלות שלט בסניף ולבקש מהחבר´ה לתרום, ולהעביר כסף למישהו מסוים בסניף, והוא ישלח את זה לתום *אפשר להתרים בסופרים, על משקל איסוף מיצרכים. *אפשר ארוע חנוכה ושההכנסות יהיו תרומה לתום. *אפשר לפנות ישירות לרופאי שיניים ולבקש אם יוכלו לתרום (יש אנשים טובים!) רפואה שלמה והחלמה מאירה! חנוכה שמח ומלא אור לכולם זה ההצעות שהועלו למי שיש עוד הצעות בבקשה אל תהססו לעלות את ההצעות האלה המקרה הזה נבדק ראו גם תמונה של אותה נערה זה אמיתיי והיא סובלתתתתת

Comet 1

New member
../images/Emo7.gif

יאאא...היא מזה נגעה לי ללב... קראתי גם את ההודעות בכיפה. אני גם אירתם לעזור לה.

מיכלוש7

New member
אמממ...אני לא חושבת שהיא הגיבה לך..

ו
כי זה חשוב
(*לא משוחדת בכלל*)

זה באמת חשובבב

חבר'ה יש לי פרטים של אותה בחורה התכתבנו במיל היא זקוקה נואשות לסיוע לא רק בשיניה אלא בהכלל היא ממש מוגבלת היא תלויה באנשים אחרים שיכתבו בשבילה אני פונה לכולכםםםכל מי שרוצה לעזור ומעוניין אני יתן לו ת'פרטים של אותה בחורה כדי שתוכלו לסייע לה בהכלל אנחנו לא יודעים מהז ה כי זה אף פעם לא דיבר אלינו אבל אף חד לא יודע מה היא עוברת זה גיהנום אז היא פונה להמונייי אנשים שיעזרו לה תפיצו זאת בעירכם ביישובים שאתם גרים תבוא לעזרתה תעשו חסד עם נערה שזקוקה לעזרה דחוףףף תארגנו תרומות בשבילה או אירועי חנוכה תגבו כסף שההכנסות ילכו אלייה היא באמת צריכה את זה אני מודה לכל אלה שישתפו פעולה ויעזרו לה להפיץץץ בכל המקומות האפשריים

חשבתי שיש כאן חבר'ה שאכפת להם

אבל לצערי אני רואה שלא לא הגבתם ולא היתיחסתם לאף הודעה שכתבתי על אותה ילדה אף חד לא העלה הצעות במה לעזור לה טוב אני סה"כ עשיתי את שלי והפצתי את זה אם יש בכם טיפת רחמנות לפחות תפיצו את זה בסניפכם

למעלה