תפוס הצוואר מה לעשות??

תפוס הצוואר מה לעשות??

לארנבונת שלי תפוס הצוואר מאתמול בערך היא מסתכלת עליי במבט עקום כזה כל הזמן...מה יש לעשות??? חשוב להזכיר שמכשהיא נולדה היא לא הכי רגילה שיש יש לה רגליים עקומות קצת והיא יחסית גדולה מאוד... אבל אני לא בטוח שזה קשור כל זה לצוואר התפוס מישהו יודע מה יש לעשות???

fasterNY

New member
דלקת אוזניים!

יכול להיות שזו דלקת אוזניים... זה גורם להם לחוסר שיווי משקל, לחוסר איזון, שגורם להם ללכת עם הראש על הצד שכזה... כדאי לפנות לוטרינר שמבין בארנבים, שיבדוק.

אוקיי תודה

ואיפה יש וטרינר כזה?? כאילו יש בסביבה וטרינרים אבל לרוב לכלבים חתולים שלא מבינים בארנבים... אני מאזור נתניה ד"א... ועוד שאלה באיזה גיל הארנבונים מפסיקים לינוק??

Sweet Fantasy

New member
וטרינרים

מהרצליה או ת'א -ר"ג יהיו בסדר? וארנבונים נגמלים בגיל 4-6 שבועות.

אממממ....

אני אשמח מאוד אם יש משהו יותר קרוב לאזור נתנייה וישובי עמק חפר אבל אם לא אז כמובן שיהיה בסדר מהרצליה ות"א או רמת גן... ותודה....

Sweet Fantasy

New member
אני לא מכירה ממש אבל המלצה..

תתקשר ל144 בקש מרפאות באיזור שלך, ופשוט תתקשר ותשאל אם הם מטםלים בחיות אקזוטיות..
או.. אתה יכול להתקשר לד"ר שור (אני פשוט סומכת עליו) ולשאול אותו אישית אם הוא מכיר מישהו מהאיזור שלך שמטפל.

fasterNY

New member
רציתי לבקש משהו קטן...

אם תוכל אחרי שתבקר אצל הוטרינר, לומר לנו לאיזה וטרינר ניגשת, מה חוות דעתך עליו, מה הוא איבחן, וכמה כסף עלה לך? זה יעזור לנו לדעת כמה דברים: 1. האם האבחנה שלנו היתה נכונה, כך שנוכל ללמוד לעתיד. 2. המלצות או המלצות להמנע מוטרינר זה או אחר. 3. סדר גודל של מחירים לטיפולים מסויימים. תודה מראש, רן

Sweet Fantasy

New member
אממ..

ככה, במקרה והחוות דעת על הוטרינר היא לא טובה, מותר לפרסם את התגובה ע"ג הפורום אבל ללא ציון שם ומיקום. כל זה ניתן להעביר דרך המסרים. מחירים מותר, ושוב בלי שמות. כמו כן, חוות דעת טובות יתקבלו בברכה עם ציון שם ומקום. תודה.

אוקיי...

אין לי בעייה ככל הנראה זה יהיה ביום שישי הזה ולאחר מכן נדע איך הלך... לילה טוב בינתיים

gesus

New member
ולא רק זה../images/Emo196.gif

אם אתה מעלה כאן חוו"ד שלילית אתה חייב לאפשר לו להגיב, אחרת אין לך הגנת תום לב במקרה ויתבעו את כותב ההודעה על הוצאת דיבה.

fasterNY

New member
אין לי בעיה שיגיב...

להיפך!!! הלוואי ואיזה וטרינר יבוא לפה... יספר לנו כמה זמן הוא מתעסק עם ארנבונים... מה הנסיון שלו... איפה הוא למד עליהם... ויתן לנו כמה טיפים... אני מקווה שוטרינרים יגיעו לפורום שלנו... ויענו לדברים מדי פעם...

Sweet Fantasy

New member
בתהליכים..

אני מתכוונת ומנסה להביא לפה וטרינרים שיוכלו לענות ולעזור, אבל למרות זאת אני מעדיפה שלא ירוצו חוות דעות שליליות ע"ג הפורום כדי למנוע אווירה לא נעימה, וטרינר שיראה שמתכסחים איתי לא ממש יהנה וירצה לעזור ולכתוב בפורום.. מסכים איתי? אז להמנע מדברים כאהל בבקשה, יש לך חוות דעת להעביר עשו זאת במסרים במייל או בכל דרך שהיא לא הפורום. תודה, ההנהלה
(חח סתם, היה בא לי להגיד את זה.
)

ד"וח וטרינר...

מנהלת הפורום בבקשה תצנזרי את ההודעה אם יש בה דברים שאסור לכתוב למרות שאני לא הולך לכתוב דברים רעים טוב??... אז ככה... אתמול (יום רביעי...) התקשרתי למרפאה הוטרינרית בכפר ויתקין כי הם יחסית קרובים למקום מגוריי.. ובחור נחמד ענה לי על כל השאלות שלי הסברתי לו מה יש לארנבת שלי וכבר משם הוא אמר לי שכנראה זה איזה חיידק שאני לא זוכר את השם שלו... והוא אמר שהטיפול ילווה בכמה זריקות במרפאה ובעוד טיפול בבית... ושאם זה באמת זה עלות כל הטיפול היא 120 ש"ח... למחרת כמה דקות לפני שיצאנו התקשרתי לשאול על עוד ארנב שהייתה לו בלוטה ברגל שלאחר מכן התגלתה כמוגלה ובטלפון שאלתי כמה יעלה להביא עוד ארנב והוא אמר שכרגע הוא לא יודע מה יש לו ואם זה לא יהיה משהו מיוחד אז כנראה שלא יעלה לי... אז לקחתי את הארנבים אל הוטרינר וחוץ מכמה בעיות תנועה ופניות לא נכונות היה ממש אחלה...(חוץ מהתוצאות של הבדיקות...) על הארנב השני שהבאתי הוא מצא מוגלה שהייתה ממש גדולה וזה גרם לחום ולחוסר פעילות של הארנבון והוא הוציא את המוגלה על ידי חיתוך המוגלה והוא השאיר את הפצע פתוח הוא אמר שהוא יעשה את זהכדי לתת לזה להתרפה לצאת אני לא זוכר וחיטא והכל בסדר (חוץ מזה שהוא יכול להיות בסכנת חיים... מסכן...) ולאחר מכן בדקנו את הארנבת השנייה זאת עם הבעיות אוזנייםוהתוצאות היו שזה החיידק ככל הנראה אז הוא נתן לה כמה זריקות ואמר שהיא במצב לא טוב והסיכויים שלה להחלמה לא גדולים אבל שיש סיכוי... ושעם שניהם אנחנו צריכים לחזור מחר לא היה לנו כסף מדוייק לשלם לו ולו לא היה עודף אז הוא נתן לנו לשלם לו מחר כשנחזור אליו... לדעתי בינתיים לפחות הוא היה ממש בסדר אני מקווה לפחות שהטיפולים אולי יעזרו כי אני לא רוצה לאבד את שני הארנבים שלי ומחר אני חוזר אליו לעוד בדיקה... לבריאות...

למעלה