תעשה טובה לכולם ותבלע רעל

dory30

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל

תעשה טובה לכולם ותבלע רעל​

מי זה ה"כולם" שאתה מתיימר לדבר בשמו על רצונותיו? מאוד אצטער אם נתניהו יבלע רעל וגם לא מצאתי בתגובת האיש לבקשת הפרקליטות עילה מיוחדת לכך.

R 1 3

Well-known member
מי זה ה"כולם" שאתה מתיימר לדבר בשמו על רצונותיו? מאוד אצטער אם נתניהו יבלע רעל וגם לא מצאתי בתגובת האיש לבקשת הפרקליטות עילה מיוחדת לכך.
למה שתצטער? אם אתה מכבד את האדם והוא קץ בחייו - הנח לו לשחרר
אני לא מכיר בסביבתי ולא אדם אחד כולל מי שהיה מצביע ליכוד / ש״ס במוצהר
שלא מאס כבר בזחוח. סביר ביותר שהוא עצמו מואס בחייו ולא סובל את עצמו.
מי שעדיין קורא לו לחזור - לא מאהבת מורדכי.. אלא מהשנאה שלו לצברים הישראלים
הוא/אתה נהנה שיש לכולנו את הקוץ הזה בישבן. כך במפורש מתבטאים הביבסטים
״שתסבלו ממנו״ עוד.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה שתצטער?
סתם כך אוהב בני אדם ולא מעוניין שיקרה להם משהו. בוודאי שלא מעוניין שאנשים יהיו במצב מנטלי כל כך קשה שיגרום להם לתחושה שעדיף שייטלו את חייהם. נתניהו לא חריג אצלי מבחינה זו.
מעבר לכך אצטער מהטעם הפשוט שבא לי לראותו חוזר לכס ראשות הממשלה, ולו לשבועיים בלבד.
אם אתה מכבד את האדם והוא קץ בחייו - הנח לו לשחרר
זה כבר מעלה שאלה רחבה יותר, האם כל מתאבד עושה זאת כי הוא באמת מעוניין בכך. כמה אנשים מתאבדים מתוך תחושה שאם לא יעשו כן הם יהוו עול על בני משפחותיהם?
אני לא מכיר בסביבתי ולא אדם אחד כולל מי שהיה מצביע ליכוד / ש״ס במוצהר
שלא מאס כבר בזחוח.
מסתבר שיש אזרחים ישראלים בערך של למעלה מ35 מנדטים שאינך מכיר או שלא מתגוררים בסביבתך :).
סביר ביותר שהוא עצמו מואס בחייו ולא סובל את עצמו.
אין כל סיבה בעולם לסבור כך. אין גם כל סיבה בעולם שירגיש כך.
מי שעדיין קורא לו לחזור - לא מאהבת מורדכי.. אלא מהשנאה שלו לצברים הישראלים
הוא/אתה נהנה שיש לכולנו את הקוץ הזה בישבן. כך במפורש מתבטאים הביבסטים
״שתסבלו ממנו״ עוד.
בהחלט נכון :). לפחות לגבי. אולם ככלל רק כסיל עיוור או שקרן יתכחש לאהבה ואהדה האדירים שיש כלפי האיש הזה. פשוט מציאות.

R 1 3

Well-known member
יש אזרחים ישראלים בערך של למעלה מ35 מנדטים שאינך מכיר
מסתבר שאינך מכיר אותם גם וגם לא את שיטת הבחירות - מצביעי ליכוד לא בחרו בנאשם
אלא במפלגה
מתוך אמונה שהנבחרים כולם יפעלו לטובתם ולטובת המדינה
והנה אפילו הטייס קיש הצביע נגד מלגת לימודים לחיילים מרוב אהבה עיוורת
סתם כך אוהב בני אדם
רוב הציבור לא אוהב בלשון המעטה נאשם בפלילים בראש ממשלתו - אותם אתה לא אוהב? ולא מכבד?
הרי לא היה לליכוד רוב 4 מערכות בחירות בגלל שהנאשם ניסה להאחז בקרנות המזבח של הממשלה.
אין שום סיבה לאהוב בעל תפקיד ממשלתי מעבר לצורך של המדינה.
אתה יכול ללקק לו חופשי אבל לא על חשבוני.
אנשים אוהבים מנהיגים במדינות עולם שלישי - מתוך חינוך לנרצעות ואובדן ערך עצמי
כאמור במקרה שלך זו בעיה נפשית של צורך בכבוד (אפילו לשבועיים..) הערך העצמי שלך ככ בקרשים
שאתה נאחז בכבודו של יצור זחוח, טפיל, שקרן שבזז את מתנות המדינה, בטחונה ואושיות בתי המשפט שלה
ביזה את האזרחים בכנויים משפילים - אתה בטוח שאתה לא מבזה את עצמך בגליוי ה״אהבה״ הזו משפיל ופתאטי.

Harrington

Well-known member
מנהל
מסתבר שאינך מכיר אותם גם וגם לא את שיטת הבחירות - מצביעי ליכוד לא בחרו בנאשם
אלא במפלגה
מתוך אמונה שהנבחרים כולם יפעלו לטובתם ולטובת המדינה
ובכל זאת, אדם שכדבריך הזחוחים "מאס בזחוח" או מתנגד נחרצות שנתניהו יהיה ראש ממשלה, מן הסתם יימנע מלהצביע למפלגה שתעלה אותו לשלטון. או שאותו מצביע הוא אידיוט מושלם או שמה לעשות, דעתו שונה מזו שאתה מייחס לו.

לגבי שאר דבריך, מעולם לא התלהבתי כאשר מאן דהוא ולא משנה מי הוא, טפיל ממוצע או סתם פוליטיקאי, מתיימר לספר לי מה רוב הציבור כן או לא רוצה. זה הרי חרטוט זחוח פר הגדרה.

R 1 3

Well-known member
מן הסתם יימנע מלהצביע למפלגה שתעלה אותו לשלטון
הציבור מצביע למפלגות קבועות במיוחד ליכוד שחבריו מזוהים ליכודניקים
חלקם שייכים לארגוני עובדים שהליכוד סידר להם עבודה ג׳וב תפקיד או מחזיקים באידאולוגיה של מפלגה.
כפי שאני ממצביעי העבודה, לא נטשתי אותה כשהיה אבי גבאי - איש ימין בעברו או עמיר פרץ עם השפם שגילח
ואפילו מירב מיכאלי - בתחילה לא הלהיבה אותי אם כי התגלתה כהפתעה נעימה ופוליטיקאית עם שיניים.
בכל מקרה הוא לא יעלה לשלטון - אין כאן שלטון יחיד למרות שאתה וחבריך מנסים להשליט טרור
- הממשל הוא דמוקרטיה של כנסת עם ועדות הצבעות וישיבות ממשלה.
הזחוח לא יוכל לקבל רוב ללא המשותפת או להגיע להכרעות ללא הסכמתה..

סופו של יום הזחוח ילך יחד עם קהל זניח.. בינתיים לא ראינו הפגנות תמיכה המוניות שמצדדים בו ומשפחתו
היחידה שנאמנה לו היתה אותה סבתא חניה במכתב עם הקליעים.

Harrington

Well-known member
מנהל
הציבור מצביע למפלגות קבועות במיוחד ליכוד שחבריו מזוהים ליכודניקים
חלקם שייכים לארגוני עובדים שהליכוד סידר להם עבודה ג׳וב תפקיד או מחזיקים באידאולוגיה של מפלגה.
כפי שאני ממצביעי העבודה, לא נטשתי אותה כשהיה אבי גבאי - איש ימין בעברו או עמיר פרץ עם השפם שגילח
ואפילו מירב מיכאלי - בתחילה לא הלהיבה אותי אם כי התגלתה כהפתעה נעימה ופוליטיקאית עם שיניים.
בכל מקרה הוא לא יעלה לשלטון - אין כאן שלטון יחיד למרות שאתה וחבריך מנסים להשליט טרור
- הממשל הוא דמוקרטיה של כנסת עם ועדות הצבעות וישיבות ממשלה.
הזחוח לא יוכל לקבל רוב ללא המשותפת או להגיע להכרעות ללא הסכמתה..

סופו של יום הזחוח ילך יחד עם קהל זניח.. בינתיים לא ראינו הפגנות תמיכה המוניות שמצדדים בו ומשפחתו
היחידה שנאמנה לו היתה אותה סבתא חניה במכתב עם הקליעים.
רק בריאות.

R 1 3

Well-known member
אני מתפלא איך לא אומרים לו או לפחות לא מתעדים את מה הציבור (לפחות כמו שכולנו מכירים)
חש צורך להוקיע אותו בפנים. אז אמרו בהפגנות - אבל הוא מעולם לא יצא להתעמת עם מפגינים.
מסיבות העיתונאים שלו מסוננות מראש - אין לו יכולת להתמודד עם האשמות שמוטחות לו בפנים.
וממש לא מהיום. עוד מהדיון המפורסם עם איציק מורדכי ב 1999

dory30

Well-known member
מי זה ה"כולם" שאתה מתיימר לדבר בשמו על רצונותיו? מאוד אצטער אם נתניהו יבלע רעל וגם לא מצאתי בתגובת האיש לבקשת הפרקליטות עילה מיוחדת לכך
הוא יותר מדי מאוהב בעצמו בשביל לעשות את זה. אין סיכוי שיתאבד, יותר סיכוי שישלם על משהו מכיסו.

R 1 3

Well-known member
הוא יותר מדי מאוהב בעצמו בשביל לעשות את זה. אין סיכוי שיתאבד, יותר סיכוי שישלם על משהו מכיסו.
לצערי.. המסקנה שלך ריאלית ומפוכחת. יש מצב שעוד נסבול ממנו מרורים
כאחד מאויבי ישראל. יותר סכוי להגיע לשלום עם החמס והפלשתינים לפני שניפטר סופית
מעונשו של זה וגרורותיו. לאחרונה התברר שגם האנס המורשע קצב (שתקף את התקשורת ובתי המשפט)
שלכאורה נעלם מהנוף, הותיר אחריו קרוב משפחה שנמצא חשוד בעברות כספים כבדות הלבנת הון וחלק מארגון פשע כלכלי.

למעלה