תערוכת "רכבת לירושלים"

מצב
הנושא נעול.
צילומים מרהיבים, אבל...

קבל פרטים
באתר שלהם:
צילומים מרהיבים, אבל...
...אני לא מתכונן לשלם 80 ש"ח בשביל לראות רכבת חשמלית. במקום זה מוציא את שלי מהארון, מרכיב, וחוסך 80 ש"ח !!! אכן, מספר אנשים מצאו דרך נחמדה לשדרג את אוסף הרכבות שלהם במהירות ובקלות...

davidfainshtein

Member
מנהל
בימי שישי - הכניסה חינם!

צילומים מרהיבים, אבל...
...אני לא מתכונן לשלם 80 ש"ח בשביל לראות רכבת חשמלית. במקום זה מוציא את שלי מהארון, מרכיב, וחוסך 80 ש"ח !!! אכן, מספר אנשים מצאו דרך נחמדה לשדרג את אוסף הרכבות שלהם במהירות ובקלות...
בימי שישי - הכניסה חינם!
במסגרת מבצע של הרבה מוזיאונים ברחבי הארץ - גם במוזיאון מגדל דוד, הכניסה בימי ו' בחודש הקרוב - חינם!

davidfainshtein

Member
מנהל
==36== הקרדיטים, שימו ../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif

תערוכת "רכבת לירושלים"
מוזיאון מגדל-דוד. היום הייתי בתערוכה - קבלו קצת תמונות. וכן, אני יודע שאבייתר העלה כבר תמונות מהתערוכה... אז קבלו עוד קצת.
==36== הקרדיטים, שימו

mucool2

New member
תודה רבה על התמונות והמידע!

תערוכת "רכבת לירושלים"
מוזיאון מגדל-דוד. היום הייתי בתערוכה - קבלו קצת תמונות. וכן, אני יודע שאבייתר העלה כבר תמונות מהתערוכה... אז קבלו עוד קצת.
תודה רבה על התמונות והמידע!

davidfainshtein

Member
מנהל
הקפצה!

תערוכת "רכבת לירושלים"
הקפצה!
הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!הקפצה!

טומי*

New member
העכבר שלי שואל...אם זה קצת תמונות

תערוכת "רכבת לירושלים"
אז כמה זה הרבה? שלא תחשוב שיש לי טענות...רק שאלתי. דרך אגב התמונות ממש מצויינות...

davidfainshtein

Member
מנהל
הרבה - זה השרשור שלי מרוסיה...

אז כמה זה הרבה? שלא תחשוב שיש לי טענות...רק שאלתי. דרך אגב התמונות ממש מצויינות...
הרבה - זה השרשור שלי מרוסיה...
חפש אותו בארכיון אם בא לך...

מצב
הנושא נעול.
למעלה