תעצרו את השנה...אני רוצה לרדת....

תעצרו את השנה...אני רוצה לרדת.... ../images/Emo3.gif

חברה.....די בבקשה....אני תשושה...לא יכולה לשמוע זאת יותר. זה התחיל מיום חמישי,בהתחלה זה נחמד ומשמח לב....כולם מברכים "שנה טובה" "שנה מתוקה".יום, יומיים זה באמת ניסבל...אבל אחר כך זה כבד...זה כל מה שאתה כותב...."שנה טובה" לאותם אנשים...כל פעם שנכנסים וכל פעם שיוצאים.וגם באמצע...אולי לא שמעו אולי לא ראו... היום נזה היה השיא....לבשתי מגפיים,השנות טובות זחלו עלי,הכל מגרד לא עוזר קרם.זה הגיע למח,לכן אני מדברת כך. דייי בבקשההההה עד לשנה הבאה....... שנההההההההההההההההה טובהההההההההה ומתוקהההההההההההההה הכל בהומור אההה? אני לא אשמה. אוהבת את כולםםםםםםם

האמת שצריך לתפוס מחסה..

כי זה ימשך עוד כמה ימים עד שיצא מהמערכת.... והאמת שנמאס כבר לומר שוב ושוב כל פעם לאחר ואי אפשר להמנע מזה... תחזיקי מעמד ... אוטוטוטו זה עובר...חחח טאי

יונית--

New member
חחחחחחחחחחחה רגע מה פה קורה פה

נראה לי שועלה במצב רוח טוב לאחרונה והדבקת אותי בזה ואת עוד שאלת פעם אם צריך לאהוב או בכלל לשמוח? בטח הכל בהומור רק ככה. יכול להיות לי מצב רוח הכי מבאס אבל כשאני קוראת דברים טובים אני מיד מחייכת אז אפשר להפריח הרבה צחוקים באויר. אוהבת לקרוא אותך יונית

יונית יקרה........

שמחה אני שמעלה בך חיוכים....אבל כניראה שאת מבלבת אותי עם שועלת המדבר ,ואני שועלית המדבר.....זה מבלבל תשימי לב בכל אופן כייף לי שאת צוחקת,אמן אמן כל השנה תחיכי. באהבה שועלית

חחחחחחחחחחחחחחח מין חוש הומור

אחלה של הודעה חוש הומור יש לך וזה אחלה וטוב ונהדר תמשיכי ככה ותאריכי ימים ושנים. צחוק וחוש הומור אכן גורמים לאושר בחיים ולהארכת חיינו.

למעלה