תעצרו את הרכבת אני רוצה לרדת

stu22

New member
פוסט פריקה...
יש לי בן מקסים בן שנה וחודשיים. הוא באמת ילד טוב ומהתחלה היה כזה.
אני מרגישה חנוקה ובלי אויר ובלי יכולת להכיל אותו יותר מידי בזמן האחרון.
מאמצע אוגוסט הוא היה איתי בהית אחרי שסיימנו אצל המטפלת (שסבלתי ממנה המון אבל זה סיפור אחר). מצאתי את עצמי עובדת מהבית אחרי שהלך לישון עד 11 בלילה כי הרגשתי צורך לסייע בעבודה (יודעים את מצבי ולא באמת חייבו אותי לעבוד). כך שנוצר מצב שעבדתי נון סטופ במשך שבועיים וחצי עם הילד ועם העבודה.
ב 1/9 נכנס לויצו ולפני כיפור היה חולה, והחלטתי לא לשלוח אותו לגן עד אחרי סוכות כדי לצמצם סיכוי שיהיה חולה שוב בסוכות ושאוכל לצאת לנופש. כך ששוב הייתי איתו בבית 24/7.

הוא עושה לי הרבה בעיות עם האוכל ומעבר לזה הוא באמת ילד מקסים, אני מרגישה שאני אמא רעה שלא מצליחה לגרום לו לאכול כמו שצריך, אני מרגישה נורא עם עצמי שלא מתייחסת אליו כל שניה ומאפשרת לו לשחק לבד.
מרגישה נורא עם כל המחשבות שיש לי ושלא מגיע לו אמא כמוני.
לקחת בייביסיטר לא יעזור לי כי לא אצא לשום מקום ואין לי חברות בסביבתי.
אמא שלי לא יכולה לעזור לי פיזית, ואבא שלי רק עכשיו מתחיל לקבל אותו והוא לא יעזור לאמא שלי איתו.
אח איד גר מחוץ לעיר רחוק, ואח שני עסוק עם החיים והמשפחה שלו.
ידעתי שלא יהיה קל אבל אוגוסט שאב ממני את כל הכוחות הפיזיים והנפשיים ועכשיו ויצו מודיעים על עיצומים ועוד יותר שוקעת גם במחשבות על העבודה ומה אעשה איתה.

in bal1

Well-known member
פוסט פריקה...
יש לי בן מקסים בן שנה וחודשיים. הוא באמת ילד טוב ומהתחלה היה כזה.
אני מרגישה חנוקה ובלי אויר ובלי יכולת להכיל אותו יותר מידי בזמן האחרון.
מאמצע אוגוסט הוא היה איתי בהית אחרי שסיימנו אצל המטפלת (שסבלתי ממנה המון אבל זה סיפור אחר). מצאתי את עצמי עובדת מהבית אחרי שהלך לישון עד 11 בלילה כי הרגשתי צורך לסייע בעבודה (יודעים את מצבי ולא באמת חייבו אותי לעבוד). כך שנוצר מצב שעבדתי נון סטופ במשך שבועיים וחצי עם הילד ועם העבודה.
ב 1/9 נכנס לויצו ולפני כיפור היה חולה, והחלטתי לא לשלוח אותו לגן עד אחרי סוכות כדי לצמצם סיכוי שיהיה חולה שוב בסוכות ושאוכל לצאת לנופש. כך ששוב הייתי איתו בבית 24/7.

הוא עושה לי הרבה בעיות עם האוכל ומעבר לזה הוא באמת ילד מקסים, אני מרגישה שאני אמא רעה שלא מצליחה לגרום לו לאכול כמו שצריך, אני מרגישה נורא עם עצמי שלא מתייחסת אליו כל שניה ומאפשרת לו לשחק לבד.
מרגישה נורא עם כל המחשבות שיש לי ושלא מגיע לו אמא כמוני.
לקחת בייביסיטר לא יעזור לי כי לא אצא לשום מקום ואין לי חברות בסביבתי.
אמא שלי לא יכולה לעזור לי פיזית, ואבא שלי רק עכשיו מתחיל לקבל אותו והוא לא יעזור לאמא שלי איתו.
אח איד גר מחוץ לעיר רחוק, ואח שני עסוק עם החיים והמשפחה שלו.
ידעתי שלא יהיה קל אבל אוגוסט שאב ממני את כל הכוחות הפיזיים והנפשיים ועכשיו ויצו מודיעים על עיצומים ועוד יותר שוקעת גם במחשבות על העבודה ומה אעשה איתה.
ראשית ברוכה הבאה.
לגדל ילד בזוגיות לא קל.אז בטח בתור אם יחדנית הרבה יותר קשה.
א' את לא אמא רעה!
ב' בעניין האוכל זה קורה להרבה אימהות שנחלחצות מזה שהילד לא אוכל.אמנם אני לא אשת חינוך אבל כן עבדתי בתור מטפלת כ 15 שנה.
אחת הגננות שעבדתי איתה שזה פחות או יותר גילאים כמו הבן שלך הסבירה לי כמה דברים לגבי אוכל בגיל הזה.אנסה להעביר את זה אלייך.
1)תפסיקי להתרגש ולהלחץ.ילדים כנראה חשים בזה.
2) בגלאים האלה גורם ההפתעה מאד חשוב.זה אומר שאל תתני לו את כל האוכל בבת אחת.תני דבר אחד יאכל אפילו לא חייב לסיים עברי למאכל נוסף.תעשי את זה בסדר שאת חושבת לנכון.
לדוגמא:תני עגבניה יאכל קצת ואח"כ גבינה לבנה...
שילד רואה הרבה אוכל בבת אחת זה מרתיע.בדיוק כמונו שאנחנו רואים המון,המון אוכל.
והנה עוד מעט נגמרים החגים תכניסי אותו לאיזשהי מערכת חינוכית שתוכלי קצת לנשום.

מה את לא מבינה? יש לך ניתוקים במוח?
שלחי את הילד לאימוץ, בכל מקרה לא יצא ממנו כלום עם אמא כמוך

in bal1

Well-known member
מה את לא מבינה? יש לך ניתוקים במוח?
שלחי את הילד לאימוץ, בכל מקרה לא יצא ממנו כלום עם אמא כמוך
נראה לי שיש פה בילבול קטן.לא אני פתחתי את הפוסט.מישהי אחרת פתחה.אני רק נתתי מניסיוני כמה עצות.
אני גידלתי את הבנות שלי לתפארת.
ועוד משהו.אין צורך להגיב כך לאנשים.פורום תפוז זה בדיוק המקום לאנשים לשפוך אשר על ליבם,להתייעץ,לחלוק.
כמו האם שכתבה את הפוסט.

ai27

Well-known member
פורום תפוז זה בדיוק המקום לאנשים לשפוך אשר על ליבם,להתייעץ,לחלוק.
כמו האם שכתבה את הפוסט.
יש אנשים שיש להם בלב רגשות,
ויש אנשים שיש להם בלב רעל.

הבחור שופך מה שיש לו...

והיא לא גדלה את הבנות שלה לתפארת??? למה את מלכלכת עליה ככה?? לא לעניין. פורום תפוז זה בדיוק המקום לאנשים לשפוך אשר על ליבם,להתייעץ,לחלוק. את חושבת שלא שמתי לב שכתבת שיש לי קטן? לא יפה בכלל.

in bal1

Well-known member
והיא לא גדלה את הבנות שלה לתפארת??? למה את מלכלכת עליה ככה?? לא לעניין. פורום תפוז זה בדיוק המקום לאנשים לשפוך אשר על ליבם,להתייעץ,לחלוק. את חושבת שלא שמתי לב שכתבת שיש לי קטן? לא יפה בכלל.
מי זו היא.אם אין לך קטן אז למה ריגשי הנחיתות?

יש לך ניתוקים במוח? לקרוא לחשמלאי? ויש לי רגשי נחיתות כי אבא שלי התעלל בי בילדות למה את נכנסת לפינות האלה?
מה את לא אפויה? אין לך לב?????

in bal1

Well-known member
יש לך ניתוקים במוח? לקרוא לחשמלאי? ויש לי רגשי נחיתות כי אבא שלי התעלל בי בילדות למה את נכנסת לפינות האלה?
מה את לא אפויה? אין לך לב?????
מתוק או מתוקה כבר לא יודעת כבר.כי בחלק מהפורומים את/ה מציג/ה בשני המינים.צר לי שאבא שלך התעלל בך בילדות.ואתה התחלת או את.
"שלחי את הילד לאימוץ"
"את חושבת שלא שמתי לב שכתבת שיש לי קטן"
משפטים שלך.

תגידי מה עובר עלייך? מה את רוצה ממני?
את ממש לא מחוברת לכלום ואובססיבית.
אני לא מגדיר את עצמי כגבר או אישה אלא כחתול בר
אז בבקשה תפני אליי במיאו

in bal1

Well-known member
תגידי מה עובר עלייך? מה את רוצה ממני?
את ממש לא מחוברת לכלום ואובססיבית.
אני לא מגדיר את עצמי כגבר או אישה אלא כחתול בר