תעזרו לי פליזז..

תעזרו לי פליזז..

למטה...למטה..שורף ליי.. ומגרד..וכואב לי שאני עושה פיפי.. מזה? למה זה? מה עושים נגד זה?? אוף. תעזרו לי פליז,אני מתחרפנת!

חןשסק

New member
יש כדורים

אדומים כאלה שמרגיעים את האיזור.
אבל בשביל זה את צריכה ללכת לרופא, אני אפילו לא יודעת מה השם של הכדורים ... תנסי לשתות מיץ תפוזים (?) שמעתי פעם שזה עוזר בגלל החומציות... מצטערת שאני לא יכולה לעזור יותר

חןשסק

New member
תגידי לה ששורף לך

כשאת עושה פיפי... זו בעצם הבעיה לא..? זה לא ממש נעים אם זו דלקת והיא תתפתח...

לזה קוראים...

דלקת, דלקת בדרכי השתן. יש כדורים לזה, ואו לתת לזמן לעבור, תשתדלי לעשות כמה שיותר פיפי, וזה עובר:)

hammer22

New member
תשובה מהירה

יש שני אפשרויות או שיש לך דלקת באברי השתן או שגמרת והגוף שלך מערבב הפרשות ד"ר דוליטל

יא..

אני חושבת שזה מה שאתה אומר!! השני.. ומה עושים עם זה? זה עובר עם הזמן?? כי אני רואה הרבה הפרשות.. ואם זה זה? מה עושים? א אני בלחץץ!! תודה המון המון המון!!

מה זתומרת??

הגוף מערבב הפרשות??! אחותי. תבדקי אם זו דלקת בדרכי השתן. אם כן יש כדורים בשביל זה בשם סדורל

elians

New member
נצל"ש - חמודה תראי

את יכולה ללכת לרופא גם מבלי לשאול את אמא שלך ומבלי כמובן שהיא תדע, פשוט לוקחים את הכרטיס המגנטישל המרפאה שלך והולכים למרפאה.. מבחינה חוקית אין מצב שאמא שלך תדע שהלכת למרפאה. עם זאת, מומלץ ללכת לבדיקה רפואית, אחרי הכל ניחוש מה יש לך אני לא יכול לתת וכמובן שאף אחד לא יכול... אלא רק רופא מוסמך... תרגישי טוב

כולה דלקת

אין בזה בעיה לספר לאמא.....כי זה קורה גם לילדות קטנות כדאי מאוד לטפל כדי שחא תסבלי סתם מה שכן, כדי להעביר את זה תשתי מיץ תפוזים\מיץ חמוציות (משו אדום כזה) וכדי כדורים של ויטמין סי, וכמובן לשתות המון מים

למעלה