תעזרו לי בקשה

תעזרו לי בקשה

אני ממש ממש בדיכאון , אין לי מצב רוח אני לא שותה,לא אוכלת לא נרדמת בלילה אני כל היום שוכבת במיטה ובוכה בגללו בגלל המישהו הזה שבכלל כמעט ולא מכיר אותי . אבל אני מאוהבת בו נואשות! הוא כל החיים שלי עד לחופש הגדול הייתי רואה אותו כל יום במשך שנה וחצי שאני מאוהבת בו! עכשיו גם אמרו לי שיש לו חברה , ועכשיו אמרו לי שהוא נפרד ממנה , אחרי שגילו שאני מאוהבת בו כמובן . הוא בכלל לא מסתכל לכיוון שלי (למרות שאני מאוד יפה וחמודה) , ולא מזמן גיליתי שהוא עובר בצפר , וגם אני וכבר נרשמתי ואני בטוחה שגם הוא. (כן , אני בבצפר). אני כבר לא יודעת מה לעשות אני כל כך מתגעגעת אליו ואני כל כך מאוהבת בו אין יום , אין יום אחד שאני לא בוכה בגללו , ואני משתגעת כל פעם מחדש שאני יודעת שאני לא אראה אותו יותר בחיים. מילא הייתי ידידה שלו היינו יכולים לשמור על קשר אבל גם זה לא ואין לו איי.סי אני לא יכולה לשכוח אותו תעזרו לי בבקשה ! ממש תודה לכם . וסורי על המגילה.

אם לא

תתקשרי אליו ותגידי לו את זה באמת לא ייקרה כלום איך את יכולה לבכות על משהו שלא עשית כלום כדי להשיג אותו? אין לו הרי מושג שאת מאוהבת בו איך הוא ידע? לדעתי את חייבת ללכת על זה ולעשות משהו- אין לך מה להפסיד, אתגם ככה מרגישה חרא, אז לפחות תדעי שעשית מה שאפשר המון בהצלחה מתוקה

למעלה