תעזרו לי אני זקוקה לכם

lovely F88

New member
תעזרו לי אני זקוקה לכם

היי
לאהובי עוד חודש יומהולדת ואני מתה לשלוח לו מתנה , אני תיכננתי לקנות לו מחשב נייד ועוד מתנה אבל הבעייה שרבנו והוא אמר לי שלא רוצה שאשלח לו שום דבר , אבל אני לא יכולה לא לשלוח לו מתנה , הבעייה שאני חושבת להכין לו מתנה מדהימה ובעזרתכם שתגידו לי אם יש דרך שאשלח אותו בכך שלא ידע שהיא ממני כאילו הוא ירגיש שהיא ממני אבל לא יהיה בטוח ואז לא יוכל להחזיר אותה .. בחייכם אם למישהו יש פיתרון לזה כי אני מאוד מדוכאנת בגלל שלא אוכל לתת לו מתנה , כל כך חלמתי הרבה איך להפתיע אותו ואיך שאכין לו את המתנה הכי יפה אבל לא רוצה שידע מי אני , הבעייה אני לא אוכל ללכת לביתו כי ההורים שלו לא יודעים על הקשר הסודי שלנו , אני בדרך כלל שולחת לו מתנות בדואר , אז יש דרך אחרת שאשלח את המתנה (גם אם בדואר) אבל שלא יכעס ולא יידע שהיא ממני ... תודה רבה
אני אוהבת אתכם מאוווווד

בואי נראה....

את רוצה מתנה רומנטית? בני כמה אתם? מה הכיוון? להכין ערכה כלשהי? או משהו שימושי כמו ארנק, בושם..... משהו שהוא צריך.

lovely F88

New member
תודה לך מותק בלי עותק../images/Emo23.gif

אבל אין לי בעיה עם המתנה עצמה , אני הכנתי לו מתנה רק יש לי בעייה איך לשלוח אותה בלי שידע שהיא ממני אבל ירגיש בינו לבין עצמו שהיא ממני , אנחנו רבנו והוא אמר שיחזיר לי כל מתנה שאשלח לו ת אז אני לא רוצנ שיחזיר אותה , אני רוצה לשלוח אותה אליו בלי שידע שהיא ממני בוודאות תודה לך ולכל מי שימצא לי רעיון

LOLI152

New member
אולי..

את יכולה לשים לו את המתנה בכניסה ללכת וללכת משם או לבקש ממישהו שמוכר לו לתת לו (חבר,שכן וכ'ו) או שליח מיוחד.. או אולי, ומה שנראה לי הכי טוב שתשלחי לו את המתנה בדואר.. ותצרפי לזה מכתב ממך מכתב מכל הלב, שיידע שאת באמת מתכוונת.. ולצרף את השם שלך.. וזהו..

למעלה