תעודות סל - נתונים הסטוריים

בניה10

New member
תעודות סל - נתונים הסטוריים

שלום רב. אני ועמיתי עורכים עבודת מחקר בנושא מדדים ותעודות סל. האם מישהו יודע ממתי קיימות תעודות סל וקרנות נאמנות (של כל הגופים) למוצרי המדדים הבאים: 1. נדל"ן 15 2. תל-טק 15. 3. פיננסים 15. מהיכן ניתן לדלות מידע הסטורי בנושא - גם בכל הנוגע למחזור התעודה? תודה רבה.
 

deltot

New member
לגבי תעודות סל, אני חושב שיש דרך

ניתן למצוא את כל תעודות הסל על המדדים הנ"ל (כמדומני יש 6 חברות תעודות סל) בעזרת אתר הבורסה www.tase.co.il ובנתונים ההסטוריים של כל נייר, ניתן לחפש מידע מספר שנים אחורה. בין השאר ניתן למצוא שם גם מחזורי מסחר. בהצלחה גילוי נאות הכותב הינו עובד של חברת תכלית בית השקעות בע"מ, הכותב אינו בעל רישיון יועץ השקעות על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. תכלית בית השקעות הינה חברה העוסקת בייעוץ השקעות ובניהול תיקי השקעות, והמחזיקה ב-20% מקבוצת תכלית תעודות סל, העוסקת בהנפקה לציבור של תעודות סל, תעודות התחייבות ומוצרי מדדים נוספים. תכלית בית השקעות בע"מ, הדירקטורים שלה, עובדיה ומנהליה, כמו גם חברות קשורות לה עשויים למכור ו/או לקנות ו/או להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנזכרים בהודעותיו של הכותב הנ"ל עבור עצמם ו/או עבור לקוחותיהם. אין לראות באמור בהודעותיו של הכותב הנ"ל משום הצעה ו/או המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכס פיננסי המתוארים בהן או של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים אחרים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה שימוש בו, עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו בלבד.
 

בניה10

New member
תעודות סל

אני בהחלט רואה שניתן למצוא על כל נייר שקיים נתונים הסטוריים. אך אם לדוג' לאחר בדיקה ראיתי שקיים נייר על נדל"ן 15 ממרץ 2006, ולא מצאתי שום נייר הסטורי ממנו - האם זה אומר שלפני לא היו קיימים מוצרים על המדד והרי המדד עצמו הושק עוד בשנת 2003? אודה אם מישהו יוכל לעזור לי במידע, השאלה פשוטה מאיזה תאריכים החלו להשיק מוצרי מדדים במדדים אלו?
 
למעלה