תסריט פרק אחרון (59)

תסריט פרק אחרון (59)

פרקים אחרונים הם תמיד קצת שמחים וקצת עצובים. כתבתי כבר שניים כאלה (59 ולפני שבוע השלמתי את כתיבת פרק 115 שחותם את העונה השניה). הנה תסריט הפרק האחרון של העונה הראשונה. כמו שתראו יש יחסית לפרקים אחרים הרבה רפליקות (קטעי דיאלוג) שהושמטו בעריכה. הפרק יצא בעריכה ראשונית בן 40 דקות... ולמרות שידענו שהוא יהיה ארוך מהרגיל, היינו חייבים לקצץ. בסופו של דבר אני מרגיש שלא ויתרנו על סצנות מהותיות, אבל בטח יהיה לכם מעניין להשוות. עוד דבר מעניין על הפרק הזה... היה לי בראש את סיקוונס הסיום (ALL YOU NEED IS LOVE) הרבה לפני שהיה לי את שאר העלילה. כלומר ידעתי פחות או יותר מזמן כתיבת פרקים 20-30 איך יראו 3 הדקות האחרונות בעונה אבל לא ידעתי לגמרי איך להוביל לשם. את אדם רץ ברחוב צילמנו חודשיים לפני שצילמנו את הפרק עצמו, כך שכשהוא רץ עדיין לא היה לו מושג למה... אל תשכחו שיש עוד פרק היום, פרק 60, שאני בטוח שתהנו ממנו.

קודם כל תודה!

ואתה עושה עבודה מצוינת!המשך כך! עכשיו שאלה-תהיה עונה שלישית? *ואני מתכוונן עונה שלישית אחרי זאת שתהיה בינואר, ואחרי פרק 115! תודה-יוני אביטן ^יוניני^

Cindy Campbell

New member
לפי לוח השידורים../images/Emo135.gif

של הוט, יש היום פרק ספיישל של השמינייה שהוא נראה לי פרק 60 וביום רביעי יש פרק מאחורי הקלעים... ככה כתוב

ba r2 0 1 0

New member
את הקטע שאדם רץ לכיוון בית משפחת

דביר.... לפני שאיה נכנסת לחדר העגול לקראת הפיכתה למאיה...!

Double U

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

שיר הסיום ALL YOU NEED IS LOVE היה מאוד באווירה של סיום
תודה רבה על כתיבת העונה הנהדרת הזו

nofnof12

New member
איזה כיף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

למעלה