תסרוקת של אלה יוונית

adi2121

New member
תסרוקת של אלה יוונית

יש דבר כזה בכלל? P: עוד שבוע יגיע פורים האחרון שלי בביה"ס,ואיתו יום ההולדת ה18 שלי, אז השנה אני צריכה ממש להשקיע. אני מתחפשת לאלה יוונית,וכבר יש לי שמלה יפה,אביזרים וכו'. רק חסר מה לעשות עם השיער.ניסיתי אלף דרכים לסדר אותו ושום דבר לא נראה לי מתאים.. תוכלו להמליץ לי על תסרוקת כלשהי שתתאים? מקווה שזה יעלה את התמונה של השיער,ובכל אופן הוא שחור,מתולתל וארוך.. חשבתי על משהו אסוף שיסתדר יפה עם זר העלים הזהוב.. הצעות? תודה :]

פעם עיצבתי למישהי משהו בסגנון...

מש שעשיתי זה: חילקתי את הראש לחצי-שביל באמצע מהמצח עד העורף. ואז עשיתי בכל צד צמה משולבת כלפי מעלה(כלפי השביל המרכזי. כך שנוצרו לי 2 צמות בכל צד את הצמות חיברתי ויצרתי מאין כתר-זה היה אחלה. אולי אמצא את התמונה ההיא....

אם אני לא טועה

באוסקר הזה או הקודם מישהי עשתה משהו כזה עם צמות שעושות כתר בשיער והיה ממש יפה, את יכולה לנסות לחפש

adi2121

New member
ממ יש לי מדורג וזה יהיה קצת בעייתי

ובכל אופן,אני לא חושבת שזה משהו שאפשר לעשות בבית P: מקווה שזה יעלה את התמונה הפעם -_-

בשרטי

New member
זה לא בעייתי-כי ניתן להחליק בפן ולעשות,ובכלל

השיער שלך ארוך ונראה בריא!

מתחילים את הצמות גבוה ליד הפסוקת

כשמגיעים לגובה הרקות, יש שם עוד שער ארוך ומוסיפים אותו לצמות כך שהצמות יוצאות ארוכות מאד, כשהחלק העליון שלהם כבר החחל את הזר סביב הראש. בחלק החפשי מעטרים למטה . ימין לשמאל ושמאל לימין, ומחזקים בדרך בסיכות.

adi2121

New member
תודה על הרעיון,אני אנסה גם את זה :]

אבל האמת שרציתי ללכת על משהו פחות הדוק. משהו קצת אסוף,מעיין קוקו גבוה,שעדיין השיער ייפול,אבל שלא יראה יותר מדי יומיומי. בילבלתי כבר את עצמי.. תודה בכל זאת :]

למעלה