תסלח לי איפה אני גרה?
|דגל

טל-יה

New member
תסלח לי איפה אני גרה? ../images/Emo82.gif |דגל

מה אתם אומרים הולכים לאחד לנו ערים? סוף סוף אני יוכל להגיד כמו בשיר "חביבי , אני לא מכפר שמריהו
בכל אופן אני שייכת לאיזור ב' רבתי..
חיפה נשר טקסס ובוקר טוףףףףףףףףףףף לכם.....

מעשה נכון הגיוני וחכם

אין שום הצדקה בעולם שתהיה הפרדה כלשהי בין רמת גן לגבעתיים לדוגמא. ניתן לחסוך סכומים אדירים של כסף במהלךשכזה ואפשר רק לקוות שהכסף הנ"ל יופנה למקומות שבאמת צריכים אותו. אני סקפטי לגבי הצלחת המהלך . הנסחף

שילה1

New member
וברוח זו..יש לחשוב לאחד את חיפה

עם הקריות הנושקות לה. ואת המשאבים..להשקיע בתבונה. צודק נסחפוש. יום נעים לכולם !

B T1

New member
בארץ עוד לא קרה.......

לא בשלטון הליכוד וגם לא בעת המערך "שכסף יופנה למקומות שבאמת צריכם אותו" כדברך. מה מניע אותך לחשוב שאם יאחדו מספר רשויות מקומיות, זה יקרה? גם הכספים שמשלמים כקנסות על עבירות תנועה לא הולכים לשיפור התשתית אלא.....(אני לא משתמש במילים לא הולמות) במחוזותינו אין חיה הנקראת במציאות: "מס יעודי".

magy

New member
אבל יש הרבה

מיסים יהודיים.......... ואני לא צוחקת.......

itaf10

New member
היי חברים בקר טוב

אני מברכת על שילוב הערים, ודאי יחסך הרבה כסף מחד, ומאידך ישנם ערים שגובה המיסים שלהם גבוהים יותר,וכאשר יסופחו אליהם הפרברים יצטרכו וירגישו בהבדל... בכל אופן בהצלחה על המבצע.

magy

New member
אפשר לספח את כל המדינה....

גודלה אינו עולה על חווה בינונית בטקסט..... יש מספיק שרים......שכל אחד מהם יקח מחוז בארץ בשביל השכר שהם מקבלים......שיקבלו עוד ג'וב....שיעבדו קצת... אז מה היה לנו? גולן, גליל, מרכז - (אני נותנת למרכז שני שרים בגלל הגודל) נגב. ועוד שר להתנחלויות....... יוצא שישה שרים.....גג......... נשארו עוד כמה שרים מובטלים........ שיעשו מהם סגנים.....מזכירות.....עוזרים, ודוברים........ המשרה הנוספת לא תאפשר להם לנסוע לחו"ל לעיתים כל כך קרובות ושוב הרווחנו.....

itaf10

New member
משהו הציע להוסיף "כוכב"

להוסיף כוכב נוסף (52) בדגל ארה"ב

magy

New member
הנה, הוספתי אותנו..........

חמודים.....נכון???????????

B T1

New member
טל-יה! אם את לא רוצה ש......

ידעו באיזו עיר את גרה אל תצרפי gif של עוגיות, כי חכמי הפורום לפי התמונה רואים שהן מהקונדיטוריה של..... אשר בטקסס. (את לא מכבדת?) (הסמיילים מושבתים) חיוך רחב!!!

טל-יה

New member
../images/Emo9.gif

האמת העוגיות הם בשביל כיבודים עם הקפה על הבוקר בלי שום קשר בקשר לטכסס אני דפפקא כן מכבדת אבל את השם לא אני המצאתי אלא חיפאים וזה בטח לא חדש לך... רוב החיפאים שמכנים אותה טקסס דפפקא עורכים ביום שישי את הקניות שם בין היתר אלה שגרים במעלה ההר.... ובטח אתה יודע לאיזה שכונה בדיוק התכוונתי. כך שלא היתה מטרה של מה בכך.

למעלה