תסלחו לי שאני אומר זאת אבל..

dj ohad

New member
תסלחו לי שאני אומר זאת אבל..

כמה חסרות היום כל התחנות הפיראטיות של שנות ה-90{החילוניות} הרדיו הפיראטי החילוני פשוט לא קיים היום{חוץ מרדיו בריזה המשעמם והחובבני} אם היו קמות היום 4-5 תחנות רדיו פירטיות באיזור חיפה עפולה והצפון לא רק שהיה סופר מעניין יותר אלה היתה הזדמנות לשדרני רדיו "אלמוניים" לפרוץ לתודעה ולהתפתח{להתחיל מאיפשהו} מה גם שהיתה תחרות בין התחנות מה שאין כל כך היום{בצפון}ותקנו אותי אם אני טועה לצערי הרדיו הפיראטי היחיד בצפון והיחיד שאני מכיר היום{מבחינת רדיו חילוני} משדר רק מוסיקה מזרחית היום אין מה לשמוע בצפון ! פשוט משעמם והכי חבל שאין לך מאיפה להתחיל או לפרוץ

שדרני רדיו פיראטיים...

אם היו מתחילים היום את תחילת דרכם, ספק אם היו מתברגים לרדיו האזורי, פשוט כי גם ככה השוק מוצף וההערכה לרדיו הפיראטי הולכת ופוחתת עם השנים... לפני 10 שנים, מרבית שדרני הרדיו הפיראטי התברגו בתחנות השונות, פשוט מפני שזה היה נוח לבעלי התחנות וגם כי לא נאלצו לשלם להם יותר מדי (הם היו מוכרים, אבל עדיין לא ברמות של טאלנטים). היום - המצב שונה לחלוטין... עצוב, כואב - אבל לצערי, אמיתי!

שימשיר

New member
המצב שאתה מתאר בהחלט היה בשיאו

בצפון בשנות ה90, ולהלן התחנות שאני זוכר שפעלו באיזור באותם הימים רדיו זמן - (מוסיקה קלה) רדיו2 - (מוסיקה קלה) הגל הצעיר - (מוסיקה קלה) גלי הקריות - (מזרחית) רדיוס הקריות - (מוסיקה קלה) רדיו אנרג'י - (קלה דגש על דאנס) רדיו חוצות - (מזרחית) רשת קריות - (מוסיקה קלה) (קול המזרח) - (מזרחית) רדיו בריזה - (מזרחית) רדיו אקטיבי - (מוסיקה קלה) רדיו סנטר - (מזרחית) ועוד... בטח היו עוד המון אבל אני לא יכול להזכר כרגע

שכחת את התחנה הכי חזקה שהייתה אז

וזו קול המזרח שהייתה בבעלות רוטשילד והיום הוא פתח את בריזה . קול המזרח הייתה חזקה הרבה יותר מבריזה של היום . בריזה לא חובבניים לא הייתי מגדיר אותם כך . הם פשוט לא משקיעים כ''כ אין תוכניות לילה שדרנים משדרים מתי שבא להם ללא הודעה מוקדמת . למרות שיש להם פורטל הם לא רושמים הודעות למאזינים על דברים חדשים . בסוף השבוע השידורים לא תוססים מספיק . אין ספק שהם צריכים חיזוק של כמה שדרים שישדרגו אותם . שדרים כמו שהיו במרכז ישראל קניאז גילי גילעדי רביד גואטה . ישבבריזה כמה שדרים בינוניים שאין להם מקום אני פשוט לא רוצה לנקוב בשמות כי זה לא יפה . שדרים שבתחנות של המרכז ב 90 לא היה להם מקום.

s m a o r s

New member
יאוו ישראל קניאזזזזז חזק!!

איך שכחתי את זה ענק!! ישראל קניז היה תותח!! איזה שירים איזה נראה כמו חלום!!

ramipo

New member
תחנות הרדיו

היו גם תחנות ששידרו מחוף בת ים....וראשון לציון....וגם מרחוב סוקולב בחולון....כדטגמת "רדיו-חוף" "רדיו גל" ועד 2 בערך שכרגע אני לא זוכר את שמם......

מעניין שאתה אומר

שכדי שיהיה לשדרנים אלמוניים נסיון, הם צריכים לעבור על החוק. עוד יותר מעניין שאה קורא לזה "לפרוץ".

"הראשות" הבטיחה עד הרבעון

האחרון של שנת 2007 ארבעים תחנות רדיו דיגיטלי הייתי בכנס ושמעתי באוזניי אבל לא נראה שזה ממש יקרה אם בכלל אבל מי יודע אולי יהיה חוסר של שדרנים בסוף השנה

למעלה