תסלחו לי על השאלה...

infant

New member
תסלחו לי על השאלה...

הריון ראשון (שבוע 12 +) והתחילו חששות.... ב"ה לא מרגישה כלום, לא בחילות, לא הקאות, לא צרבות, הכל עובר בכיף.. למעט עיפות. היינו עד היום אצל הרופא פעם אחת לראות דופק, זה היה מרגש... והיום היתה צריכה להיות ביקורת שניה, אבל קיבלתי טלפון על הבוקר, שהד"ר שלא נימצא... העינין הוא שבימים האחרונים אני מלאה חששות, אולי עצם זה שלא מרגישים כלום, אומר שמשו לא טוב? אני כל היום חולמת וחושבת שאולי ח"ו ח"ו אין דופר לעובר, (כי הפלה טבעית עד כמה שאני יודעת, מלווה בדם..) ועד שאני לא יעשה א.ס. ואראה את הלב שלא דופק שוב, אני אשאר מן הסתם בחששות. אז שאלה לי אליכם הבנות שלצערי/כם עברתן גרידה. מרגישים משו קודם? יודעים? מנחשים? אולי בדרך השלילה אני אתחיל את החיובי... אני יודעת שזה מטורף המחשבות האלה. ולכן תסלחו לי מראש... אגב אני מחו"ל. כך שאין לי אופציה לקפוץ אפילו לאיזה מרכז בריאות או מיון, רק לעשות א.ס.

ככל שפחות תרגישי את ההריון- זה

סימן שאת יותר חזקה. בשלב כלשהו תרגישי כל הזמן תנועות עובר- וזה חייב יהיה להימשך עד סוף ההריון, אבל כרגע, עד תנועות עובר (שבוע 20 בערך) את לא אמורה להרגיש משהו, וממש, אבל ממש, אין מה לדאוג. הכל יופי.

pinukieli

New member
גם אני באותו מצב

אני בשבוע 13 ובדיוק כמוך- בלי הקאות/בחילות/צרבות, באמת הכל כיף חוץ מהעייפות. זה מדאיג שאין שום דרך לברר שהכל בסדר. הייתי כל כך שמחה לעשות איזה א.ס מהיר רק לראות שיש שם מישהו שמתפתח כשורה. הא.ס הבא רק בעוד 3 שבועות ובינתיים אני מוטרדת כי אני לא מרגישה כלום. נראה לי שצריך פשוט להירגע, אם אין דימום כנראה הכל בסדר.

אוקיביי

New member
אני גם במצעב הזה שבוע 7 ורק

שבוע הבא תור אצל הרופאה וכל הזמן אים חששות כי אין לי כל כך בחילות

maybaby

New member
מנסה להרגיע

אני בשבוע 23 ולא הקאתי פעם אחת וגם לא היו לי בחילות והעוברית שלי יפיפיה והכל תקין אצלה (היינו אתמול בסקירת מערכות שנייה). אז אין לך מה לדאוג, לא כולן מקיאות! שיהיה לך המשך הריון כייפי ותקין!

ניקולי

New member
../images/Emo13.gif

רציתי לחשוף שיניים באייקון שבנושא אבל אין אייקון כזה.. אז תחשבי שחשפתי שיניים טוב ???? תאמיני לי שאני מרגישה בדיוק כמוך אני בשבוע 15+3 ואני מרגישה בדיוק כמוך.. בחילות ב"ה לא היו (אולי אחד- שלוש עד עכשיו) כאבי בטן היו טיפל'ה וזה רק לפני בדיקות גם כאבי ראש רק בגלל המחשבות והבדיקות.. כל פעם מחדש כשאני צריכה ללכת לרופא אני מתפללת שאכן הכל בסדר ושיש דופק שחו"ח לא קרה שם משהו מבלי שאדע.. ורק בבדיקה אני אגלה זאת .. בקיצור חמודה אין לך מה לחשוש או לפחד (חחחחחח מי אומר למי ?
) תאמיני שהכל יהיה בסדר (זה מה שאני אומרת לעצמי
) וב"ה ובעזרתו הכל יהיה תקין

jesenia

New member
תהני מזה! הריון ראשון וחלומי

יהיו לך עוד הזדמנויות "להרגיש" בהריון כמו בספרים, בנתיים תנוחי ותהני. את תמיד יכולה לאמץ לך חשקים, שלפחות בעלך ירגיש את ההריון :)

limorune

New member
../images/Emo13.gif אל דאגה

יש בחורות שאין להן את התופעות הללו ואת צריכה לשמוח שגם לך אין. להרגשה האישית אולי תנסי לעשות US (לא יכולה לעזור לגבי חו"ל) אבל רק שתדעי שהלוואי ולי היה ככה , אני חודשיים שלמים עם בחילות והקאות מטורפות (חוץ מצרבות ועכשיו גם כאבי גב נוראיים). רק בשבועים האחרונים הצלחתי להתחיל לאכול ארוחות נורמליות אבל עדין עם בחילות ומידי פעם מקיאה - וזה מתיש וזה מגעיל וזה לא כייף בכלל....אז תהני מהמצב וקחי בקלות, חשוב לשמור על רוגע בזמן ההריון. המון בהצלחה והריון מושלם!

infant

New member
תודה לכולכן!

אני באמת צריכה לשמוח שב"ה יש לי הריון קל! ושימשיך כך... ביום שני יש לי תור לרופא, ומן הסתם אז אני אהיה רגועה יותר.... אבל גם עד אז, מאז שכתבתי פה את ההודעה, נהייתי טיפה יותר רגועה, שפכחתי מה שאני מרגישה, הוצאתי החוצה, ונירגעתי! תודה!!!! אתן מקסימות!

למעלה