תסלחו לי על ההודעה הזו

Don Nirtin

New member
תסלחו לי על ההודעה הזו

אהלן, שמי ניר

אני בעל מגבלויות (הליכון בעיקרון, מתכוון לטוס עם כיסא גלגלים) ובעל מגבלות של שמיעה (כבד שמיעה, בעיקרון).
עכשיו כשנתנתי קצת רקע על עצמי-
אני כנראה אטוס עם אחותי.

חשבנו על לטוס לדיסניוורלד (לא צריך לדבר/לשמוע/אנערף) וזה גם כיף. מצד שני- זה בפלורידה,זה המון זמן טיסה, המון מאמצים וכ'ו.......

אני אישית לא ממש מת על מוזיאונים וכל זה כי אין לי כוח להסברים של המדריכים. אני מאוד אשמח למקומות או ארצות בהם יש דברים מעניינים לעשות שלא יהיו קשים מדי למגבלות שלי.

אם תצטרכו עוד מידע נוסף- אני כאן

רבה על העזרה מראש

ניר

Don Nirtin

New member
ואם זה לא הפורום הנכון

אשמח לפורום המתאים לעניין....

תודה

דניאלה1311

Active member
מנהל
אם אני מבינה נכון אתה מחפש סוג של פארק שעשועים כדוגמת דיסני. מדוע לטוס עד פלורידה אם יש לך
דיסני ליד פריז? טיסה קצרה בהרבה. בהזדמנות זו שאתה בדיסני
תוכל מצד אחד סתם לטייל בפריז וגם לנסוע לעמק הלואר לראות
כמה ארמונות מרהיבים. אלו לא מוזאונים ואין צורך בהסברים,
אתה יכול לקרוא. אם אתה בענין סרטים מופלאים יש עיר סרטים
במערב צרפת שנקראת פוטורוסקופ. אני מאד נהנתי שם.
הנה האתר
http://en.futuroscope.com/

thl ndhgho kao?

http://softmark.org/travel-with-children/51-travel-with-kids/164-futuroscope-information

בקיצור שתי הצעות לצרפת.
יש גם בגרמניה פארקים אבל אלו יותר פארקים עם מתקנים שלא יתאימו לך. אבל בטח תהיינה עוד הצעות כאן מחברים אחרים בפורום ואתה בהחלט שואל בפורום הנכון.

Don Nirtin

New member
זה יופי של רעיון

יש משהו שקשור לבעלי חיים שאפשר לראות בפריז, במקרה?

וכמה כל הסיפור הזה יעלה לי בערך?

דניאלה1311

Active member
מנהל
כמה יעלה מה? טיסה לפריז - תלוי בעונה. בכלל מציעה לא לנסוע בעונה
לגבי כל האטרקציות וגם מחירי הטיסות ובתי המלון.

מחירים של הפוטורוסקופ

http://en.futuroscope.com/prices-and-booking

ראיתי באחד האתרים שאיני מוצאת שוב כרגע שלנכים (עליך להציג תעודת נכות אם תרצה אשלח לך קישור למי שמוציא תגים אלו) יש הנחה של 40%.

לגבי דיסני פריז? אני משערת שיש הנחות
http://offers.disneylandparis.co.uk/tickets/index.xhtml

כמובן שיש לחשב גם נסיעה ברכבת לפוטורוסקופ וכד'. שווה אולי, אם אינך רוצה לבד להרכיב חבילה, לשאול במשרד נסיעות.

Don Nirtin

New member
אני אעשה זאת.

נתנת לי רעיונות.....

הכיוון כמובן זה סוף קיץ משהו בנוסח.

הערה קטנה

מרבית הטירות בעמק הלואר מאוד לא ידידותיות לכסאות גלגלים, אנחנו היינו עגלת תינוק וברובן העגלה נאלצה להישאר בחוץ, אז כדאי לבדוק טוב לפני שמגיעים.

לאונידס

Active member
לא ממש הבנתי איזו עזרה אתה מחפש אבל

דיסני מאוד מונגש לבעלי מגבלות מבחינת עליה למתקנים ובנוסף נכים לא ממתינים בתור של כולם.
באופן כללי פארקים בארה"ב מאוד מותאמים לבעלי מוגבלויות ולהערכתי אתם יכולים לבלות באורלנדו שבועיים-שלושה בקלות בכל מיני פארקים (יש גם למשל יוניברסל, ועולם המים) ובילויים דומים (קייפ קנברל למשל) בלי להזדקק לנסיעות ארוכות.

לא כתבת אם המוגבלות שלך יוצרת אצלך קשיים מיוחדים לטיסה או שאתה כמו רובנו סובל מטיסה ארוכה בלי קשר למוגבלות כלשהי.
רוב עם ישראל לא נהנה לשהות המון שעות במטוס אבל המטוסים מלאים, המחיר כנראה שווה את זה.

Don Nirtin

New member
אני לא ממש סובל מטיסות

יש ספרים להעביר את הזמן......

אני לא מרותק לכיסא גלגלים, אבל אני כן אקח כיסא גלגלים כי בהליכה ארוכה אני מתעייף מאוד עם ההליכון.

לאונידס

Active member
אז סבבה, פלורידה בכלל ואורלנדו בפרט מצויין

בשבילך.
רק באורלנדו יש הרבה פארקים ולא רק דיסני (שגם הוא הרבה יותר מפארק אחד), ויש הרבה חוויות אחרות והמון מונגש לבעלי מוגבלויות.

shun3

New member
מצטרפת להמלצה על צרפת ומצרפת גם את אנגליה

אנגליה ולונדון מאוד מתחשבות בבעלי מוגבלויות. הכל מותאם ובכל מלון יש אפשרות לחדרים מיוחדים. גם באטרקציות תמיד יש אפשרות להיכנס, להשתתף ולעשות הכל.
אפילו בקניונים יש קלנועיות מיוחדות שאפשר לקבל כדי להסתובב בתוך הקניון. הבעיה היחידה היא שלא כל תחנות הטיוב מצוידות במעליות או מדרגות נעות ולכן עדיף לנסוע באוטובוס עירוני שגם בו תמיד יש מקום לכסא גלגלים.
בהצלחה!

michaleng

New member
באתר "נגישות ישראל" יש

די הרבה מידע למי שמתכנן טיול בחו"ל, ובין היתר סיפורי מטיילים. תוכל לקרוא שם על סידורי הנגישות במדינות / ערים שונות ואולי גם לקבל רעיונות נוספים לאן כדאי לנסוע.
בהצלחה!

פארק שעשועים נשמע

כמו משהו מצוין למישהו צעיר (אני מניחה שאתה די צעיר) ואם אתה אוהב סרטים הייתי מציעה שתשקול את יוניברסל סטודיוס בפלורידה במקום או בנוסף (תלוי כמה זמן יש לך) לדיסני. תסתכל באתרים שלהם ותוכל לראות פירוט של מה שיש להם להציע.
אני מציעה את יוניברסל כיוון שאנחנו נהננו שם יותר מאשר בדיסני.

הדבר היחיד שאני לא בטוחה לגביו הוא מוגבלות השמיעה, כיוון שהם מקרינים סרטים ב 3D למשל ואז צריך לשמוע מה קורה, זה לא רק הנסיעה. הייתי מתקשרת אליהם ישירות לשאול אם יש להם משהו בשביל לקויי שמיעה.
לגבי מוגבלויות ההליכה אני כמעט בטוחה שהם מאוד מודעים לזה ושזו לא תהיה בעיה, אבל גם כדאי להתקשר לשאול.

אני ראיתי למשל ברייד של גברים בשחור מישהי בכיסא גלגלים שהכניסו אותה למכונית מיוחדת שנסעה עם כל השאר ועשתה כל מה שכולם עשו.

תהנה

לדעתי אורלנדו נהדרת

ובמבחר פארקים עצום כמו שם אין סיכוי להשתעמם. אפשר תמיד לקחת גם טיסת פנים לניו יורק או להצפין עד מפלי הניאגרה ואלף האיים, מצד שני אם הטיסה הארוכה היא הדבר הכי קריטי, אפשר בהחלט להסתפק בגרסא האירופאית , גם בהולנד האפטלינג נחמד וידידותי והמדינה כולה קלה למי שמוגבל בהליכה בגלל שהיא שטוחה ונעימה.

iris mom of two

New member
כשהיינו בדיסני ישבנו באזור של הנכים

כי היינו עם שני מבוגרים שלא יכלו ללכת. היתה לידנו משפחה הולנדית שמעדיפים להגיע לדיסני פלורידה מאשר לדיסני פריס בגלל היחס לנכים. הכל מכל כל היה נגיש, כל הריידס, גם המפחידים יותר. נשארנו כקבוצה, וכקבוצה היינו בתור של הנכים, כי לא הפרידו משפחה. בהרבה ריידס זה חסך לנו תור ארוך יותר. היה רייד אחד שהיו צריכים להאט בשביל חמותי, אפילו לא נתנו לי לעזור לה, אלא מישהו מקצועי עזר לה, כדי להגן על שתינו.

אנחנו לא הסתובבנו עם כסא גלגלים, אלא עם כסא מותנע, כי הם לא יכולים להסתובב עם כסא גלגלים בלי שיידחפו אותם, אבל ראינו המוני כסאות גלגלים.

בכלל ארה"ב מאד מאד ידידותית לנכים. גם מגבלות שמיעה הן לא בעיה, רוב ההסהרים הם בדרך כלל לא עם מדריך, אלא עם אוזניות. אם אין כאלו לכולם, ניתן להשיג לכבדי שמיעה.

ועוד פארק בצרפת

אומנם אני לא מחובבי צרפת (ובפרט לא פאריס) אבל עוד פארק שהינו פארק מופעים ושיש בו מופעים ממש מרשימים לילדים ולמבוגרים הוא
http://www.puydufou.com/en

בעיקר תראה שם צרפתים ולא תיירים, מה שכן כל מקומות הלינה בקיץ נתפסים באיזור ממש מהר כי זה פארק די מבוקש אצל הצרפתים

זה נמצא בעמק הלואר

למעלה