תסביב - עדכון

Night Light

New member
תסביב - עדכון

אין לי מחשב אז אני מגיחה הנה מדי פעם כשיש לי הזדמנות, סליחה שלא עניתי למי שביקש לדעת מה קורה.

קודם כל אני שוב מזכירה שזה לא סיבוך שכיח ולכן לא צריך להלחץ מזה, רק לדעת שזה קיים.

עשיתי נסיון הרחבה אחד לפני 4 שבועות, ותוך יומיים הרגשתי הקלה. עם זאת, אחרי שבוע בכ"ז הקאתי פעמיים, ואחרי שבועיים הקאתי שוב כל ארוחה מוצקה

ברביעי שעבר עברתי שוב נסיון הרחבה. הפעם לא הרגשתי שום שיפור, גם לא אחרי שהבצקת מהבדיקה ירדה.
ברביעי הבא נעשה את הנסיון השלישי והאחרון, ואם הוא לא יהיה מוצלח אצטרך לקבל החלטה, האם אני רוצה לחיות על נוזלים/מרקים/יוגורטים לא צמיגים, או לעשות מעקף מלא.
היות ואני חולת כליות ועברתי כבר 5 ניתוחים אחרים לפני שעברתי את השרוול, לא ממש בא לי על ניתוח שביעי, אז עוד לא החלטתי מה לעשות אם יכשל.
מה שכן - אני תקועה על אותו משקל כבר שבועיים. זה קרה לי גם בעבר, אז אני לא מתרגשת. יודעת שאחרי הקיפאון הזה באה פתאום ירידה, ובעיקר אם אני לא מצליחה לאכול כמו שצריך והגוף נועל את עצמו קצת.

Night Light

New member
כנראה מיד

חשבתי שהקאות וקושי באכילת מוצקים זה משהו נורמלי אחרי ניתוח. בגלל הגירושין המכוערים בין קופת חולים מכבי לבית חולים שיבא - לא היה לי מעקב מסודר ולא היה לי את מי לשאול, וכל הנסיונות שלי לקבוע תור לגסטרו במסגרת מכבי הסתיימו בתור שנקבע ביוני לחודש ספטמבר...
בסוף מצאתי תור פנוי אצל רופא בעיר אחרת, רחוקה ממקום מגוריי, והוא קבע לי תור לגסטרוסקופיה באוקטובר, אבל לשמחתי הרבה היה לו ביטול עוד באותו שבוע, ואז הוא מצא את התסביב שלי.
אחרי זה, בעיקר בזכות חברה שלקחה על עצמה לסדר לי פרוטקציה, התחלתי את ההרחבות. בחודש וחצי האחרונים עשיתי כבר 3 גסטרוסקופיות, אחת אבחנתית ושתיים טיפוליות, ובשבוע הבא תהיה הטיפולית השלישית, מקווה שהאחרונה.
&nbsp

למעלה