תנו לי בבקשה תפריט לתינוקת

ר ב

New member
תנו לי בבקשה תפריט לתינוקת../images/Emo92.gif

תנו לי בבקשה תפריט לתינוקת בת חצי שנה ושוקלת 6 קילו... היא אוכלת סימילאק+דגנים וקושי רב באכילת גרברים למיניהם(גם ירקות וגם פירות) מה עוד ניתן לגוון? עופות,ירקות,פירות,גבינות וגמדים?????? המליצו לנו בטיפת חלב להתחיל עם הודו טחון וירקות ואפילו שהיא מה זה תשגע אותנו... אני מבקש רק אם אפשר בלי הפניה למאמרים שכבודם במקומם מונח...שאותם אני קורא בשקידה רבה ומאמץ המון מהידע שגלום שם. אני מבקש "תכלס"כמו שאומרים... בתודה מראש רב

sael

New member
גם הבת שלי בת חצי שנה

ושוקלת לא הרבה יותר משלך- 6.730. אנחנו לפני שבוע התחלנו להוסיף ל-2 בקבוקים ביום דייסה והיא אוכלת יפה מאוד, והתחלנו גם עם ירקות טחונים בינתיים ללא בשר. אני מתכוונת שבוע הבא להתחיל להוסיף בשר לירקות ולהתחיל עם פירות. בקשר לגרברים- אולי זה לא טעים לה? יש ילדים שלא אוהבים גרבר אבל אוכלים יפה מאוד פירות וירקות טריים טחונים אז שווה לנסות.

kees

New member
אז מה אני מגדלת?? גודזילה??

שקד בן 10 שבועות היום ושוקל 5.900 בקצב הזה בגיל חצי שנה הוא ישקול 18 ק"ג

אפרת12

New member
תירגעי.... קודם כל הוא חמוד

דבר שני - אני לא זוכרת בדיוק מה היה משקלו של סיון בגיל הזה, אבל זה היה משהו בסביבות. והוא צפוי להגיע ל-9-10 בחצי שנה

dafgol

New member
../images/Emo6.gif ממש לא ../images/Emo70.gif

באיזה שלב קצב הגדילה מתמתן..אל תדאגי...
אם אני זוכרת נכון עד גיל 3 חודשים אמורים להכפיל את משקל הלידה... בכל מקרה - קצב הגדילה מתמתן

sael

New member
דפנה- תיקון

עד גיל חצי שנה אמורים להכפיל את משקל הלידה. עמית הכפילה + 230 גר'.

פצולי

New member
אנחנו גם היינו היום בטיפת חלב

ואופיר שוקל 5.800 בגיל 10 שבועות בדיוק היום. אמרו לנו שזה בסדר גמור -אחוזון 75

kees

New member
שקד גם כן היום בדיוק בן 10 שבועות

ושוקל 5,900 נכון לאתמול עכשיו אני בטוחה שזה בסדר

kees

New member
כן כן. איפה אופיר נולד?

שקד הגיח לעולם בחדרי הלידה המדהימים של תל השומר

kees

New member
נראה לי שאופיר ושקד עברו חוויות

דומות באותו היום אחרי 24 שעות בחדר לידה (עם "בלון",פטוצין, אפידורל) הגיח שקד לעולם בלידת ואקום ומלקחיים בשעה 11 בלילה

פצולי

New member
אצלנו - הגעתי לחדר לידה

ב-11 בבוקר עם מעט דימום. עשו זירוז -פקיעת מים ופיטוצין , האפידורל נשלף 5 דק' אחרי שהוכנס ( המרדים פתח 5 ערכות עד שהצליח ), הועברתי לחדר ניתוח לנסות ואקום ואם לא יצליח אז קיסרי ובסופו של דבר אחרי סיבוך בהרדמה יצא אופיר המדהים!!! ראיתי אותו רק אחרי 5 שעות שנראו נצח

lulyK

New member
יותם שקל 6.5 בחיסון של חודשיים,

וסיונון קצת יותר גדול ממנו

גודזילות זה התחום שלי-

יהונתן בן 7 חודשים ושוקל 10 וחי קילו ואורכו מעל 70 ס"מ. אבל זאת לא חוכמה כשנולדים גדולים.

למעלה