תנו כבוד לדבר האמיתי

תנו כבוד לדבר האמיתי

לנו כאן בעולם הוירטואלי שלנו הוא מוכר כ-MEXMEX, אבל מדבר הבאחה מכיר אותו כיורם לביא, האיש שקרע אותו במשך כמעט 24 שעות ברציפות. אה, וכן, עם צלע שבורה מנפילה. לא מזמן "יצאתי עליו" כשנפגשנו: "לא יכול להיות שאתה נהנה לרכב כל כך הרבה שעות ברציפות (ומי שעשה מסע כומתה של 24 שעות רצופות מבין בדיוק על מה אני מדבר) ובתנאי שטח כל כך קשים". "לא", ענה לי יורם. "במהלך הרכיבה אין הרבה הנאה אלא אתגר, אבל האופוריה שלאחר מכן...." אני מעריץ של כל מי שיכול לעשות מה שאני לא יכול. אכן "איירון מן". המון כבוד.

MexMex

New member
אתה יודע מה היה לי מוזר?

שעד לסביבות 1 בלילה ממש נהיניתי מהרכיבה. משהו כמו 18 שעות רצופות... אחרי זה העייפות כבר התחילה להציק קצת, אבל המחשבות על ארוחת בוקר באנסנדה שכוללת צ'יפס ו
עשו את שלהן
M. וכבוד לי שהספרנית ואנטי-קרייסט מתעוררים בשבילי

../images/Emo47.gif ../images/Emo45.gif תותח...

שאלה קטנה... אחרי הרכיבה הזו, אפשר לומר סופסוף שנשרף לך התחת?

MexMex

New member
אם רק היית יודע

עמוק לתוך הלילה פיתחתי MONKEY BUTT מהסרטים... אז כן, נשרף לי התחת כדבעי, אתה יכול לישון בשקט

nimiz

New member
עמיר, 24 שעות בנ"נ ת"ש, עיפוץ ונשנוש

של הוופל הצבאי מהשקם (נו, איך קוראים אותו?), וצפיה בחיילים נקרעים תחת הפק"ל, זה לא נקרא מסע.. קשקשן

טעמי. קוראים לו טעמי.

אחחחח, היו ימים. לפני שכל נ"נ נהיה האמר, כל טעמי נהיה פסק זמן עם עוגיות, והרגליים היו רגליים בלי ברזלים בפנים. היו ימים ולא ישובו עוד.

nimiz

New member
רק צחל"ד כמוך משייך את הטעמי לחטיף צבאי מהשקם

גיבורים עתיקים כמוני עדיין חשים בטעמו המזעזע של המצופה שהמתיק את הלילות הקפואים במוצבים סחופי הרוחות בג'בל ברוך,, במוצב טורמוס במשולש טובלאנו, משם היינו נכנסים למארבים חודרים, ובסיורים מסמרי השיער של 84 בנבטיה וצור... מצופה.

tomech11bemoto

New member
לפי הסטורית הוופל הארצי ישראלי בשקמית הצבאית

שאינה קיימת כיום
באותה המתכונת של פעם, המוסתאש צעיר ממך בכ 80 - 120 ירחים ה
מעוצב כמו בתורכיה העותומנית אבל הוופל מודרני בהרבה

למעלה