"תנוחי"-גילטי פלז'ר צרוף

snirf

Active member
"תנוחי"-גילטי פלז'ר צרוף

האמת שלא היו לי ציפיות גבוהות ממנה, בכ"ז מדובר בהפקה של טדי הפקות מי שהביאה לעולם את השיר שלנו הידועה לשימצה
את דני הוליווד ושאר הזבל'ה...
אבל הפלא ופלא-התמכרתי

אומנם אני רק בפרק 8, ואולי עוד מוקדם לקבוע, אבל נכון למצב הביניים הנוכחי אני מאוד נהנה ממנה
הפרקים עפים לי, יש קטעים שאני באמת צוחק מהם בעיקר בזכות ה-4 נשים שעושות את הסדרה
(ועליהן ארחיב את הדיבור בהמשך).
נכון, היא לא איזו סדרת איכות, מרגיש כמו הפקה "שכונתית" משהו-העריכה, הצילום...
לגמריי רחוקה מסדרות יומיות קודמות של הוט כמו "חשופים" שמבחינה חזותית(וגם מבחינת התוכן, לא פחות) נראית איכותית הן בצילום והן בשידור שלה, מה שנקרא "מצטלמת יפה", וזאת בניגוד ל"תנוחי".
ולמרות כל זאת-היא גילטי פלז'ר צרוף! 4 הנשים לגמריי עושות את העבודה, והן מצליחות להחזיק את הסדרה כמו שצריך(לפחות בפרקים שראיתי), כי בואו נודה שאין עלילות משנה...הכול סובב סביבן.

נעמי שחר(חנה לסלאו) ע-נ-ק-י-ת
לא מפתיע, האיכויות הקומיות שלה ידועות לכל, אבל מי שכן הפתיעה זו עידית לינוביץ'(גילת אנקורי) שעד כה התמקדה בלהיות הביץ' בלבד, וכאן גם נוסף הפן הקומי שלדעתי לא זכינו להכיר(או אני בכל אופן), והיא מעולה! חחח היא קורעת אותי עם ההתבכיינות והפסימיות שלה

ברוריה פסקל(אוולין הגואל) לא נופלת מהן...ענקית עם היציאות הלועזיות שלה

מרב בן בסט(צופית גרנט) היא די החוליה החלשה מבין הארבע...אהבתי אותה בחשופים, אבל היא פשוט לא מתמזגת באווירה הקומית של הסדרה...

ולא שכחתי את גבי ש...היא פשוט השונה מבין החבורה...חמודה שחולמת על האביר על הסוס הלבן.

בשורה התחתונה-אני נהנה ממנה, ויהיה נחמד לדעת אם יש עוד אנשים שחולקים עימי את ההנאה

אגב, מעניין למה טדי הפקות ערקו להוט
יס הדיחה אותם?

נוש14

New member
לדעתי

4 הפרקים הראשונים כשהן עוד על האי היו נפלאים מהבחינה שהם היו נורא מצחיקים ועדיין היה כיף לצפות כשזה היה רק 5 השחקניות הראשיות. מפרק 5 זה רק הולך ומתדרדר ואני פשוט לא מסוגלת לצפות בזה יותר. זה פתאום הפך למין טלנובלה משונה אבל לא אחת כיפית אלא אחת מטופשת. אני מנסה מדי פעם לצפות לראות איך זה אבל אחרי דקה אני כבר נוטשת. כל ההפקה נראית חובבנית, כאילו תלמידים בתיכון מרכיבים אותה. זה די חבל בעיני כי היה לה פוטנציאל להיות ממש סוג של קאלט אפילו ועכשיו היא סתם

רוקסין

New member
אני רואה את הסדרה הזאת רק בגלל גבי

ממש התאהבתי בדמות שלה, בחיוך הכובש, בגומות החן ובמבט השובבי. והשחקנית שמגלמת אותה, יעל גרובגלס, קסם של בחורה. סימנתי אותה כתגלית עוד מהופעתה בסרט "כלבת", שבו היא שיחקה לצד עופר שכטר, רן דנקר ואנה בוקשטיין.

Itay Simons

New member
באמת סדרה שכיף לראות

היא אמנם טיפשית משהו, גם הצילום כמו שאמרת נותן הרגשה של חלטורה ולא סדרה אמיתית, אבל איכשהו, החצי שעה היומית הזו עושה לי טוב - אני מוצא את עצמי מחויך רוב הפרק ולשם שינוי לא חושב על כלום (וזה מצרך נדיר אצל סטודנטים
)
אז נכון, זו לא סדרת המופת של השנה, אבל איך אמרת? גילטי פלז'ר, אינדיד.

למעלה