תמי 4 ברי מים מתקדמים - כל מה שצריך לדעת

תוכן-מקודם

Member
מנהל
portrait-man-home-drinking-glass-water.jpg
קרדיט תמונה FREEPIK​
החברה המובילה ביותר בייצור של ברי מים היא תמי 4 ולא סתם היא זכתה לכך. היא מציעה מגוון רחב ביותר של ברי מים באיכות גבוהה המתאימים לכל אדם המעוניין לשתות מים קרים או חמים. חברת תמי 4 מובילה כבר שנים רבים את תחום ברי המים ובזכותה אנשים רבים יכולים ליהנות ממים טעימים בריאים וצלולים.

המטרה של מאמר זה הוא להציג לרבים מבין האנשים שעדיין לא התנסו בכך את כל המידע על ברי המים מאמר זה יענה על שאלות כמו מהו בר מים? יתרונות של ברי המים? סוגים שונים של ברי מים ועוד.

מהם ברי מים של תמי 4?
המטרה העיקרית של ברי המים מכל סוג היא להגביר את צריכת המים. מחקרים רבים מראים כי כאשר המים זמינים בהישג יד והם טעימים במיוחד, רבים מעדיפים לשתות אותם וצורכים פחות מים ממותקים ומיצים.
ברי המים המתקדמים של תמי 4 מתאפיינים במגוון רחב של חידושים שטרם נראו עד בעולם ברי המים בירושלים. הם מצוידים בטכנולוגיה מתקדמת שמטהרת את המים וגורמת להם להיות בריאים וטעימים.
הם מצוידים במגוון רחב מאד של טכנולוגיות שהעיקרית בהן היא חיבור לאינטרנט כך ניתן גם לשלוט על המכשיר מרחוק. ישנה אפשרות להרתיח את המכשיר מרחוק אופציה זו טובה במיוחד לבית עם תינוקות. ניתן כמובן להשתמש בבר המים גם ללא האופציה הזו ולוותר על כל היתרונות האלו ברי מים יכולים גם לתקן את עצמם במקרה של תקלות שונות.

האם מי הברז הם עדיפים?
מי הברז בישראל הם באיכות טובה בוודאי לרוב המדינות האחרות בעולם. המים של תמי 4 שומרים היטב על איכותם של מי הברז אך מצד אחד הם מסלקים את כל החול, האבק והחיידקים ומשאירים רק את הטוב שבמים.

הייחוד של תמי 4 לעומת ברי מים אחרים

מים טעימים

אמנם קיימים מגוון רחב של ברי מים שגם מסננים את המים בטכנולוגיה מתקדמת אך נותר ריח לוואי במים והמים אינם טעימים. בתהליך שנעשה אצל ברי תמי 4 אין טעם לוואי ומשתמשים רבים דיווחו שהם נטולי טעם לוואי. רבים מעדיפים לשתות אותם מאשר להשתמש בברי מים אחרים

תפעול פשוט
ברי המים של תמי 4 למרות שהם המילה האחרונה בתחום הטכנולוגיה ומכילים פונקציות רבות התפעול שלהם קל ופשוט ומתאים גם לאנשים שהם מוגבלים טכנולוגית.

העיצוב
אם בעבר בר המים היה מכשיר שבעיקר תפס מקום רב בשיש ולא תמיד היה מעוצב בצורה יפה למרות שיש ברי מים מעוצבים צורה יפה העיצוב של בר תמי 4 הוא מנצח הוא קטן וקומפקטי ואינו תופס כלל מקום במטבח.
החיבור וההתקנה שלו פשוטים ניתן למצוא אותו במגוון רחב של צבעים כמו אדום , שחור, לבן מטאלי ועוד.
כך שניתן להתאים אותו לכל צבע מטבח שתבחרו לבסוף. חשוב מאד לדעת כי ניתן למלא בקבוקים בקלות בעזרת קיפול של פתח כוסות וישנם כפתורים שאינם בשימוש יום יומי מכוסים ולכן העיצוב הוא יפה במיוחד.

פונקציות
בר המים נבדל ביתרונות קטנים אך משמעותיים ניתן למזוג את המים בכמות מדודה, באופן חופשי. לבר יש טיימר השומר על טמפרטורת מים וכן יש בו הגנה מובנת בפני ילדים ברי המים המתקדמים של תמי 4 הפכו את חווית שתית המים לשונה לצרכן הישראלי למרות המחיר הגבוה של בר המים לעומת אחרים ניתן לראות אותו בבתים רבים בישראל. הדרך הקלה ביותר לבחור בר מים היא על ידי השוואת מחירים.
 
למעלה