תמיכה כלכלית,
כמותג?

../images/Emo54.gifאני לא מסכים איתך

ככל שיותר עסוק יפנו אל המותג ההומו-לסבי נשיג את מטרתנו שהיא "queer as folk" - כאילו שהומו זה דבר רגיל ולא איזה פריק. טיש לנו עוד דרך מאוד ארוכה להגיע לשם וזה גם עוזר לדעתי אפילו אם המניעים שלהם אינרסנטים הרי בגלל זה הם עסקים.זה לא אישי

InnerKid

New member
מסכים איתך..אבל..

אני מסכים שזה לא אישי, אני מסכים שהמניעים האינטרסנטיים שלהם זה חלק מהסדר הקפיטליסטי ושהמטרה שיתייחסו להומו או לסבית כדבר רגיל ולא כאיזה פריק (אגב, הומו לא חייב להיות queer, ולכן אני לא מסכים איתך בעניין השימוש במילה queer פה, אבל זה שייך לדיון אחר ולא לפה ובטח שלא בשעה הזאת...) אבל אם כך, ואם חוזרים לעניין של לקנות בעסק ורוד - כן או לא... אז אם כך, ובגלל שזה לא אישי, אני יכול לשמוח שבנק לאומי למשל מקדם את האינטרס הפוליטי שלי כהומו, אבל אני לא חייב לתגמל אותו בכסף שלי עבור זה.. זה לא אישי, כמובן, אלא גם המניע שלי יכול להיות כלכלי במקרה הזה וכדי לבחור לצרוך במקום מסויים, קריטריון של "פרסומת ורודה" הוא בוודאי לא צריך להיות הקריטריון הההרכחי ובטח שלא המספיק כדי לצרוך במקום זה או אחר. כן, יש מקום לקריטריון הזה, אבל צריך להתייחס אליו בפרופורציה הנכונה ולבדוק גם דברים אחרים. ושוב, כמו שכבר אמרתי קודם, אין לשכוח שיש הבדל גדול בין בנק שמפרסם שתי כלות או חברה שמפרסמת מותג (ואגב, ראה את הידיעה החדשותית על החרם על H&M בשרשור למטה) לבין חנות שכונתית שמתנוסס דגל גאווה בחזית.

../images/Emo54.gif ../images/Emo45.gif

מסכים עם דבריך שזה לא קריטריון חשוב, אבל הוא בהחלט 'שובר שיוויון' אם נניח במקרה של בנקים תקבל את אותן ההטבות. שיהיה בוקר טוב

א ו ז

New member
ואני אסביר

אם נפלח את הצריכה ההומואית נגלה שמהשלב שבו סטרייטים מתחילים לקנות טיטולים לנו יש הרבה יותר כסף להוציא על בגדים,רהיטים,נסיעות,מסעדות וכולי... יש לדבר הזה משמעות כלכלית שאף אחד עוד לא קם וניצל. גיי פרנדלי כמונח,לא מעניין אותי, כי רוב האנשים נחמדים ממילא, בעיקר בחנויות או בפרסומות בטלוויזיה. ברגע שנאמר "האגודה" תפעל בכיוונים האלה, הדבר יתן לקהילה כח, וכן גם כח פוליטי, כי הכל קשור. אז בפעם הבאה שאתם הוכים לכאוס אל תתפלאו אם האוחצ'ה בקופה תשאל: "כרטיס מועדון יש?"

g i g o

New member
בגלל תחושת השותפות

לא נראה לי שאלך לתור אחר חנויות של גייז כדי לקנות דווקא שם, אולם באם החנות במסלול הקניות שלי, מוצריה טובים ומחיריה סבירים - אקנה דווקא שם. למה ? כי העולם לא מושלם. כי חונכחנו להיות סקטוריאליים. זה מעניק תחושת שייכות ושותפות אל מול העולם שמחוץ. למה לנו אנשי העולם הגדול לדבוק בגישה הגטואית הזו ? כי היה לו קשה יותר לפתוח עסק בלי עזרה של ההורים, בלי הכרה של הבנק בהכנסה של בן הזוג ובלי שלושה דודים שיחתמו ערבות. כי ככה. כי "הוא משלנו" גם אם הדבר המשותף היחיד ביננו הוא איום ומאבק להכרה בזכויותינו. בין אם אני פעיל באגודה והוא לא או ההיפך. כמו שציינו קודמיי, צריך להבחין היטב בין עסקים פרטיים של הומואים, לסביות או חבריהם לבין מונופולים או חברות ענק דורסניות הפונות אלינו כמטרות במטווח פרסומות.נגישות, מוצרים טובים ומחירים סבירים ואני שלכם...

יעל נור

New member
שותפות, נראות...

כי לנו יותר קשה. זהו בדיוק. תודה על הניסוח הקולע. יעל
|שזה עושה לי לחייך חנות שיש בה דגל גאווה. תחושת שייכות קטנה ונעימה|

עודד א

New member
ורוד זה הכי אחי../images/Emo34.gif../images/Emo150.gif

באופן עקרוני, אני בהחלט אתמוך בגופים תומכים בקהילה. אממה, אני מסכים עם קידוף בנוגע לתנאי התמיכה שלי. עם כל הכבוד לבנק לאומי ולפרסומות שלו, הריביות שלו הן לא משהו. אז... אני מעדיף לחסוך את הכסף ולתרום אותו לאגודה או לבית הפתוח ואחרים. אם התנאים זהים- הרי שברור שאתמוך ב

למעלה