תמיכה באדלשטיין היא תמיכה בבנט,בנט האיש שהעלה את מועצת השורא לגדולתה לא ראוי להיות בימין

איציק5111

Well-known member
תראה כמה לכלוך אתה שופך על אנשים שהם מאה אחוז ימין.. איך יתכן שאלקין שהיה משומרי הראש
של הראיס שלך הפך מנוול ופתאום אדלשטיין המבריק שלא חסר לו כלום בחייו האישיים הפך ״גולם דפוק ונראה אהבל״
אולי אהבל הוא מי שבחר בהם? ומה בכלל ההגדרה שלך לימין? מאלימינציה מסתבר שצריך להיות שונא ערבים
שרואה ברצח ובגרוש שלהם יהדות + מאיים על שמאלנים והעיקר ימין = סמרטוט של איש מממשפחת פה גדול
נאלח וזחוח כמו הנהנתיהו שלא יודע למצוא לו יורש ונאחז בך כדי לשמור על ההון שצבר מעושק קשישים
שביטל להם העלאת קצבאות מ 2003 ניפח את מחירי הנדל״ן עד כדי רצח יזמי נדלן מהקושי לשווק דירות.
ענבל אור ועוד מסכנים שהסתבכו מהמניפולציות והפיכת שוק הדירות לקזינו.
פרצוף צנע ואשתו המורשעת שלא הזיז אבן במדינה הזאת רק דיבורים מעבר לנכס לעצמו הצלחות של אחרים
טילים על תל אביב רמת גן פ״ת חולון באר שבע 12 קורבנות מהחמאס שהעביר לו שוחד במזוודות
ועוד 11 מזוודות שהבריח במטוס בתא הנוסעים. חמקנים לאמירויות וצוללות למצרים נמלים וחברות נמכרו לסיניים
כשלון מסוכן בטיפול במשבר האיראני שגרר התעצמות והסתרת הכורים הגרעיניים שלהם עמוק יותר מפחדנות
כפי ששחרר את שליט מפחד מההמונים ושחרר 1000 מרצחים - פחדן גדול מאוד עם מטוס במאות מליונים שגזל ממך.
שלא פסק מלחרב ולגזול שכנראה סידר לך או מקורביך ג׳וב בנמלים או בתעשיה אוירית
עם הפה המעוות נוטף הבצע שלו והבזבוזים על ימין ושמאל.
תביו שלכתוב נאצות זו לא חוכמה גדולה אבל להציב מראה מולך זה ענין קל בהרבה
כל הנאצות שלך הן התרומה של הצורר שממשיך את מסורת אביו בן ציון מהאלטלנה
שמסרב עד הרגע האחרון לפנות את מקומו ודרדר את הליכוד לפה של מירי רגב עם מפלגת מזרחיים - כמה עלוב
שממאן להכיר בממשלה המופלאה שמחברת את כל הפלגים והשנוי שנוצר מממשלת הרפוי של בנט
שגרמה לי להעריך שגם במפלגות ימין ניתן לגשר על הכל. 4 מערכות בחירות הביא הצורר
אתה עוד תתן שידרוך עליך פיזית ותמלמל לו תודה אדוני - מה זה אם לא אדיוט?
ויש לך עוד טענות לבנט? האיש שהביא לחסול מנהרות החמס ועצר את טרוף 5 הבחירות וכן לראשונה מזה שנתיים
לא היה סגר בחגים. שכחת שהיינו בעוצר עם הגבלה של 100 מטר מהבית ? בגלל הפסיכופט שהתאהבת בו
מצא מין את מינו - לך תסתגר כי המפולת שלו תפתיע אפילו את החמורים שבליכוד.
הדרך לנער אותך היא להוכיח שדוקא על הזחוח הנ״ל אפשר לשפוך הרבה גידופים שהם לפחות אמת מובהקת.
ואתה לא מגדף את ביבי?

לקלל פוליטיקאים ישראלים יהודים זה מצווה כי הם עושים ועשו כ"כ הרבה רע.

בניגוד אליך אני לא צבוע...אני רואה את הממשלה הקודמת כארורה והממשלה הנוכחית עוד יותר ארורה.

בנט הוא שטן חלאה ואם היית שמאל אמיתי בטוח שהיית שונא אותו.

ימין זה לא לשנוא, ימין זה לאהוב ולדאוג לבני העם שלך היהודי.

בינתיים יש ח"כ בשם מנסור עבאס והוא מגמד את הח"כים היהודים והם נראים דפוקים לידו, מה לעשות???????

אז מנסור איש צנוע רופא שיניים בא מהכפר עם כרס ואפילו לא מגולח אבל בן אדם....בן אדם,הוא בא לשרת את אזרח איש חכם מרשים ולא בא לגנוב כסף ולא רודף בצע ולא בא לעשות קריירה,הוא בא לשרת את אזרחיו....לידו בנט גנץ לפיד סער שקד ליברמן נראים דפוקים חסרי מוח.

לא צריך פוזות ולהיראות כמו נאצי ולדבר רהוט.....עדיף אדם פשוט כמו מנסור.

איציק5111

Well-known member
תראה כמה לכלוך אתה שופך על אנשים שהם מאה אחוז ימין.. איך יתכן שאלקין שהיה משומרי הראש
של הראיס שלך הפך מנוול ופתאום אדלשטיין המבריק שלא חסר לו כלום בחייו האישיים הפך ״גולם דפוק ונראה אהבל״
אולי אהבל הוא מי שבחר בהם? ומה בכלל ההגדרה שלך לימין? מאלימינציה מסתבר שצריך להיות שונא ערבים
שרואה ברצח ובגרוש שלהם יהדות + מאיים על שמאלנים והעיקר ימין = סמרטוט של איש מממשפחת פה גדול
נאלח וזחוח כמו הנהנתיהו שלא יודע למצוא לו יורש ונאחז בך כדי לשמור על ההון שצבר מעושק קשישים
שביטל להם העלאת קצבאות מ 2003 ניפח את מחירי הנדל״ן עד כדי רצח יזמי נדלן מהקושי לשווק דירות.
פרצוף צנע ואשתו המורשעת שלא הזיז אבן במדינה הזאת רק דיבורים מעבר לנכס לעצמו הצלחות של אחרים
טילים על תל אביב רמת גן פ״ת חולון באר שבע 12 קורבנות מהחמאס שהעביר לו שוחד במזוודות
ועוד 11 מזוודות שהבריח במטוס בתא הנוסעים. חמקנים לאמירויות וצוללות למצרים נמלים וחברות נמכרו לסיניים
כשלון מסוכן בטיפול במשבר האיראני שגרר התעצמות והסתרת הכורים הגרעיניים שלהם עמוק יותר מפחדנות
כפי ששחרר את שליט מפחד מההמונים ושחרר 1000 מרצחים - פחדן גדול מאוד עם מטוס במאות מליונים שגזל ממך.
שמסרב עד הרגע האחרון לפנות את מקומו ודרדר את הליכוד לפה של מירי רגב עם מפלגת מזרחיים - כמה עלוב
ויש לך עוד טענות לבנט? האיש שהביא לחסול מנהרות החמס ועצר את טרוף 5 הבחירות וכן לראשונה מזה שנתיים
לא היה סגר בחגים. שכחת שהיינו בעוצר עם הגבלה של 100 מטר מהבית ? בגלל הפסיכופט שהתאהבת בו
הדרך לנער אותך היא להוכיח שדוקא על הזחוח הנ״ל אפשר לשפוך הרבה גידופים שהם לפחות אמת מובהקת.
יודע מנסור בטח יום אחד יכתוב את זיכרונותיו .

ושם בטח הוא יכתוב נדהמתי מרדיפת הבצע של היהודים,בזמן ניסיונות הקמת ממשלה פנו אלי הימין השמאל ומה שעיניין אותם זה רק הקריירה והכסף והג'ובים ולא העם שלהם,ואני מנסור באתי בלי דרישות לעצמי,דרשתי רק לאזרחים שלי. ולאחר שבחרתי ללכת לצד לפיד ובנט נדהמתי מהחזירות שלהם,הם הגיעו לכל מו"מ עם גדודים של מקורבים ודרשו תיקים וג'ובים....אמרתי לעצמי הערבים לא צריכים להילחם,הנבחרים בפוליטיקאים היהודים ישמידו את העם שלהם,אז עדיף לנו הערבים לשבת בשקט ולנצל כמה שאפשר את המדינה הזאתי

R 1 3

Well-known member
יודע מנסור בטח יום אחד יכתוב את זיכרונותיו .

ושם בטח הוא יכתוב נדהמתי מרדיפת הבצע של היהודים,בזמן ניסיונות הקמת ממשלה פנו אלי הימין השמאל ומה שעיניין אותם זה רק הקריירה והכסף והג'ובים ולא העם שלהם,ואני מנסור באתי בלי דרישות לעצמי,דרשתי רק לאזרחים שלי. ולאחר שבחרתי ללכת לצד לפיד ובנט נדהמתי מהחזירות שלהם,הם הגיעו לכל מו"מ עם גדודים של מקורבים ודרשו תיקים וג'ובים....אמרתי לעצמי הערבים לא צריכים להילחם,הנבחרים בפוליטיקאים היהודים ישמידו את העם שלהם,אז עדיף לנו הערבים לשבת בשקט ולנצל כמה שאפשר את המדינה הזאתי
יש לך בעיה אחת שאתה לא ישראלי בהגדרה אלא יהודי (?) במה בדיוק? באבחנה גזעית הלכתית או בשמירת מצוות? -
לכן אתה כועס על שמאלנים ערבים יהודים שאינם ימין אמיתי אבל ישראלים ב100% ללא כתבי אישום או חקירות ואפליה.
יש בעיה אחת איתך מעבר להפנים שבנט צח זך ואמיץ והיא שתם עידן הצורר - יש לך בעיה שאתה לא ישראלי - בגדת בערך
שכל אזרח במדינה מתבסס עליו כמו בכל מדינה בעולם
- הלאום שלך ישראלי ואתה מבזה אותו ואת הישראלים שבינינו.

איציק5111

Well-known member
יש לך בעיה אחת שאתה לא ישראלי בהגדרה אלא יהודי (?) במה בדיוק? באבחנה גזעית הלכתית או בשמירת מצוות? -
לכן אתה כועס על שמאלנים ערבים יהודים שאינם ימין אמיתי אבל ישראלים ב100% ללא כתבי אישום או חקירות ואפליה.
יש בעיה אחת איתך מעבר להפנים שבנט צח זך ואמיץ והיא שתם עידן הצורר - יש לך בעיה שאתה לא ישראלי - בגדת בערך
שכל אזרח במדינה מתבסס עליו כמו בכל מדינה בעולם
- הלאום שלך ישראלי ואתה מבזה אותו ואת הישראלים שבינינו.
אני יהודי וישראלי,אין לי כלום נגד שמאלנים,רק שמאלנים קיצונים אני פחות מחבב.אין לי בעיה עם רודפי שלום כל עוד הם לא מלכלכים ופוגעים ביהודים.
אין לי בעיה שחברי מרצ נפגשים עם פלשטינים,לדבר זה תמיד טוב אבל אני לא מאמין בפלשטינים.אבל לנסות זה מבורך.

בנט לא עשה כלום אמיץ הוא הקים ממשלת שיתוק סתמית.
רבין היה אמיץ.
לגבי ערבי ישראל יש ביהם המון טובים וכיף לראות את זה אבל לצערינו יש שם הרבה הרבה יותר זבל אנושי וראינו אותו בפרעות 2021 והם המכשול העיקרי לשלום

Permafrost

Well-known member
לחינם התרגשותך.
איציק 5111 הוא סתם חסיד שוטה של ה- exFührer...

R 1 3

Well-known member
לחינם התרגשותך.
איציק 5111 הוא סתם חסיד שוטה של ה- exFührer...
אני ישראלי הייתי כאן לפניך ואדאג למדינה שלי לפני עבודת אלילים וגזענות של רדיפה על רקע דת.
יהדות אינה לאום כי ללא הדת או תורת הגזע הנאצית - אין לה כל משמעות.
הגרמנים הם שרדפו אותנו כיהודים - לא סביר שסתם חילוני מתחזה ליהודי שלא מקיים
רבע מההלכה ישתמש ביהדות עם כל הנוסטלגיה שיש לי אליה כדי לפרק את המדינה
מהמרקם המופלא של ערבים ישראלים שחיו כאן גם לפניך. לכן הנאשם שרקם את הלאום היהודי
הרבה יותר מסוכן - הוא צורר.
בתורת ישראל אין זכר ליהדות - זו מוטציה שהתחוללה בגלות והגיעה זמנה להתפוגג מעלינו.
אני ישראלי נצר לעם ישראל ולמולדת - ישראל ומולדת הם מונחים שאין לך שום זיקה אליהם
לא לך ולא לאיש מהימין המטורלל. היהדות טמטמה לך את התחת.

איציק5111

Well-known member
אני ישראלי הייתי כאן לפניך ואדאג למדינה שלי לפני עבודת אלילים וגזענות של רדיפה על רקע דת.
יהדות אינה לאום כי ללא הדת או תורת הגזע הנאצית - אין לה כל משמעות.
הגרמנים הם שרדפו אותנו כיהודים - לא סביר שסתם חילוני מתחזה ליהודי שלא מקיים
רבע מההלכה ישתמש ביהדות עם כל הנוסטלגיה שיש לי אליה כדי לפרק את המדינה
מהמרקם המופלא של ערבים ישראלים שחיו כאן גם לפניך. לכן הנאשם שרקם את הלאום היהודי
הרבה יותר מסוכן - הוא צורר.
בתורת ישראל אין זכר ליהדות - זו מוטציה שהתחוללה בגלות והגיעה זמנה להתפוגג מעלינו.
אני ישראלי נצר לעם ישראל ולמולדת - ישראל ומולדת הם מונחים שאין לך שום זיקה אליהם
לא לך ולא לאיש מהימין המטורלל. היהדות טמטמה לך את התחת.
האיסלם טימטם... ואין פה שום רדיפת דת או גזענות בטח לא מאיתנו,יש פה יהודים וערבים שנלחמים על אותה ארץ כבר יותר מ100 שנה

R 1 3

Well-known member
האיסלם טימטם... ואין פה שום רדיפת דת או גזענות בטח לא מאיתנו,יש פה יהודים וערבים שנלחמים על אותה ארץ כבר יותר מ100 שנה
אתה חי בהזיה . לא רואה ברופא או איש שרות ערבי מי שרודף אותי או אותך . רובם המכריע רוצה לחיות בביתם להתפרנס
ואפילו דואגים לכל היהודים שמעסיקים אותם כי יש לכולנו מדינה אחת. מה שהיה לפני 100 שנה השתנה.
נחתמו הסכמי שלום. לערבים יש יותר זכויות. גם בארה״ב היה אפרטהייד נגד שחורים אבל לפחות שם הפסיקו לראות בהם אויבים.

איציק5111

Well-known member
אתה חי בהזיה . לא רואה ברופא או איש שרות ערבי מי שרודף אותי או אותך . רובם המכריע רוצה לחיות בביתם להתפרנס
ואפילו דואגים לכל היהודים שמעסיקים אותם כי יש לכולנו מדינה אחת. מה שהיה לפני 100 שנה השתנה.
נחתמו הסכמי שלום. לערבים יש יותר זכויות. גם בארה״ב היה אפרטהייד נגד שחורים אבל לפחות שם הפסיקו לראות בהם אויבים.
הם מקיפים אותנו בטילים וטרור פתחו נגדנו במלחמות,המנהיגים שלהם תמיד דיברו על השמדת ישראל,פעם נאצר פעם סאדם וכולי וכולי,אז על איזה אפרטיהד אתה מדבר?אפרטיהד נגדנו היהודים?

איציק5111

Well-known member
זאת הבעיה שביבי דאג שכולם מלבדו יהיו טירונים פוליטיים.
בזה אני מסכים,ובגלל זה אנחנו סובלים היום מדפוקים כמו בנט שקד סער ליברמן האוזר וכולי.....ביבי דאג שיהיו לידו כמה שיותר דפוקים

גוטרמן7

Well-known member
בנט נוכל שקרן רימה את מצביעיו הבטיח שלא ישב עם לפיד ורעמ הבטיח תוכנית סינגפור ועשה להיפך,האיש שמכר את עצמו בוחריו ובני עמו בשביל התפקיד.

אדלשטיין רוצה שילטון בכל מחיר גם על חשבון אידיאולוגיה ערכים ובני אדם.

יו"ר הליכוד צריך להצהיר האידיאולוגיה הערכים והאנשים היא מעל הכל לא נישב עם אנשים עם אידיאולוגיה שונה כי זה מוביל לשום מקום ולחוסר עשיה ולא נישב עם אנשים נוכלים.

לכן הוא צריך להגיד לא נישב עם בנט סער שקד כהנא האוזר סילמן ושאר החזירים.

ומעבר לזה לפסול את ליברמן על הרוע שלו כלפי החרדים,החילונים רוצים לחיות ולהיות משוחררים מכפיה דתית אבל לא לפגוע ולרמוס את החרדים,

ליברמן חזיר לך תלמד מהורביץ, הורביץ בן אדם ומחפש להטיב עם החילונים ולא לעשות רע לאחינו החרדים
אבל ביבי הוא גדול הנוכלים והשקרנים
גם אתה אמרת עליו דברים קשים מאוד! אז כדאי שתהיה ישר
ובנט לידיעתך יכפיל את המנדטים כי אנו השמאלנים נתמוך בו בזכות זה שהעיף לעזאזל את הימין מהשלטון ואת ביבי

איציק5111

Well-known member
ובנט לידיעתך יכפיל את המנדטים כי אנו השמאלנים נתמוך בו בזכות זה שהעיף לעזאזל את הימין מהשלטון ואת ביבי
נכון אבל בנט פי אלף יותר נוכל...

הם לא אמיתיים,הם בובות של יועצים פוליטים וכל הבטחה שלהם היא שקר.

גוטרמן זאת תהיה טעות אם תצביעו לבנט ושקד, אם אתם שמאלנים אמיתיים תצביעו למפלגת העבודה ולא למפלגת אין דיעות ששמה יש עתיד.

העבודה והליכוד חסרים, נכון הליכוד עדיין הם מעל 30 מנדטים אבל עם אנשים לא טובים, והעבודה חסרה אנשים טובים וגם מנדטים

evglev1

Well-known member
מנהל

גוטרמן זאת תהיה טעות אם תצביעו לבנט ושקד, אם אתם שמאלנים אמיתיים תצביעו למפלגת העבודה ולא למפלגת אין דיעות ששמה יש עתיד.

העבודה והליכוד חסרים, נכון הליכוד עדיין הם מעל 30 מנדטים אבל עם אנשים לא טובים, והעבודה חסרה אנשים טובים וגם מנדטים
ביבי נוכל שבנוכלים, ביבי הציע את ההצעות שישראל הייתה אמורה לקבל כתוכנית קרי וכדי להתנער מאחריות ביבי התכוון להעמיד פנים שזאת הצעה אמריקאית שהוא נאלץ לקבל כתוצאה מלחץ אמריקאי כשלמעשה מדובר בדברים שמולכו הציע לאבו מאזן בשמו של ביבי ובכך ביבי ניסה להסיר מעצמו אחריות בתור רק מי שמקבל או דוחה תוכנית אמריקאית ולהסתיר משותפיו מימין את הוויתורים המפליגים שהוא עשה במו"מ של לבני ומולכו על ידי הצגת כהצעת גישור של קרי.

גוטרמן7

Well-known member

איציק כולם רמאים ומעניין אותם רק הגו"ב שלהם
לכן צריך להצביע לפי המעשים שלהם ולא לפי ההבטחות שלהם
בנט ולפיד העיפו לעזאזל את ביבי שגרם לשנאה ופילוג בעם בשביל האינטרסים שלו
הוא הכניס רעל למדינה אבל עכשיו הכל שקט ומתנהל כמו שמדינה צריכה להתנהל
אתה לא מרוצה מהם וזו זכותך
בגלל זה אצביע להם

evglev1

Well-known member
מנהל
לפי הסקרים אתם ממשיכים לתמוך בלפיד ואף נוטשים את מפלגות השמאל האחרות לטובתו.

למעלה