תמיד זה תופס אותי מחדש למצב רוח רע...

to be1

New member
תמיד זה תופס אותי מחדש למצב רוח רע...

חתולה שלי רק בבית. שתינו התרגלנו לזאת מזמןןןן.. אך יחד עם זאת בתוכינו כול אחת מצידה לא שלמה בזה ומאושרת בשלמות. לה תמיד יש זיק של רצון לצאת. והידיעה הזו מדפרסת אותי. נלחמתי בזה גם פיזית-רשתות . והיום היא התיה במרפסת בה החלונות סגורים באופן רבוע ולא יכולה לצאת.. אך ראיתי אותה מגרדת שלבים צדדים של החלון ונכנסתי ללחץ שמא היא תצליח אם לא היום אז מתישהו... פעם ראשונה שאני החנתי באשנב הצדדי הזה.. א. שוב הכניס אותי ללחץ שמא נמצא סוג של "פירצה" חדשה בה תצליח מתי שהוא לברוח וחשבתי שההלחמות הזו מאחוריי ב. זה תמיד מדפרס הרצון שלה לצאת.. אני יודעת שכול בר קימא רוצה קצת אויר שמש חברה... ולכן יכולה בהחלט להבין אותה(חח זה שאני סגורה בביתי לא אומר שגם היא צריכה ח).. טוב זה לא היה עלמנת שתאמרו לי תוציאי אותה זה סתם משהו על ליבי שיוצא. כול פעם שהיא "מעירה" אותי בנושא

Gersivan

New member
לא יודעת אם זה עוזר אבל..

אני ממש מזדהה איתך. כל פעם שאני פותחת את הדלת של הבית אני צריכה לשמור על מרווח מינימלי שבו אני אוכל להכנס והחתול שלי לא יוכל לצאת. הוא כבר הסתנן החוצה כמה פעמים ורץ במורד המדרגות לרחרח וזה היה ממש מפחיד. וגם הוא עומד ליד הרשת של החלון ומביט החוצה בערגה. וממש כואב לי עליו. אני רק יכולה להגיד לך, שכשהיה פה חתול נוסף זה ממש נרגע. החתול הנוסף העסיק אותו והצורך שלו לצאת החוצה פחת. אולי זה הפתרון?

למעלה