תמונת מצב מהצד שלי

cohenman

New member
תמונת מצב מהצד שלי

קודם כל , תודה לכולם היה ממש ממש ממש כיף =] פאק סוף סוף אקשן, ואפילו עוד מעט אפשר לפרוש תחלס הגוש הציל את המשחק, אמרתי ליועד המשחק ננעל ועכשיו הכל נפתח כל הכבוד !!! הייתי מעדיף לתקוף ראשון , אבל פישלתי בגדול וחשבתי שהם לא יתקפו אותי בלי סיבה(והם אכן תקפו בלי סיבה ! אבל זה ליגיטמי זה משחק מלחמה) בכל מקרה סיימתי לאמוד אומדן נזק לראשון ביום ראשון האמתי ציפיתי ליותר, אם אני הייתי תוקף ראשון הייתי עושה יותר כמובן , תגידו אתה משקר הכל :) מי שמכיר אותי יודע שלא בברית של ראשון, יש 140 מדינות בברית הראשית איבדנו 5 מדינות :( כל אחת לפחות מעל 3 טרליון (אחת מהן התאבדה פשוט על 3 מדינות) בברית השניה איבדנו מדינה אחת אבל 3 תעשיות.. ועוד 2 שהתאבדו גם הם על מדינות בברית השלישית שזה כוחות של באיזור הטריליון איבדנו 8 מדינות ובברית הרביעית איבדנו גם 8-10 כמו כן, נתנאל הותקף והוא היה חבר מאיה, חבר מאיה אחר התאבד והרס 4 תעשיות (ORS הוא פירסם פה מקודם) עומרי הרס 5000 מפעלםי, לא יודע מה מצב המדינה שלו סה"כ איבדנו 4 תעשיות של חברי מאיה, 2 מהם בהיסטוריה כמו כן חוסלו עוד 2 מנהלים של השלוחות אין לי מושג מה הנזק בשלוחות לראשון נשאר בערך 70-80 מדינות מעל טריליון כח.. כלומר יש לנו אפשרות להחזיר מלחמה והאמתי כבר החזרנו היום ואני גאה.. חיסלנו די הרבה מפעלים ממש ממש הרבה:) אלוהים השף ואורי אתם באמת בנאים בכל מקרה, זה משחק מלחמה תהנו, אל תקללו אחד את השני כמו ילדים סתומים בינתיים שוחטים אחד את השני, עוד יוומיים מנהיגי העולם יוצא לילה טוב :) ורק דבר אחד, למה לפני הבגרות במתמטיקה ? יש אצלנו הרבה ילדים אתם תראו שתהיה ירידה בציוני הבגרות השנה

XXXaviramXXX

New member
מעניין, זה נשמע כאילו לא תקפו אתכם

אולי אתה לא במשחק הנכון?
או שבעצם אתה לא מכיר את כל הכפולות שלכם

cohenman

New member
אל תאכזב אותי אבירם

אתה יודע טוב מאוד שאני מכיר כל חור בראשון אל תזלזל בי סתם :) ואתה יודע מה פתח מדינה חדשה תרשום את שמות הבריתות ותראה שבRE יש 24 מדינות (היה אתמול 29) בRE1 שי 33 מדינות בRE2 שהיא נפגעה קצת ירד וכנ"ל RE3 =] אבל לוחמה פסיכולגית שליטה

XXXaviramXXX

New member
חלילה, אני לא מזלזל

פשוט התיאור לך היה נראה קצת מוזר תקרא אותו שוב ותנסה לראות אותו מהצד השני

cohenman

New member
נשבע לך

שאם לא היית אויב הייתי מראה לך את הבריתות רק בשביל להוכיח בכל מקרה.. יש דיווחים על 60 אולי היו עוד חיסולים בדירוגים נמוכים לא התעדכנתי שם בראשון עצמה, זה המצב

XXXaviramXXX

New member
K

אם אתה אומר אתה בטח יודע יותר ממני כנראה שלמטה זה באמת קצת בלאגן חחח... אבל עדיין זה נחמד לראות עכשיו את כולם בחופשות. העיקר אנשים ידעו לדבר הרבה אבל ברגע האמת לברוח. כלב נובח לא נושך (אפשר להגיד על כמה)

cohenman

New member
בחיים לא דיברתי

לא היה לי ספק שאם יתקפו ראשונים אני מעיף את כולם לחופשה להשאיר בחוץ זה התאבדות :) ועכשיו יהיה כיף.. עד שחתם שלום אבל כל יום הרף למאיה יקטן =]

XXXaviramXXX

New member
לא בדיוק

תברר עם חברים שלך שלא בחופשה, תראה שהמצב שהיה אחרי המלחמה של אפאק MGH חוזר על עצמו

bigmama64

New member
עידן אולי תעזור לי

אני לא מוצא מדינה מכול המחומש בכוח 6 טרליון זה לא עסק שכול המחומש בחופשות אפשר לחשוב שחזרנו שבועים אחורה (ארמגדון נגד המחומש) בכול מקרה נצתרך להתפשר על חמש ולצערי הוא משלכם

cohenman

New member
GO FOR IT

אני חושב שאני יודע על מה אתה מדבר :) וחשבתם שלא נהיה בחופשו ת :) למדתי מהמומחים =] כל החיים זאת למידה אחת גדולה

cohenman

New member
הוא היה בכח 50 מיליארד

לא חוכמה אבל תבדוק את העולמית כמה הוא הוריד בדרך =]

cohenman

New member
רגע רגע חשבתי שאתה סיימת:)

הוא היה ב 7 טריליון שהוא התחבר כבר לא היה לו את רוב הנשקים הוא התאבד על 2 מדינות אני חושב הרס תעשיה לתוקף שלו הגיע ל 50 מילאירד ואז חוסל חשבתי שאתה הזה שרק סיים בגלל זה לא הבנתי למה אמרת "ברגע זה חוסל"

eyal1990

New member
המותקף היה אחד האנשים הנחמדים

וידע לקבל את ההפסד בכבוד. הוא ידע שזה רק משחק, ולא נורא גם אם הולכת המדינה. אני מצטער על המדינה שלו, אבל לפעמים אין ברירה.

cohenman

New member
גם אתם :)

האמתי אפילו יותר מאיתנו עובדה שאין הרבה מטרות יחסית לברית שתוקפת ראשונה

cohenman

New member
ומזל טוב לציר האמון

ברור לכולם שאחרי שנסיים את המלחמה הזאת יש לנו שולטים חדשים במשחק!! דרך צלחה תהנו אני חוזר לחיים האמיתים

למעלה