תמונת מצב מהצד שלי

הידעת והידעתם?

אם מחפשים את המדינה שלך לפי שם ביחסים לא מופיע המספר , וזה לא בגלל ששהיא בחופשה , ניסיתי עוד מדינה בחופשה וכן מופיע מספר , רמאיייייי בטח סידרת למדינה שלך עוד כמה דברים כמו תור כל חצי שניה

ors211

New member
חחחחחחחחחחחחחח

איך תשלוט אם כל היום אתה בחופשה ?

ruli b

New member
שאלה

האם בדירוגים הנמוכים לא שמעו על המלחמה??? באיזור המאייה אני רואה עשרות נפגעים והמונים בחופשות אבל קצת יותר למטה, בקצה האלפייה, מדינות של RRA, RE, URI, THC וכד' חיות בשלווה! שמישהו יעיר אותם!!!! יאללה מלחמה!

IsraelArmyBavli

New member
שמעו שמעו.... יש אירגון של המדינות

החלשות לא לדאוג !!! כל מנהל של ברית(אייל-THC, דני - URI, אייל - מקגריידי, עידן - IA ) לכולם יש אירגון ורשימה של כל המדינות במסודר. מי הושמד ומי יושמד

BoInG007

New member
מת עליך אחי

וואלה שהטובים ינצחו בוקר טוב לכולם ואחד שלוקח את המלחמה בכיף דרך אגב אני רוצה להגיד סליחה למקס שחוסל פעם שנייה ... אוהב אותך מקווה שתמשיך

IsraelArmyBavli

New member
אולי ל-RE לא הושמדו הרבה מדינות ...

אבל כמה ל-WOW לשלוחות ולתתי בריתות ? בלי לשקר אני מבקש !!!

נתוש ז

New member
אבל RE מאוד חזקים,הם שולטים ללא

ספק ב4-9 טרליון עם מספר עצום של מדינות..

IsraelArmyBavli

New member
נתי אחי, ללא כל ספק RE אולי הכי חזק

חזקה במחומש !!! אבל לאט לאט....מורידים קודם את WOW ושלוחותיה ותת בריתותיה חח אחר-כך ממשיכים הלאה כמובן שכל ברית מטפלת בשלוחות שלה.

נתוש ז

New member
אני אסביר לך את זה אחרת :)

אתמול שהתסכלתי ביחסים (4.5-7 ) ראיתי 15 מדינות של RE, לעומתם 4 שף ועוד 3 URI עכשיו אין לי שף ביחסים בכלל, יש 2 URI. אבל RE? כל ה16 ב5T +- חיות ומתפקדות ואפילו מחוץ לחופשה .... אתם צריכים לארגן מסצע בכוחות האלה,הגבוהים, ולהוריד להם את המדינות הללו...זה לא עוזר לשלוט במאייה אם ב200-500 אתה מפסיד...

IsraelArmyBavli

New member
נתי אם אתה יכול שלח בפרטי מספרים

תחכה 24 שעות ותראה איך נשאר 2 של URI ו-0 של המחומש...

נתוש ז

New member
אווי..אני בשוק O_O

כמה מדינות חוסלו למחומש אתמול בלילה: 16745 חוסלה , 89107 חוסלה, 52265 חוסלה, 52877 חוסלה 27166 חוסלה 59073 חוסלה 6 מדינות ב5-6 T זה המון כוח O_O יפה יפה לכם... יש עוד 10 בטווח כוחות הזה...בהצלחה! לא תקבלו ממני מספרים בחיים כי אני שומר על נייטרליות במלחמה הזאת!!! אבל דבר 1 שאני יכול להגיד כי אני שונא משחק מגעייייל!! 45943 היא שייכת למחומש! אתמול שבדקתי שמתי אותה בברית של המחומש (עשיתי רשימה כדי לבדוק כמה חוסלו לכל ברית)!!! ועכשיו היא רושמת ביחסים שהיא בTHC...איייכס....היא הייתה בCNA!!אני בטוח ב120%...

עידן

חבל סתם לספור אבידות עכשיו עוד מוקדם יש את כול היום(ראשון) לא חבל שתצטרך לספור וב ושוב? חחחחח אחלה עידן אתה תאמין לי תעשה סיפרה כללית בסוף אחי אבל לא של האבידות של מי שנאר של כול השתיים חחחחחחחחחחחחחחח יום טוב אחי אתה יודע שהכול בהומור

למעלה