תמונות תמונות

מצב
הנושא נעול.
תמונות תמונות ../images/Emo9.gif

תמונות תמונות

יש הרבה תמונות אבל אולי יש כאלה שלא רוצים לחשוף את עצמם אז פנו אליי במסר למי שלא מתאים ובערב אני ישים את התמונות

עולמי5

New member
רוצים גם רוצים לראות תמונות....

תמונות תמונות

יש הרבה תמונות אבל אולי יש כאלה שלא רוצים לחשוף את עצמם אז פנו אליי במסר למי שלא מתאים ובערב אני ישים את התמונות
נקווה שהחבר'ה יסכימו

קיבלתי מסרים על כך../images/Emo26.gif

נקווה שהחבר'ה יסכימו
קיבלתי מסרים על כך

שאנשים לא רוצים לחשוף את עצמם אז עם מישהו יודע אך מתשתשים אני אשמח לדעת כי רוב התמונות עם אנשים שלא רוצים להיחשף.אז תעזרו לי כדי שתראו כמה נהננו

בנתיים מה שאפשר

קיבלתי מסרים על כך

שאנשים לא רוצים לחשוף את עצמם אז עם מישהו יודע אך מתשתשים אני אשמח לדעת כי רוב התמונות עם אנשים שלא רוצים להיחשף.אז תעזרו לי כדי שתראו כמה נהננו
בנתיים מה שאפשר
הנה בת-אל עם חתן פוטנצאלי של יגעתהומצאת

עד כאן חברים יקרים

ופה סתם בת-אל משחקת לבד
עד כאן חברים יקרים
מה שהיה ניתן להראות כמו שראיתם ממש עשינו חיים ופה שוב המקום להודות ליולי ושחר על האירוח המדהים.מי שהיה בטוח נהנה ואולי תמונות אלו יביאו עוד משתתפים למיפגשים הבאים .

tuttifrutti

New member
תמונות יפהפיות. תנסה אולי לטשטש עם

עד כאן חברים יקרים
מה שהיה ניתן להראות כמו שראיתם ממש עשינו חיים ופה שוב המקום להודות ליולי ושחר על האירוח המדהים.מי שהיה בטוח נהנה ואולי תמונות אלו יביאו עוד משתתפים למיפגשים הבאים .
תמונות יפהפיות. תנסה אולי לטשטש עם
פוטושופ. מי יודע איך עושים? הרי בטח יש לך עוד הרבה תמונות טובות לא פחות.

אדוינה

New member
תודה לימי ! ../images/Emo140.gif

עד כאן חברים יקרים
תודה לימי !

קיבלתי גם את התמונות שלי למייל! תודה!

ayoosh

New member
איזה יופי../images/Emo70.gif רואים שנהנתם../images/Emo70.gif

בנתיים מה שאפשר
הנה בת-אל עם חתן פוטנצאלי של יגעתהומצאת
איזה יופי
רואים שנהנתם

איזה כייף לראות את הילדים בתמונות (ודווקא אותך ואת גדי לא רואים ...?).

איך לטשטש?

קיבלתי מסרים על כך

איך לטשטש?
אם יש תוכנת עריכה כמו פוטושופ או אחרת, בעקרון מסמנים ריבוע סביב האיזור אותו רוצים לטשטש,(בד"כ על יד עכבר ימני וגרירה) ואחרי כן יש כלי מיוחד לטשטוש או גזירה,.יכול להראות כמו מספריים, או טיפה וכו. תעשו כמה נסיונות על תמונות שהעתקתם כמה פעמים, לצבירת הנסיון ואז תנסו. מקווה שתצליחו, כי התמונות ששלחתם ממש ריבשו אותי, והפיחו בי תקווה. תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה