תמונות של 459 מה 2.1.05 של 459 בקו

מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member

26. 459אחור

אורי404

New member
אממ... איזה אוטובוס זה? איפה צולם?;

והמכונה הזרוקה בת שש שנים.
אממ... איזה אוטובוס זה? איפה צולם?;
תמונות יפות מאוד.

barak67

New member
../images/Emo51.gif על התמונות אני רואה שנגמרה

26. 459אחור
על התמונות אני רואה שנגמרה
התקופה שהיה מקום לעמוד בתוך המפרק ,פה בקושי יש מקום וחוץ מזה עדיין נשארו כאלה שרודפים את השתי האדומות בניסיון לנחש באיזה קו יהיו היום ובאיזה שעה ? אם כן יש לכם מאתמול את ה 462 נוצצת מתמיד בקו 67 מוזר מאוד העיניין שהיא עלתה ראשונה לאחר ממש קצת זמן יחסית לחלוציות האדומות שהוציאו את הנשמה עד שעלו לכביש .הרעש של המנוע פשוט צועק NG ,במקרה היתה עלי מצלמה וצילמתי אמממה וידאו . לא מזמן הועלה כאן רעיון להעלות תמונות וידאו לפורום באיזו טכניקה אם משהו חושב שזה אפשרי שיגיד ואני אעלה את זה למרות שאני חושב שזה בלתי אפשרי בכלל ולא רק סיבה אחת.

466 עלתה היום לקו 18

התקופה שהיה מקום לעמוד בתוך המפרק ,פה בקושי יש מקום וחוץ מזה עדיין נשארו כאלה שרודפים את השתי האדומות בניסיון לנחש באיזה קו יהיו היום ובאיזה שעה ? אם כן יש לכם מאתמול את ה 462 נוצצת מתמיד בקו 67 מוזר מאוד העיניין שהיא עלתה ראשונה לאחר ממש קצת זמן יחסית לחלוציות האדומות שהוציאו את הנשמה עד שעלו לכביש .הרעש של המנוע פשוט צועק NG ,במקרה היתה עלי מצלמה וצילמתי אמממה וידאו . לא מזמן הועלה כאן רעיון להעלות תמונות וידאו לפורום באיזו טכניקה אם משהו חושב שזה אפשרי שיגיד ואני אעלה את זה למרות שאני חושב שזה בלתי אפשרי בכלל ולא רק סיבה אחת.
466 עלתה היום לקו 18
ובאמת אחלה תמונות!

תוכון1

New member
תמונות יפות..

466 עלתה היום לקו 18
ובאמת אחלה תמונות!
תמונות יפות..
רק אני עם המזל שלי הצלחתי רק לראות את 458 ועדיין, לאחר כבר כמה חודשים טובים, אני עדיין לא תופס אותה.. אנדי, אתה במקרה יודע לאיזה קווים יעלו 460-461, ו-463-464 ומתי? תודה מראש...

קשה לדעת, אבל כשיעלו, אודיע על כך.

תמונות יפות..
רק אני עם המזל שלי הצלחתי רק לראות את 458 ועדיין, לאחר כבר כמה חודשים טובים, אני עדיין לא תופס אותה.. אנדי, אתה במקרה יודע לאיזה קווים יעלו 460-461, ו-463-464 ומתי? תודה מראש...
קשה לדעת, אבל כשיעלו, אודיע על כך.
בכל מקרה, הקצב הוא די מהיר.

אורי404

New member
אולי, יש פחות מקום במפרק, אבל...

אולי, יש פחות מקום במפרק, אבל...
אורך המפרקיות הקודמות היה קצר יותר (משהו כמו אוטובוס וחצי), ואילו המפרקיות החדשות ארוכות יותר (כמעט אוטובוס כפול).

מצב
הנושא נעול.
למעלה