תמונות של תחנת בני ברק

• פותח הנושא nago
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

nago

New member
תמונות של תחנת בני ברק

תמונות של תחנת בני ברק
אני מצטרף לגל התמונות...

omer landau

New member
מה,ולך לא העירו...חחחח סתם

מה,ולך לא העירו...חחחח סתם
אוקיי רשמית עזבתי את העניין הזה ותמונות יפות ...
כמה פעמים חלפתי על פני תחנה זו ברכבת המהירה לכפר סבא אההההההה או סתם לחכות במפגש רכבות חחחחח

four seasons

New member
תמונה יפה, אשמח לתשובה...

תמונות של תחנת בני ברק
אני מצטרף לגל התמונות...
לשני שאלות ממי שביקר/ה בתחנה. 1. האם יוצאת רכבת מתחנת ההגנה לתחנת בני ברק בלי להחליף רכבת? 2. האם יש יציאה ודרך סבירה להליכה לקניון איילון או רמת החייל מתחנת בני ברק?

omer landau

New member
כן וכן

לשני שאלות ממי שביקר/ה בתחנה. 1. האם יוצאת רכבת מתחנת ההגנה לתחנת בני ברק בלי להחליף רכבת? 2. האם יש יציאה ודרך סבירה להליכה לקניון איילון או רמת החייל מתחנת בני ברק?
כן וכן
מתחנת ההגנה אז פעם בשעה ברכבות של כפר סבא עוצרת רכבת בבני ברק ולפי מה שהבנתי יש דרך קצרה מהתחנה עצמה עד קניון איילון לא יותר מעשר דקות אני אישית לא הלכתי מהתחנה עד הקניון ברגל או בכלל אבל שאלתי כמה שכן

four seasons

New member
תודה...

כן וכן
מתחנת ההגנה אז פעם בשעה ברכבות של כפר סבא עוצרת רכבת בבני ברק ולפי מה שהבנתי יש דרך קצרה מהתחנה עצמה עד קניון איילון לא יותר מעשר דקות אני אישית לא הלכתי מהתחנה עד הקניון ברגל או בכלל אבל שאלתי כמה שכן
תודה...
אני מכיר את הכביש הסמוך לתחנה שמצד אחד זה מוסך אוטובוסים ובהמשך קניון איילון ומצד שני תחנת רכבת בני ברק, אבל אני לא יודע מהיכן הכניסה לתחנת הרכבת, יש צילום של הכניסה לתחנה או להסביר קצת, קצת מסובך לי.

suprman1

New member
../images/Emo36.gifתשובות../images/Emo26.gif

תשובות

1) אכן רכבות שיוצאות מתחנת ההגנה מגיעות לתחנת בני ברק מבלי שתצטרך להחליף רכבת בדרך, תוכל למצוא זמנים ותחנות בדרך באתר הרכבת. 2) תחנת הרכבת בבני ברק ממוקמת ברח' לחי, מרחק של 5-10 דקות הליכה מקניון איילון(ר"ג), ובערך אותו מרחק לאזור התעשיה של רמת החייל(בכיוון השני כמובן). בסך הכל אם אתה מתכנן להגיע לאזור בתחבורה ציבורית, כדאי ברכבת

איליה.

New member
ואם רוצים להגיע מההגנה לבני ברק

תשובות

1) אכן רכבות שיוצאות מתחנת ההגנה מגיעות לתחנת בני ברק מבלי שתצטרך להחליף רכבת בדרך, תוכל למצוא זמנים ותחנות בדרך באתר הרכבת. 2) תחנת הרכבת בבני ברק ממוקמת ברח' לחי, מרחק של 5-10 דקות הליכה מקניון איילון(ר"ג), ובערך אותו מרחק לאזור התעשיה של רמת החייל(בכיוון השני כמובן). בסך הכל אם אתה מתכנן להגיע לאזור בתחבורה ציבורית, כדאי ברכבת
ואם רוצים להגיע מההגנה לבני ברק
צריך לעלות לרכבת שנוסעת לכפר סבא - הוד השרון, ולוודא לפני הנסיעה שהיא עוצרת בבני ברק (כי רק חצי עוצרות).

שאלה מס' 2

שאלה מס' 2
מתקשרת עם מה ששאלתי פעם: במסגרת בניית הגשר החדש ("מבצע קדש") האם תוסדר גישה לתחנת בני ברק גם לכיוון דרום (מתחם ה-HOME CENTRE)? אם כן, זה יקצר מאוד את הדרך בין התחנה לבין קניון איילון ואצטדיון רמת גן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה