תמונות של רכבות בוינה

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
גם אני לא מבין.

איפה ראית פרסומת מגעילה?
גם אני לא מבין.
ב"ה איפה הוא ראה פרסומת? נאגב אורחע, אח שלי אומר ש"פרסומת" זה מילה כמעט נרדפת לאישה לא צנועה ואני חושב שלזה הוא מתכוון. נ.ב. אין לי כל קשר לאילXXX חוץ מזה ששלחתי לו מסר.

oren*

New member
אלה פרסומות לאתר הכרויות יהודי

גם הפרסומת רודפת אחרי
עם יודר למטה או למלה
אלה פרסומות לאתר הכרויות יהודי
אם הן לא עוברות את התקנות המחמירות שלך, כנראה שיש לך בעיה. בכל מקרה הודעה נוספת בנושא תמחק, הערות בנוגע לפרסום בתפוז אפשר לכתוב בפורום המשוב (רק שים לב מה הטענה שלך - פרסומת בה רואים עיניים של אישה).

BUGO 54

New member
חשופת כתפיים??!! נורא ואיום!!!

נכון מאוד אורן ! לי למשל יש תמונות
ששלחתי לחן ובהן רואים דוגמניות עירומות לחלוטין על קרונות רכבת ואלו הן תמונות אומנותיות בכל קנה-מידה אך מטבע הדברים לא אפרסם אותן כאן במטרה לא לפגוע ברגשותיו של מישהו - יהא אשר יהא אך אם יש כאן מישהו שרוצה תמונה כזו, אשלח לו למייל הפרטי. יש אתרים של תמונות של בחורות עירומות בצרוף רכבות בחו"ל, אך אתם לבטח תוכלו למצוא את האתרים לבד. בחורה עם רכבת זו תמיד תוספת מרעננת אך יש לדאוג לגבולות כפי שלא אפרסם כאן תמונות שיש לי ובהן רואים גוויות מרוטשות שצילמתי בפיגועי אוטובוסים שונים. יחד עם זאת, בחורה עם כתפיים חשופים מצולמת עם רכבת זה תוספת מרעננת וחיובית לכל תמונה. שלך, אביתר.
חשופת כתפיים??!! נורא ואיום!!!
בטח קר לה!!

רועִי

New member
צחקן מה לא צנוע בתמונה../images/Emo35.gif

לדתיים שפה.
ב"ה יש בתמונה משהוא לא צנוע.
צחקן מה לא צנוע בתמונה

alantan

New member
צחקן, אני לא רוצה להכנס לויכוח

בתמונה האחרונה.
ב"ה יש בת לא צנועה נ.ב. לא התכוונתי לפוגוע במי שהעלה את התמנות.
תיאולוגי, או להעליב אותך בצורה כלשהי, אבל תחושתי היא הביטוי "לא צנועה" פוגע בהרבה מאוד אנשים. האם אשתי לא צנועה? יש משמעות בביטוי "לא צנועה" שהולכת הרחק מעבר לנושא של הכתפיים, והשימוש בביטוי זה אינו ראוי. אני גם יודע שלא כל הדתיים היו מחשיבים את התמונה הנ"ל כלא צנועה. יש נשים שמסתובבות ברחוב בצורה יותר חשופה מהאשה הנ"ל, ורוב האנשים ברחוב (כולל רוב הדתיים) אינם מכסים את פניהם. חבל שאנשים עשויים לפספס תמונה יפה של טראם בגלל אדיקות יתר.

oren*

New member
הבעיה עם אנשים שמנסים להיות יותר

תיאולוגי, או להעליב אותך בצורה כלשהי, אבל תחושתי היא הביטוי "לא צנועה" פוגע בהרבה מאוד אנשים. האם אשתי לא צנועה? יש משמעות בביטוי "לא צנועה" שהולכת הרחק מעבר לנושא של הכתפיים, והשימוש בביטוי זה אינו ראוי. אני גם יודע שלא כל הדתיים היו מחשיבים את התמונה הנ"ל כלא צנועה. יש נשים שמסתובבות ברחוב בצורה יותר חשופה מהאשה הנ"ל, ורוב האנשים ברחוב (כולל רוב הדתיים) אינם מכסים את פניהם. חבל שאנשים עשויים לפספס תמונה יפה של טראם בגלל אדיקות יתר.
הבעיה עם אנשים שמנסים להיות יותר
צדיקים מהאפיפיור. מצטער, אבל אני לא מתכוון לקבל וועדות צנזורה בפורום בניהולי, בטח כשמדובר בפורום תחבורה ציבורית והתמונות המופיעות בו הן מקצועיות לחלוטין (ולא בקטע של רכילות או מעריצים של זמרת/שחקנית קולנוע).

אביב ש

New member
תודה..

יופי של דבר
בתקווה גם אצלנו
תודה..
מיותר לציין כמה יעילה מערכת ברכבות בוינה?? בקרוב אסרוק פה את כרטיס התחבורה הציבורית (עולה 24 יורו= 120 ש"ח). כרטיס זה מוחתם בכל יום בבוקר, ואיתו אתה יכול לנסוע בחופשיות כמה שתרצה ברחבי העיר, בכל סוגי התחבורה הציבורית: אוטובוסים, טראמים ורכבות תחתיות. מרכז העיר מוקף בכביש טבעת, שתחתיו נבנו מספר תחנות מרכזיות המפגישות בין התחתית, האוטובוסים והטראמים. משם ניתן להגיע לכל מקום בעיר מצורה מהירה ונוחה. פשוט מדהים. צריך לראות כדי להבין. ואגב, מצטער על התמונה עם הבחרה חשופת הכתפיים. זה לא היה בכוונה לפגוע ברגשות של אף אחד מחברי הפורום. האמת שעד שראיתי את ההודעה של צחקן בכלל לא שמתי לב לבחורה.. רק לרכבת.

nitsansh

New member
24 יורו לכמה זמן??

תודה..
מיותר לציין כמה יעילה מערכת ברכבות בוינה?? בקרוב אסרוק פה את כרטיס התחבורה הציבורית (עולה 24 יורו= 120 ש"ח). כרטיס זה מוחתם בכל יום בבוקר, ואיתו אתה יכול לנסוע בחופשיות כמה שתרצה ברחבי העיר, בכל סוגי התחבורה הציבורית: אוטובוסים, טראמים ורכבות תחתיות. מרכז העיר מוקף בכביש טבעת, שתחתיו נבנו מספר תחנות מרכזיות המפגישות בין התחתית, האוטובוסים והטראמים. משם ניתן להגיע לכל מקום בעיר מצורה מהירה ונוחה. פשוט מדהים. צריך לראות כדי להבין. ואגב, מצטער על התמונה עם הבחרה חשופת הכתפיים. זה לא היה בכוונה לפגוע ברגשות של אף אחד מחברי הפורום. האמת שעד שראיתי את ההודעה של צחקן בכלל לא שמתי לב לבחורה.. רק לרכבת.
24 יורו לכמה זמן??

וינה, עיר אבותי ואבות אבותי

תמונות של רכבות בוינה
בתור התחלה גשר עם רכבת עליו. סליחה על האיכות הירודה.. המצלמה התפוצצה מתמונות.
וינה, עיר אבותי ואבות אבותי
אז עוד בשנת 1972 ראיתי קטרי קיטור שם. סבא שלי היה מהנדס קטרים ברכבת בוינה בשנות העשרים של המאה הקודמת ואולי משם נדבק לי החידק. יש שם מוזיאון לרכבות קלות "טראם" ונדמה לי שלאחרונה שידרגו שם גם מוזיאון לרכבות שהוא התפלגות מהמוזיאון הטכני.

אני מודה לך מקרב לב על התמונות!!!

תמונות של רכבות בוינה
בתור התחלה גשר עם רכבת עליו. סליחה על האיכות הירודה.. המצלמה התפוצצה מתמונות.
הייתי בווינה לפני כשלוש שנים, מאוד נהניתי ממערכת התחבורה המאוד משוכללת ויעילה שלהם. הבעיה שלא ממש צילמתי אותה... אז תודה לך! ואם יש עוד תמונות, אתה מוזמן להעלות (גם של אוטובוסים). אגב, ממה שאני זוכר יש בווינה 3 קווי רכבת תחתית ועוד קו אחד שגם מוגדר כתחתי (U-Bahn), אך חלק מהמסלול הוא עילי ומבוצע ע"י קרונות הטראם (כמו זה שהראת בתמונה עם הבחורה וגם כמו הטראם החדש יותר). צילמת אולי בתוך הטראם? הכיסאות בפנים זהים לכיסאות שב-M.A.N SL 200 הגרמני המקורי שהיה בשירות דן. אני זוכר גם לטובה את מערכת תזמון התחנות שבטראמים ובאוטובוסים!

יצחקA

New member
גם אני הייתי בוינה לפני 5 שנים

הייתי בווינה לפני כשלוש שנים, מאוד נהניתי ממערכת התחבורה המאוד משוכללת ויעילה שלהם. הבעיה שלא ממש צילמתי אותה... אז תודה לך! ואם יש עוד תמונות, אתה מוזמן להעלות (גם של אוטובוסים). אגב, ממה שאני זוכר יש בווינה 3 קווי רכבת תחתית ועוד קו אחד שגם מוגדר כתחתי (U-Bahn), אך חלק מהמסלול הוא עילי ומבוצע ע"י קרונות הטראם (כמו זה שהראת בתמונה עם הבחורה וגם כמו הטראם החדש יותר). צילמת אולי בתוך הטראם? הכיסאות בפנים זהים לכיסאות שב-M.A.N SL 200 הגרמני המקורי שהיה בשירות דן. אני זוכר גם לטובה את מערכת תזמון התחנות שבטראמים ובאוטובוסים!
גם אני הייתי בוינה לפני 5 שנים
ומערכת התחבורה הציבורית שם באמת יעילה ומשוכללת אבל...אין כמו התחבורה הציבורית של פריס!!! אכב, אני זוכר את האוטובוסים שם, אוטובוסים המזכירים את ה E.L ,בצבע כתום-אדום. אמנם לצערי לא יצא לי לנסוע באוטובוסים שם אך ברכבת התחתית יצא לי לנסוע. רכבת נקייה מידי... אין כמו המטרו של פריס... אגב, יש לך או למישהו תמונות של האוטובוסים של וינה? ( באתר של חברת האוטובוסים של וינה אין תמונות).

אביב ש

New member
האמת שעכשיו אני מצטער שלא צילמתי

יותר.. למרות שהייתה לי אפשרות בדיגיטלית.. לוינה יש באמת מערכת תח"צ אדירה מרשימה. עד כמה שאני הצלחתי לקלוט יש 6 קווי "אובן" (כך נקראת כל הרכבת התחתית ולא רק קו אחד) והשביעי יפתח ב- 2008. קו מס' 6, בו יצא לי לנסוע רבות הוא עילי לגמרי, ונוסע בין שני נתיבי השדרה, בגובה של עשרה מ' מעל הקרקע. הבנתי שהוא קו תחתי בדיוק כמו כל קו אחר, והבנייה מעל הקרקע נעשתה משיקולים כספיים בלבד. עד תמונות אני צריך לסרוק מפיתוח הפילים של המצלמה הרגילה, ושמה גם פנים כלי התח"צ מופיעים..

קו 6 זזה שנוסע על חומה..נכון?

יותר.. למרות שהייתה לי אפשרות בדיגיטלית.. לוינה יש באמת מערכת תח"צ אדירה מרשימה. עד כמה שאני הצלחתי לקלוט יש 6 קווי "אובן" (כך נקראת כל הרכבת התחתית ולא רק קו אחד) והשביעי יפתח ב- 2008. קו מס' 6, בו יצא לי לנסוע רבות הוא עילי לגמרי, ונוסע בין שני נתיבי השדרה, בגובה של עשרה מ' מעל הקרקע. הבנתי שהוא קו תחתי בדיוק כמו כל קו אחר, והבנייה מעל הקרקע נעשתה משיקולים כספיים בלבד. עד תמונות אני צריך לסרוק מפיתוח הפילים של המצלמה הרגילה, ושמה גם פנים כלי התח"צ מופיעים..
קו 6 זזה שנוסע על חומה..נכון?
הוא נוסע ב"חגורה" (Gurtel)שזה היה המקום של חומות העיר החיצוניות וכשהרסו אותן יצרו את הקו שהוא חצי מעגלי. קו 1 הוא מעגלי מתחת ל"טבעת" (Ring) ששם היתה החומה הפנימית ומעליו יש קו חשמלית מעגלי שגם מספרו הוא 1... ומשחק מילים הפוך: אתה כתבת "אובן" שזה בגרמנית "מעל" בעוד שהתכוונת ל U-Bahn שזה כמובן "מתחת"... בעוד כשבועיים וחצי אני נוסע לוינה ואשתדל לצלם פנים וחוץ של כל הרכב במערכת התחבורה היעילה, הנעימה והנינוחה של עיר הוולסים...(ואגב, אדולף היטלר היה אוסטרי ולא נשכח את ההתנהגות המזויעה של הוינאים כלפי היהודים ביניהם הורי, שנמלטו וסבי וסבתי מצד אבי שנרצחו אז...)

מצב
הנושא נעול.
למעלה