תמונות של מיפרקית

• פותח הנושא 0415
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

0415

New member
תמונות של מיפרקית

תמונות של מיפרקית
מיפרקית 224 זה לא תמונה שלי היא צולמה בשנת 1994 (בערך)אוליי 95 היא צולמה ליד הטרמינל בבת ים(בצידה השמאלי של התמונה).

0415

New member
עוד תמונה

תמונות של מיפרקית
מיפרקית 224 זה לא תמונה שלי היא צולמה בשנת 1994 (בערך)אוליי 95 היא צולמה ליד הטרמינל בבת ים(בצידה השמאלי של התמונה).
עוד תמונה

0415

New member
פנים האוטובוס

תמונות של מיפרקית
פנים האוטובוס

0415

New member
ואחרונה גם מבפנים

תמונות של מיפרקית
ואחרונה גם מבפנים

יצחקA

New member
תודה על התמונות היפות.

ואחרונה גם מבפנים
תודה על התמונות היפות.
אני נזכר במכשיר לתקשור עם הנהג. שימו לב לשלט העוצר הנפול. היום בבוקר ראיתי את 3643 בקו 30 בלי טסות. מיד התברר להפתעתי שמדובר ב 4013. 4013 זהה בחזית ל 3643 כאשר יש שני סמלים אדומים גדולים של "דן" מעל לסמל של מ.א.ן, רק שיש סמל קטן של "דן" משמאל לשלט של מספר הקו(מקדימה).

0415

New member
וזאת המחליפה שלה

תמונות של מיפרקית
וזאת המחליפה שלה
מיפרקית 0415 החליפה את 224 בסידור עבודה ובאותו קו. תמונות אלה צולמו בדיוק באותו מקום(תמונות שהעלתי בעבר)

0415

New member
ואחרונה מבפנים

תמונות של מיפרקית
ואחרונה מבפנים

0415

New member
אם יש למישהו עוד תמונות של מיפרקיות

תמונות של מיפרקית
מהדגמים של 224 בבקשה לשלוח תודההההההההה

תודה על התמונות

מהדגמים של 224 בבקשה לשלוח תודההההההההה
תודה על התמונות
מאוד אהבתי את המפרקיות הללו. אולי ידוע לך מה היה הדגם המדויק של המפרקיות האלה? בכל מקרה, תוכל לעיין בארכיון של הפורום, אני, ארזS וכן אלי91 (יניב הקטן) העלינו תמונות של מפרקיות מהדגם הזה: ארזS העלה תמונה של 211, אלי91 העלה תמונות של 210, 214 ו-217 ואני העליתי תמונות של 214 ו-220 כגרוטאות בחניון שיכון דן. אגב, אם יש לך תמונות של 310 מקו 25, אתה מוזמן להעלות אותן, זו המפרקית האהובה עליי. ועוד משהו, 415 עברה המון צביעות ופרסומות: בין השאר היו עליה פרסומות של סלקום, תה טיבטי ועוד... אח"כ היא נשארה בצבעים הישנים, אבל עם חלונות שחורים, וכיום היא צבועה בצבעים החדשים ומקדימה יש פסים אדומים. הנהג שבתמונה כבר לא עובד על הקו (למיטב זכרוני הוא הפסיק לעבוד על 25 כבר לפני כמה שנים, אחרי שירדה ממנו הפרסומת לסלקום).

יצחקA

New member
אתמול ראתי את 4000 על קו 13.

תודה על התמונות
מאוד אהבתי את המפרקיות הללו. אולי ידוע לך מה היה הדגם המדויק של המפרקיות האלה? בכל מקרה, תוכל לעיין בארכיון של הפורום, אני, ארזS וכן אלי91 (יניב הקטן) העלינו תמונות של מפרקיות מהדגם הזה: ארזS העלה תמונה של 211, אלי91 העלה תמונות של 210, 214 ו-217 ואני העליתי תמונות של 214 ו-220 כגרוטאות בחניון שיכון דן. אגב, אם יש לך תמונות של 310 מקו 25, אתה מוזמן להעלות אותן, זו המפרקית האהובה עליי. ועוד משהו, 415 עברה המון צביעות ופרסומות: בין השאר היו עליה פרסומות של סלקום, תה טיבטי ועוד... אח"כ היא נשארה בצבעים הישנים, אבל עם חלונות שחורים, וכיום היא צבועה בצבעים החדשים ומקדימה יש פסים אדומים. הנהג שבתמונה כבר לא עובד על הקו (למיטב זכרוני הוא הפסיק לעבוד על 25 כבר לפני כמה שנים, אחרי שירדה ממנו הפרסומת לסלקום).
אתמול ראתי את 4000 על קו 13.
מזמן לא ראיתי את 4000 בקו 4. ידוע למישהו איפה עובדת ה 345? נסעתי איתה לפני 4 שנים בקו 55.

0415

New member
מסוף כרמלית...

תמונות של מיפרקית
מסוף כרמלית...
אתה מכיר את הנהג? אם אתה מכיר אותו אז בטח אתה גם מכיר אותי

מכיר לפי הפנים, לא אישית

מסוף כרמלית...
אתה מכיר את הנהג? אם אתה מכיר אותו אז בטח אתה גם מכיר אותי
מכיר לפי הפנים, לא אישית
אני מכיר ככה כמעט את כל הנהגים של קו 25 כי הייתי נוסע בו כל יום במשך 3 שנים מביה"ס להנדסאים ברמת אביב לביתי ביפו. אתה הבן שלו אולי?

0415

New member
כן.. הבן שלו

תמונות של מיפרקית
כן.. הבן שלו

מצב
הנושא נעול.
למעלה