תמונות שלי ממר צפון 2006

subotaj

New member
אני לא חושב שזאת הסיבה שתרגיז אותם

במקרה הזה

albb

New member
../images/Emo163.gif

לא התכוונתי שאני "אחמם", אלא לעצם העניין ש sagi28 (או 29, או 30, או whatever, כבר הפסקתי לספור...
) ביצע שגיאות כתיב שחלק מהאנשים כאן כל כך "אוהבים". קיצר, תראה למה דירדרנו את השרשור של שגיא...

sagi26

New member
אני באתי לייעץ ולא באתי לריב

אני בחים לא בחרתי לריב עם אף אחד,,,, אני בא לתת מהידע שלי של 8 תחרויות פיתוח גוף,,, ו4 שנים מדריך חדר כושר של וינגיט ועוד בתחום,, ו11 שנים אני כבר מתאמן בפיתוח גוף. אני בטוח שיהייה הרבה אנשים שרוצים את הייעוץ שלי בפורום,,,, ויש הרבה שמזלזלים ,,, לגביי המזלזלים לאורך השנים,,, אני מודע לזה שרמת הפירגון בארץ בהרבה תחרומים היא לא מהגובוהות,,, ככה שאני כבר לא מתרגש שמנסים לקטול אותי . אני גם האחרון שאפשר להגיד עליו שהוא סנוב כי עד היום כל מי ששואל אותי שאלות בנושא םיתוח גוף אני משתדל להיות מנוסמ ולענות כי אני אוהב את התחום,, אם השירשור יצור שוב מריבות מיותרים בייני לבין כמה מהזלזלים אני יעלם ולא יגיב כי באתי לייעץ ולתת מהניסיון שלי ולא באתי לריב עם אף אחד

albb

New member
אני דווקא לא מזלזל...

אלא להיפך, מכבד את השתתפותך בתחרויות ורצונך להשקיע בתחום. רק חבל בשבילך, שאתה מתאמן כל כך הרבה זמן ועדיין לא זכית במקום משמעותי בתחרויות.... אני במקומך הייתי שואף להגיע לרמה של אלוף האלופים של התחרות, מאור. גוף מדהים יש לו.

sagi26

New member
תשובה

אם אני יתחיל לדבר על סטרואידים כולם כאן יקפצו עליי ויגידו שמע זה מה שחייבים להקריב,,,,אבל תבין אני מוכן להקריב כסף,,, מוכן להקריב את כל הזמן הפנוי שלי,,,, אבל לא מוכן להקריב תבריאות שלי ולהרוס אותה לגמריי. אני בן 28 כבר לא ילד,,, אני צריך לחשוב על העתיד,,, בגלל ברובכם מתאמנים ולא מתחרים ולא ממש נתאים בפיתוח הגוף התחרותי אתם לא יודעים מי משתמש ועל איזה חומר הוא משתמש,,, אליי מגיעים כל האינפורמציה או דרך חברים משותפים או משתתים שמספרים לי,,, אני בדיעה שכל שרירן יעשה תחושבים שלו,,, בתחרות האחרונה באתי מאסיבי,, פשוט הנחתי בטעות שלמר צפון לא יגיעו כאלה חטובים,, אמרתי 7 אחוזי שומן יספיקו לי ועדיף לי לשמור על המאסה,,, טעיתי כי באו 3 מתחרים שניצחו אטותי רק בגלל שהיו יותר חטובים,,,לא נורא לומדים מטעויות. שיצאתי מתבחרות ראה אותי אחד השופטים שעד היום לא יצא לנו לדבר,, הוא לקח אותי לצד ואמר לי שמע,, רואים שעליתי חזק במאסה אבל חלב שלא באתי יותר חטוב כי על הבמה זה היה ניראה אחרת. כנראה ש2 אחוזי שומן משמעותיים ברמה של תחרות ארצית. דרך אגב יש תחרות מר צפון של ifbb בטבריה אין לי שמץ של מושג איך מבררים פרטים כי בחיים לא התחרתי באיגוד הזה אם למישהו מכאן יכול לעזור לי אני מאוד ישמח

ross

New member
מה...?

הנחת שלא יגיעו כאלה חטובים ובגלל זה באת על 7 אחוז שומן. נו באמת, אתה קורא לעצמך שרירן, לפחות תעשה את המקסימום כדי להצדיק את הכינוי.אתה לא יכול לעלות על במה עם 7 אחוז שומן ןאחרי זה לבכות שאין פירוגן בארץ וכדומה. אני לא רוצה לרדת עליך, אבל אדם שקורא לעצמו מקצוען לא מתכונן לתחרות בצורה כזו. לדעתי, כך הפסקה של שנתיים (בערך) מתחרויות, ותעבוד חזק על מסה. בכל התחרויות שלך אין שינוי כזה גדול בגוף שלך ויכול להיות שזה מה שדופק אותך. אתה אומר שאתה מקצוען, אז תתנהג בהתאם...

sagi26

New member
תגובה

הנחתי שהזלזל הראשי מתי שהוא ימשיך לזלזל קודם כל ליאור גייניש הגיעזכה שנה שעברה במר צפון 2005 שהיה במוצקין מבלי שהגיע עם ריבועים ואני יכול גם לשלוח תמונה,, הוא זכה עד 85 ק"ג,,, אז הוא לדעתך מקצוען או חובבן????? אתה טוען שאין שינוי אבל אחד השופטים לקח אותי לצד מחוץ לאולם ואמר לי שרואים שעליתי במסאה ורק היה חסר עוד קצת חיטוב,,, טוב כנראה שהשופט היה שיכור:) מעניין איך מקצוען כמוך לא מתחרה,, באתי בכלל לראות תתחרות,, נתיי כבוד למתחרים שהשקיעו,,, רגע אתה לא אמרתי שבענייך רק מתחרים מעל 85 ק"ג הם שרירנים מקצוענים והשאר דוגמנים??? אם הייתי מזלזל רק בי הייתי אומר ניחא אבל אתה מזלזל ברוה הענף בארץ ,,, הייתי שמח אם תחרות הבא אתה תתחרה ,, אני יבוא לעודד אותך,, אם תזכה אני הראשון שמוכן לברך אותך,, אם לא תזכה לא תשמע ממני אף ביקורת חוץ מפירגון,,,

ross

New member
קשקשן...

בן-אדם צריך לדעת לקבל ביקורת. אם אתה מקצוען אתה צריך כ-ל תחרות לעשות את המקסימום כדי לעלות במצב הכי טוב שלך, וכעובדה (ואתה בעצמך אמרת) לא עשית את זה, ודי בעובדה הזו כדי להגדיר אותך כחובבן (ואני לא מבין למה אתה נעלב, זו לא בושה). אם באת רק כדי לקבל מחמאות, אז אתה במקום הלא נכון. אתה קורא לעצמך מפתח גוף תחרותי ומטבע הדברים אנשים יבחנו אותך מכל הזוויות ויעלו הערות כאלו ואחרות. עכשיו תסביר לי איך יש שינוי אם אתה מגיע על א-ו-ת-ו המשקל כל תחרות (קילו לפה או קילו לשם). אני לא אמרתי שרק מ-85 ק"ג הם שרירנים מקצוענים, מקצוען זה אדם שמתנהג כמו מקצוען (ע"ע כל מתחרי ה-Ifbb). ואני אדגיש ואומר, לא כל מי שעולה על במה ישר מפרגנים לו וכו', מפרגנים למי שראוי שיפרגנו לו. דעתי האישית, יש לך גוף טוב, אבל לא לתחרויות בשלב הזה. תצבור עוד מסה ואז יש על מה לדבר... אתה רוצה להגיב, תגיב לגופו של עניין ולא תגובות כמו: "אתה בכלל מתחרה שאתה מדבר". אלו תגובות שלא יכבדו אותך...

sagi26

New member
תסדר לי ספונסר ואז אני יהייה מקצוען

אני אומר לך שוב אחד השופטים שעד אתמול לא יצא לי לדבר איתו,, ראה אותי מחוץ לאולם לקח אותי לצד ואמר : רואים שעליתי במאסה רק חבל שלא באצתי מספיק חטוב אתה רוצה להתווכח עם אחד השופטים הבריכים של האיגוד??? הוא זה שנותן לי שבסופו של דבר שופט אותי. תאמין לי שיהייה לי ספונסר ואני לא יצטער לרוץ ל2 עבודות,,, אני בהחלט יחייה כמו מקצוען,, רק שינה תזונה ואימונים. כרגע אני חיי על 2 עבודת ונסיעות,, צריך לתמרן באימונים וצריך לתמרן בארוחות,,, לא בכל חדר כושר יש מקרר לשים את האוכל,,,, או יש זמן אפילו לאכול כמו בן אדם לכן אני לוקח 3 שייקים של חלבון ביום כדי לאזן תתזונה. יש לי בוסית מפגרת שלא נותנת לי לאכול בחדר כושר ליד השולחן ואני צריך לצאת החוצה לבריכה כדי לאכול טונה עם כפית,, מילא שאין מקרר אז אני לא יכול להביא דברים חלב או בשר ,,, במקום העבודה השני,,, יש מטבח 2 קומות מעל החדר כושר יש מקרר ומיקרו אבל אין זמן לאכול כמו בן אדם ובטח לא ארוחה כל שעתיים במקרה הטוב לחסל יוגורט זריז או שייק ואולי פרוס מהירה. מה לעלות שזאת המציאות,,,, ולצערי אני חייב לעבוד ב2 חדרי כושר רק כדי להתפרנס בכבוד,, אחרת גם כסף להתחרות לא יהייה לי. עשיתי פעם חשבון שאני משקיע כל חודש בין 1000-2000 שקל רק על אוכל ותוספים,,,, אה ואז עוד בסוף יש כאלה שמזלזלים בך,,, זה האבסורד פה בארץ לכן שאני רואה אנשים שמתחרים אני מכבד אותם ומעריך אותם כי אני יודע איזה הקרבה הם עשו,, ואם הם מתחרים קבוע כמו יוסי מזרחי שזכה עד 75 ק"ג נירא לי תחרות 8-9 בערך כמוני אני הראשון שפירגנתי לו.

ross

New member
מה זה קשור...?

אתה פורס לי את הסדר יום שלך. אתה לא היחידי, לכל המתחרים יש סדר יום ואורח חיים דומה ולאף אחד אין ספונסר. אבל זו לא הנקודה, כשאתה עולה על במה מה שמעניין זה מה אתה מביא איתך, אתה ה-למה (אין זמן, אין כסף וכו') זה לא מעניין אף אחד. הגעת 7 אחוז שומן ועל זה אתה משלם בניקוד. את השופטים לא מעניין שאתה עובד בשתי עבודות, נכון...? אני לא מבין אותך, אתה רוצה שנפרגן לך רק בגלל שאורח החיים שלך קשה...? אחד השופטים אמר שגדלת, תחשוב בהגיון המשקל שלך לא השתנה מהתחרות שעברה אז איפה מתבטא השינוי...? עם כל הכבוד, הרבה בארץ נמוכה. אתה רוצה להתווכח על זה...? קח את ג'רי שזכה במר ישראל (ואני לא בא לזלזל) אם הוא יתחרה בחו"ל אתה באמת חושב שהוא יגיע לאותו מעמד כמו בארץ...?

sagi26

New member
תלמד לפרגן

קודם כל עובדה שרק 20 מתחרים הגיעו ביום שבת להתחרות,, כי אין זמן ואין כסף להשקיע ולהתחרות פעמייים בשנה. הרבה מתחרים כמו גרי קרייל אפילו לא הגיעו לראות,,, מעניין לאן נעלם חוסאם שהיה מר ישראל רק לפניי שנתיים בא בסערה ונעלם. בטח שהרמה בארץ תהיה נמוכה,, כי אין ספונסרים,,,, אם מתחרים צריכים לעבוד קשה לפרנסתם איך הרמה בארץ תהייה גבוה??? האוכל בארץ יקר,,, התוספי מזון בארץ יקר,, אפילו הסטרואידים יקרים,,, המחייה הכללית בארץ יקרה,,,, אז זה התוצאה שרק 20 התחרו ביום שבת במקום שתהייה תחרות עם 50 מתחרים. מעניין אותי לדעת למה אתה בחיים לא התחרת זה בגלל הרמה הנמוכה בארץ???? אתה מזלזל בגרי קרייל בינתיים הוא מר ישראל ומה אתה??? אתה מזלזל בשרירנים בארץ???? מעניין באיזה רמה אתה אתה מנהל פורום חדרי כושר בתפוז ואתה במקום לפרגן למתחרים,,,, רק מזלזל אתה אמרת שהרמה בארץ נמוכה אתה אמרת שגרי קרייל לא מתקרב לחול אתה אמרתי פעם שאתה קורא לשרירנים אמיתים רק מי שמתחרה מעל 85 ק"ג הרמה בארץ בפיתוח גוף משפרת,,, כל הכבוד לכל מי שעזר אומץ השקיע להתחרה ביום שבת,, ויתחרה בעתיד,,, אני מפרגן לכל מי שבא לתת כבוד ביום שבת למתחרים,,, דרך אגב מאור שזכה באלוף האלופים כנראה יתחרה רק בארץ כי זה עולה הרבה מאוד כסף להכין את עצמו לתחרות בחול,,, מלא סטרואידים,,, אוכל,,, וגם הטיסה והאירוח נופלים על חשבונו תחשבו על זה שבינתיים רק אלי האנה ודמטרי דוקות מייצגים אותנו בחול,,, אירה מעניין בקושי השיגה כסף לנסוע להתחרות תחרות אחת בחול,,,, ואם הרמה בארץ של תחום פיתוח הגוף וחדרי הכושר נמוכה כהגדרתך,, אז אתה מוזמן לנהל פורום חדרי כושר ובחול או לכתוב בחול הרי חבל שתבזבז את הדיע הגבוה שלך על מתאמנים לא מקצועיים כמונו.

arbel2

New member
WOW

כמעט איבדתי נקודות אייקיו מהשגיאות כתיב שלך ...

למעלה