תמונות שלי ממר צפון 2006

sagi26

New member
תמונות שלי ממר צפון 2006

תמונות ממר צפון 2006 לא באתי מספםיק חטוב בערך 7 אחוזי שומן אבל באתי מאסיבי למרות המקום ה4 מתוך 4 זה התחרות הכי טובה שהייתה לי 71 וחצי על 7 אחוזי שומן

sagi26

New member
תמונת גב מהתחרות

בחצי שנה האחרונה השקעתצי חזק על הגב החזה והרגליים ויש תוצאות

sagi26

New member
תשובה

אם לא הייתי לעבוד ב2 חדרי כושר ולנסוע כל הזמן ,, היה לי הרבה יותר קל להתמקד רק בפיתוח גוף. אבל מה לעשות פיתוח גוף זה ספורט יקר בלי תמיכה ,,,, הכל יקר האוכל,,, התוספי מזון,, אפילו לתחרות אנחנו משלמים על הזכות להשתתף. אני מתאמן 6 אימונים בשבוע,,, מחלק את הגוף לחלק אחד באימון,,, כאשר חזה וגב אני עובד פעמים בשבוע. אני מתחיל ב15 אזרות ויורד עם הסטים ומגיע בסוף ל 2-4 חזרות,,, במצא אני אני מגדיל את השריר משפר את הגוף ושומר עליו מעוצב מעבר לסתם נפוח,,, לקראת התחרות עבדתי על החזה הגב והרגליים פעמיים בשבוע ,,, שוב 15 עד 2 חזרות,, והספתי בעצך 20-30 דקות של אירובי שכללו קרוס או הליכה מהירה בשיפוע,,, שרירים קטנים כגון תאומים,, טרפז עליון וגב תחתחון אני נוהג כל השנה לאמן פעמיים בשבוע 1-2 תרגילים לכל שריר קטן. בטן אני מחוייב לפחות 2-3 פעמים בשבוע להעביר סדנת בטן של חצי שעה,, ומספר החזרות בכל סט בבטן שאני מעביר הוא 20 חזרות ,,, לכן אני משתדל שאני מתאמן בעצמי על הבטן לעבוד על טווח של 6-15 כדי לבנות תמאסה השרירית בבטן. בערך 4 אימוני בטן בשבוע ולקראת תחרות 6 אימוני בטן.

קטריס

New member
חוץ מהאימון בטן והמשפט שאומר

"משפר את הגוף ושומר עליו מעוצב מעבר לסתם נפוח", לא רע. יפה שאתה משלב עבודת כוח מקסימלי. יפה שאתה שומר על תדירות גירוי של פעמיים בשבוע (הייתי ממליץ לך לעשות זאת למשך כל השנה, לא רק לפני תחרות). אני מקווה שאתה לא עובד ביותר מדי סטים. הייתי גם ממליץ לך לבצע תקופות סאב-מקסימליות ומקסימליות באימונים, במקום לשלב הכל בבת אחת. נגיד שלושה שבועות עבודה עם בעיקר 6-8 חזרות וקצת 10-12 חזרות, שבוע קל להתאוששות, ואז שלושה שבועות עבודת 4-6 חזרות עם קצת עבודת 12-15 חזרות. לאחר מכן עוד שבוע קל להתאוששות (משמע הפחתת משקלים ב-20-30% ככה, בנוסף להפחתת הסטים) ואז לבצע הכל מחדש. אסטרטגיות כאלו ואחרות נוטות להפיק תוצאות הרבה יותר טובות מסתם עבודה 'מבולגנת'. עוד גישה שאתה יכול לקחת היא לבצע ימים כבדים וימים קלים. נגיד אימון AB אחד של 4-6 חזרות עם קצת עבודה לכשל וחזרות שליליות, ואימון AB שני ב-8-10 חזרות בעצימות של 2-3 חזרות לפני כשל ככה. על הבטן מיותר לגמרי לעבוד כ"כ הרבה. כשמגיע הזמן לרדת בשומן לקראת התחרות, האופציה הכי טובה תהיה UD2. זה יאפשר לך לשמר/להוסיף מאסת שריר, תוך כדי ירידה בשומן.

sagi26

New member
אני תמיד מנסה שיטות על עצמי

תראה השיפור הכי גדול היה לפניי שנה שהתחתי לעבוד בחזרות של 15,12,10,8,6,2-4 האימון הזה שינה לי את הגוף,,, הרמתי יותר משקל גדלתי יותר ונהייתי יותר מעוצב באוף סיזן מה שעוזר לי בחיטוב לקראת התחרות. אין חכם בבעל ניסיון ,,,, אחרי שניסיתי המון שיטות אימון אני נוטה להמשיך עם התוכנית הזאת,,, תנסו אותה ואני חייב לשמוע תגובות. תקחו נגיד אימון גב בטווח של 15-2,4 חזרות בכל תרגיל ,,, אני אשמח לשמוע תגובות

subotaj

New member
אתה יודע מה, אני אנסה..

אשמח אם תפרט קצת יותר.. את האימון שלך.

קטריס

New member
אני חושב שמה שעזר לך היה השילוב

של עבודת כוח מקסימלי, שכן אם אתה לא מתחזק עם הזמן, אתה גם לא גדל עם הזמן (עיקרון עומס פרוגרסיבי). אתה רוצה לנסות משהו יעיל? נסה את מה שהצעתי לך.

Y a n i B

New member
הצחקת אותי

נראה לך שהוא מסוגל להבין את UD2? או ש... אולי זה הפוך על הפוך? אתה רוצה שהוא יקצץ קצת יותר מדי קלוריות ונאמר שלום לשגיא?

Y a n i B

New member
אין בעיה. תרגם לו 80 עמודים לעברית

קטריס

New member
הגזמת

מקסימום נזרוק איזה קישור לאתר מילון עברי אנגלי, וגם זה רק אם אני ארגיש מ-מ-ש נחמד.

subotaj

New member
שגיא מה קרה הפסקת להשקיע בתמונות?

פעם היתה מביא יותר גדולות ואיכותית, אני צריך להשכיב את המסך שלי על הצד כדי להתענג עליהם.

sagi26

New member
צודק אני יעלה יותר גדולות

התמונות האלה חבר שלי צילם,,, יש המון תמונות באתרים באינטרנט אני יעלה יותר גדולות אני רק מצטער שלא באתי על 5 אחוזי שומן יכלתי לקחת את מר צפון עד 75 ק"ג יוסי מזרחי שזכה היה על 68 ק"ג,,, ואני הייתי על 71 וחצי עם 7 אחוזי שומן,, חבל שלא הורדתי עוד 1-1 וחצי ק"ג והייתי לוקח מקום 1. יש תחרות בטבריה של האיגוד השני בעוד שבוע וחצי ,,, ואני הולך להחטב עוד

albb

New member
זהו, עכשיו הרגזת את עידו ואלכס ../images/Emo123.gif

"יעלה"

למעלה