תמונות ראשונות עם המצלמה החדשה

YochaiM

New member
תמונות ראשונות עם המצלמה החדשה

אהלן חבר'ה, בסופ"ש האחרון קיבלתי סוף סוף את המצלמה החדשה שלי, הנה כמה תמונות ניסוי ראשונות שצילמתי איתה אתמול והיום, תהנו. נתחיל עם EAA המסכן..

YochaiM

New member
#6 קרנף 427 ממריא מ26

מוקדש לשריאל ולכל שאר חובבי הקרנפים...(צולם ממרכז תיאום)

YochaiM

New member
#9 ואחרונה קונטי מעשן על 12

מקווה שנהנתם...אשמח לשמוע תגובות

79 Ori

New member
יוחאי, מברוק על המצלמה!

התמונות נהדרות! התחדשת גם באיזושהי עדשה או שהסתפקת במצלמה?

ramimz

New member
תתחדש יוחאי. תמונות מעולות כרגיל.

ומה עשית עם ה- 450D ? מצלמת גיבוי ?

LilachiKtana

New member
בוקר טוב לכולם

שלום לכולם, קודם כל יוחאי, התמונות שלך מדהימות! אני נדהמת מכל תמונה ותמונה. בנוסף, אשמח להציג את עצמי- שמי לילך, אני חובבת תעופה מגיל צעיר, בעצם- מאוהבת במטוסים (לצערי, לא מבינה גדולה בתחום, אבל אוהבת ללמוד). אני עובדת חדשה בנתב"ג בלאופר תעופה- בתפקיד דיילת קרקע. את הפורום הזה הכרתי דרך חבר שלי (חבר בפורום- גלעד). יום טוב לכולם.. תמשיכו עם התמונות היפות!

tp535

New member
בוקר טוב יפה שלי

אז כמו שלילך הציגה את עצמה היא חובבת תעופה מגיל צעיר והיא בת הזוג שלי. אז בבקשה להתייחס אליה יפה כמו לכל משתתף חדש כאן (טוב אולי קצת יותר) :)) יוחאי אחלה של תמונות שיהיה המשך יום מקסים לכולםםםםםם

79 Ori

New member
הלו, גלעד, פה אין קומבינות

ופרוטקציות. כל משתתף חדש עובר את הזובור שקבוע בנהלים כאן ואי אפשר להשתמט! אגב, לילך - ברוכה הבאה. אל תתייחסי ברצינות לכל מה שכותבים פה......

tp535

New member
מציע לך לשקול את המילים שלך מחדש אלא אם אתה

טס רק עם אלעל. אם אתה מתעד לטוס עם אחת החברות שלאופר אחראית עליהן בנתב"ג אזי תצטרך פרוטקציות וקומבינות ע"מ לקבל מושב טוב/שדרוג כזה או אחר.
אני מאוד מקווה שהזובור הזה לא כולל התזת מיים מכבאית בנתב"ג זה קצת כואב אם אתה לא איזה 747

LilachiKtana

New member
תודה

תודה על קבלת הפנים. אני מוכנה לכל זובור שיהייה, רק שאני באמת מקווה שזה לא יכלול התזת מיים מכבאית או זריקת בייצים, זה פשוט כואב נורא..
ובאמת כדאי להיות נחמדים אלי אם מישהו רוצה עזרה בטיסה שלאופר עובדים עלייה
אני מוכנה ומקווה ללמוד הרבה מכם. לילה טוב

למעלה