תמונות עירום

enigomontoya

New member
תמונות עירום ../images/Emo178.gif

עד היום אף אחת לא קיבלה ממני תמונת עירום שלי (ולא שיש לי מה להסתיר) אני קיבלתי כמה וכמה. פעם אפילו קיבלתי סירטון (מזיע) פחות נראה לי לשלוח תמונה של הבולבול(ון) שלי מצד שני, כשמישהי שולחת לי היא מיד מקבלת נקודות בונוס גם אם היא לא דוגמנית. ובכלל, תמונת עירום אישית שנשלחה אלי ממישהי, הרבה יותר תגרה אותי מכל דוגמנית ערומה ברשת. ככה זה אצלי. איך אצלכם ?
קיבלתם תמונות עירום ?
שלחתם פעם ?
אם לא שלחתם, יש סיכוי שתשלחו ?
ואם תחליטו לשלוח, אתן מוזמנות להתחיל בלשלוח אלי

r and a

New member
../images/Emo47.gif ../images/Emo229.gif אני מתכתב עם עצמי לאחרונה ../images/Emo6.gif

Sweet honey B

New member
איזה סקר.. ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קיבלתם תמונות עירום ? יותר ממה שרציתי..
שלחתם פעם? אם לא שלחתם, יש סיכוי שתשלחו ? היו זמנים שכאלו.. זה מצב נדיר ביותר אצלי.
ואם תחליטו לשלוח, אתן מוזמנות להתחיל בלשלוח אלי? ברור מותק.. לאן לשלוח?

haze73

New member
../images/Emo3.gif אין כמו עירום

אני חושב שהשתוללתי ללא הרף עם תמונות העירום שלי, ואני צריך להפסיק עם זה. אני פשוט אוהב לחשוף את עצמי לעיני המלמה. גם אני , כמוך, נמשך יותר לתמונתה של השכנה ממול, מאשר לתמונה מבויימת של דוגמנית צמרת. התמונות האישיות הרבה יותר מכוונות מטרה מאשר תמונות הפורנוץ - אף פעם לא קיבלתי תמונות עירום
- שלחתי תמונות, לכל הבנות בתפוז בכלל, ולבנות הפורום בפרט (זה אני עם ה-4 ס"מ, לכל מי ששואל) - תמיד יש סיכוי שאשלח תמונה. - לא הבנתי - לשלוח אליך תמונת עירום שלי ? סוטה

enigomontoya

New member
תשלח, תשלח

לפחות אוכל להגיד שמישהו התייחס אלי היום (עובדת שיטת ה"אני מסכן" ? )

Hlely

New member
סליחה?! איך לא קיבלתי?

דורשת רטרטאקטיבית את כל התמונות וגם את אלה מהקולקציה החדשה שעוד לא הוצאת

יאללה ת'פשטי...

המשפט הזה מוכר לי מאיפה שהוא...
איך אצליכם? מצויין הכל טוב. איך אצלך?
קיבלתם תמונות עירום? אפשר לאמר שמכל מה שקיבלתי עד היום (בעיקר מימיי בפורום סקס) אני יכולה בשקט לפתוח מטרופוליטן קטן משלי... הכי אהבתי את אילו ששלחו תמונה עם בקשה לחוות דעת רצינית ומלומדת...
שלחתם פעם? רק לאחד, ולא רק תמונה...
אם לא שלחתם יש סיכוי שתשלחו? לא רלוונטי
ואם תחליטו לשלוח, אתן מוזמנות להתחיל בלשלוח אלי תן לי לישון על זה (יש סיכוי שאקום בעוד כמה שנים אז נא להזדיין בסבלנות)

אממממממ....

קיבלתם תמונות עירום ?
כן. שלחתם פעם ?
לא. אם לא שלחתם, יש סיכוי שתשלחו ?
לא. ואם תחליטו לשלוח, אתן מוזמנות להתחיל בלשלוח אלי

parparlive

New member
תמונות ...

לא קיבלתי, לא שולחת - בחלומות הלילה בצאת הכוכבים, אין סיכוי שאשלח. מקסימום שולחת תמונה של הכנפים שלי

למעלה