תמונות מתחנת "ראשונים"

• פותח הנושא kbb
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

kbb

New member
תמונות מתחנת "ראשונים"

תמונות מתחנת "ראשונים"
התמונות משבוע שעבר. מצטער, אבל התמונות מהשבוע הלכו פארש... ונתחיל מבחוץ.

תודה גם ממני...+ הצעה צנועה

תמונה שמינית ואחרונה להפעם...
תהנו...
לכל מי שמפרסמים תמונות בפורום: אם אפשר, זה יעזור אם תוסיפו מילה וחצי של הסבר/תאור התמונה - בנוסף לציון "תמונה ראשונה, שני שלישית" וכו'".

ארזS

New member
לדוד שטיפלמן :

לכל מי שמפרסמים תמונות בפורום: אם אפשר, זה יעזור אם תוסיפו מילה וחצי של הסבר/תאור התמונה - בנוסף לציון "תמונה ראשונה, שני שלישית" וכו'".
לדוד שטיפלמן :
אנא ראה הסבר ממני (בנושא שהעלית) בתגובה שכתבתי לאיליה בשירשור שלי עם התמונות מירושלים.

kbb

New member
לא. היא לא שבורה

זה רק נדמה לי או שהמסילה
נראית שבורה באמצע, כאלו חלק ממנה מונח בזווית?
לא. היא לא שבורה
היא פשוט לפני תהליך של הידוק, ריתוך ויישור. צילמתי גם את המכונה שעושה את הפעולה הזו אבל התמונה יצאה גרועה.

ארזS

New member
kbb יקר !

תמונות מתחנת "ראשונים"
התמונות משבוע שעבר. מצטער, אבל התמונות מהשבוע הלכו פארש... ונתחיל מבחוץ.
kbb יקר !
התמונות יפות. אך אנא !!! שים לב לשירשור שלי. איזה שירשור נראה יותר טוב ? ושוב: אני לא "משוויץ" בשירשור שלי. חלילה לחלוטין ! אני רק מדבר על שירשור אסטתי שנראה טוב וגם כשכותבים תגובה לתמונה מסויימת היא משוייכת ישר לתמונה שעליה מגיבים. איך אפשר לדעת לאיזו תמונה הגיב לדוגמה איליה ? כבר כתבתי על זה המון פעמים ואני חושב שכולם הסכימו איתי. אז אנא, להבא שרשר נכון ! תודה וסליחה.

david80

Member
../images/Emo6.gifנכון! אני מסכים עם כל מילה!

kbb יקר !
התמונות יפות. אך אנא !!! שים לב לשירשור שלי. איזה שירשור נראה יותר טוב ? ושוב: אני לא "משוויץ" בשירשור שלי. חלילה לחלוטין ! אני רק מדבר על שירשור אסטתי שנראה טוב וגם כשכותבים תגובה לתמונה מסויימת היא משוייכת ישר לתמונה שעליה מגיבים. איך אפשר לדעת לאיזו תמונה הגיב לדוגמה איליה ? כבר כתבתי על זה המון פעמים ואני חושב שכולם הסכימו איתי. אז אנא, להבא שרשר נכון ! תודה וסליחה.
נכון! אני מסכים עם כל מילה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה