תמונות משטח הרצליה-רמת השרון.

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
אורי, כרגיל תמונותיך יפות. יחד

316 מצד הנהג.
אורי, כרגיל תמונותיך יפות. יחד
זאת, זו לא 316, למרות המספר המופיעה עליה, משום שהצבע בתמונות הוא אדום, ו- 316 היתה בצבע כחול. זו היתה מכונה מרופדת שהיתה, כנראה, בשרות יונייטד, אולי אפילו מהמקוריות שנרכשו ע"י דן, או מהמרופדות "המפוארות" של דן שפעלו בשרות יונייטד.

אורי404

New member
316 מצד הנהג+מאחור.

ביום שישי, כאשר נסענו ברכבת לחיפה, הדרומי הראה לי מגרש מחצבות, בו יש דברים ששווה לצלם. בחזור הוא הראה לי שוב, ווידא שקיבלתי את "הפקודה". מיד התמונות. אני אתחיל עם התמונות הפחות מוצלחות, ואל תדאגו, התמונות היותר מאוחרות הן יותר סבירות.
316 מצד הנהג+מאחור.

אורי404

New member
316 מאחור.

ביום שישי, כאשר נסענו ברכבת לחיפה, הדרומי הראה לי מגרש מחצבות, בו יש דברים ששווה לצלם. בחזור הוא הראה לי שוב, ווידא שקיבלתי את "הפקודה". מיד התמונות. אני אתחיל עם התמונות הפחות מוצלחות, ואל תדאגו, התמונות היותר מאוחרות הן יותר סבירות.
316 מאחור.

אורי404

New member
316 מהצד השני.

316 מהצד השני.

אורי404

New member
316 מבפנים.

316 מבפנים.
שימו לב לפתחי המזגן.

אורי404

New member
תמונה אחרונה של ה-316.

תמונה אחרונה של ה-316.

אוהד11

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo51.gif האם בצד ימין זו

תמונה אחרונה של ה-316.
האם בצד ימין זו
כרטיסנית ?

אוהד11

New member
2030 היתה מכונה מרופדת של דן, אך

ספטמבר השחור...
איזה יופי! דן 0316, לשעבר יונייטד 2030, לשעבר יונייטד סתם. הארגז דגם 305, ספט' 70. היה במקור של יונייטד. ממוזג אוויר, כמובן.
היא לא היתה מקורית של יונייטד, כי כל המכונות המקוריות של יונייטד שנרכשו ע"י דן היו מ- 2051 עד 2137. המכונה שבצילום, 0316, יכולה להיות אחת מבין המכונות 2058 עד 2127 (העשיריה האחרונה היתה מדגם יווני שאינו מתאים לאוטובוס שבתמונה, והשבע הראשונות היו מאוד ישנות).

זו בוודאות 2030

היא לא היתה מקורית של יונייטד, כי כל המכונות המקוריות של יונייטד שנרכשו ע"י דן היו מ- 2051 עד 2137. המכונה שבצילום, 0316, יכולה להיות אחת מבין המכונות 2058 עד 2127 (העשיריה האחרונה היתה מדגם יווני שאינו מתאים לאוטובוס שבתמונה, והשבע הראשונות היו מאוד ישנות).
זו בוודאות 2030
אפשר לזהות את המספר המקורי מבעד לשכבות הצבע.

ועוד משהו -

אם זו 2030 אז היא לא מקורית של
יונייטד.
ועוד משהו -
2030 היא מס' 4 בסדרה. זה מסתדר מצויין עם מה שאתה זוכר לגבי סדרת דן תיור הקודמת לה - 2007 עד 2026 (של מרכבים, מ- 1968). נראה שהדגם הזה התחיל ב- 2027 (מס' 1). בכל מקרה, זה אוטובוס מיוחד ומעניין.

ארזS

New member
2030 היתה לפני זה ת30 .

אם זו 2030 אז היא לא מקורית של
יונייטד.
2030 היתה לפני זה ת30 .
ככה קראו בימי "אנו באנו" ל"מרופדות" של דן והיה כתוב עליהם "סע בדן תיור"... לאחר רכישת "יונייטד טורס" הוסיפו את שתי הספרות הראשונות 20 .

אוהד11

New member
2030 לא היתה מעולם ת-30, משום שעידן

2030 היתה לפני זה ת30 .
ככה קראו בימי "אנו באנו" ל"מרופדות" של דן והיה כתוב עליהם "סע בדן תיור"... לאחר רכישת "יונייטד טורס" הוסיפו את שתי הספרות הראשונות 20 .
המכונות המרופדות שמסומנות באות "ת" קדם לה. המכונות שמוספרו מ- 2007 ואילך קיבלו בצורה זו את מספרן. מעולם גם לא היתה מכונה מרופדת בדן שמספרה היה "30" או "ת 30".

ארזS

New member
אם אתה אומר...

המכונות המרופדות שמסומנות באות "ת" קדם לה. המכונות שמוספרו מ- 2007 ואילך קיבלו בצורה זו את מספרן. מעולם גם לא היתה מכונה מרופדת בדן שמספרה היה "30" או "ת 30".
אם אתה אומר...
אז אתה כנראה יודע יותר טוב ממני. סליחה על הטעות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה