תמונות מצחיקות.............

תמונות מצחיקות.............

תמיד כשמהנדס משוגע כותב על ביקוריו אצל הזונות במכון זה או אחר..ומזכיר שמות כמו סבטלנה, אלנה וכו...( כן ביקרתי בבלוג!)[ יש סוג של מבט ותמונה שעולה לי בראש... מצאתי כמה תמונות שתואמות את הדימיון שלי - הבעה יותר "סבטלנית " מזו- לא יכולה להיות!

דנטל

New member
אלוהים אדירים ../images/Emo5.gif

הוילונות בלתי נסבלים. זו תמונה מצחיקה בעיני

ה ר ב 86

New member
שבת שלום.

שבת שלום ומבורך לכל הקהל הקדוש הזה. מי יתן ונזכה כולנו לשמור שבת כהלכתה ולא ניכשל חס וחלילה בחילול שבת בשגגה. ונזכה כולנו במצוות עונג שבת ככתוב בתורה.

דנטל

New member
אני את שלי קיבלתי

הוא הגיע כבר עם זקפה. ישבתי במחשב לסיים משהו והוא נעמד לידי צמוד לכתף שלי. זה שכנע אותי לסיים יותר מהר את מה שעשיתי במחשב. היה ממש ממש ממש ממש כואב בהתחלה. לא יכולה לגמרי להאשים אותו ואת האנקונדה שלו, כי פשוט עוד כואב לי מהזיון של אתמול. היה אחלה זיון. בדרך כלל איתו זה חצי שעה. אחרי זה נחנו קצת ואני הייתי על הבטן ואז הוא נשכב עלי והתחיל לשפשף את הזין בין לחיי התחת שלי (זה שהוא איתי כבר שנה וחצי זה לא רק בגלל שנח לו איתי, אלא גם בגלל שהוא חולה על התחת המזעזע שלי). נתתי לו שימרח את שמן התינוקות שפעם הוא קנה לי ובסוף הוא השפיך בחיבור שבין התחת לגב איפה שפינטוזית אוהבת. זהו, מיהר ללכת למשפחה. הרב, כבודו, רמי הלך לעשות קידוש ולכן נטש אותי מהר. אני מקוה שתסלח לו שהוא מזדיין לפני החתונה. אה, בעצם, זה האלוהים שצריך לסלוח. אני בטח עוד אסלח לו פעם על שהוא נטש אותי מהר לטובת הדת שאבא שלו שומר.

tokit

New member
מה שאני אוהבת בתיאורי הזיונים שלך

זה שלמרות שאת מנסה לתאר אותם ביובש ובתמציתיות, הם הרבה יותר מחרמנים מכל תיאורי ה "הוא חפן את שדיי... נגע בגבעת ונוס שלי... הביא אותי למחוזות לא מוכרים.." וכד'. וכמובן הרבה הרבה יותר משעשעים..

דנטל

New member
הכתיבה שלי שונה

מסיפורי המציאות לסיפורי הדמיון. אפשר לראות בסיפורים שלי שנמצאים בפינת המאמרים ששם הניסוח הוא קצת יותר עדין. הוא לא מגיע לרמות של התיאורים שהבאת כדוגמא, אבל הוא לא יבש כמו סיפורי המציאות שלי. בדמיון הכל הרבה יותר יפה. זה היתרון של הדמיון. ובכל זאת המציאות יותר עושה לי את זה.

דנטל

New member
לא כולם מסוגלים שעות כמוך

חוץ מזה, לא טרחנו על משחקים מקדימים. כמה נשיקות, ליטופים, חיבוקים ועליתי עליו. אלוהים, לא הזדיינתי איתו שלושה חודשים. לא היה סיכוי שאני אתאפק עוד.

למעלה