תמונות ממוסך תלפיות: להנאתכם:

מצב
הנושא נעול.
לא צריך שרשור חדש: למה סתם לדחוף

זה באמת משהו מרענן
לעומת התמונות המזעזעות מהפיגועים, ואני מסכים בהחלט עם צחקן שהיה ראוי לפתוח שירשור חדש לתמונות משמחות. למה לערבב עצב ושמחה ?
לא צריך שרשור חדש: למה סתם לדחוף
הודעות של אחרים לעמ' 1289 ? כל החיים בארץ ישראל מעורבבים ולכן לא ראיתי כל צורך לבזבז פה מקום.

יצחקA

New member
לפחות יש לו 2 מזגנים: בקרון הקדמי

יפהפה
אבל נראה לי שהמזגנים שלו קצת חלשים, לא? תודה רבה על התמונות, ואם תוכל, צלם את ה-NG גם מבפנים וכן את לוחית היצרן שלו.
ובקרון האחורי, מה שבדן היה רק בקרון האחורי. חבל שהוא לא צבוע כמו המפרקית הצהובה של דן שהיתה עם הציור של האריה. בכלל חבל שלא צובעים אותה בצבעי בורדו-סגול. מעניין איך היא נראת מבפנים.

ראה ת'תמונותיו של אנדי בדן. זה זהה.

ובקרון האחורי, מה שבדן היה רק בקרון האחורי. חבל שהוא לא צבוע כמו המפרקית הצהובה של דן שהיתה עם הציור של האריה. בכלל חבל שלא צובעים אותה בצבעי בורדו-סגול. מעניין איך היא נראת מבפנים.
ראה ת'תמונותיו של אנדי בדן. זה זהה.

AndreyS

New member
אין דרך טובה יותר ../images/Emo13.gif

עצה ידידי: בקש מאנדי שוב את התמונה!
אין דרך טובה יותר

אנדי אתה יכול בבקשה להעלות שוב את התמונות המדוברות?

צחקן

New member
6אנדי צילם תמונות מבפנים

אין דרך טובה יותר

אנדי אתה יכול בבקשה להעלות שוב את התמונות המדוברות?
6אנדי צילם תמונות מבפנים
ב"ה הוא צילם את המפרק מבפנים ואת העוצר ואת האחרורה. הוא צילם את הכל .

ארזS

New member

ארזS

New member
ולמי שלא שם לב, יש כאן לינק לתמונות

אני לא יודע איפה אנדי ,
אבל בינתיים זה גם עיניין אותי, אז עשיתי חיפוש בפורום והנה לינק לשירשור עם התמונות של המפרקית שהיתה בניסיון בדן (ניסיון שנכשל).
ולמי שלא שם לב, יש כאן לינק לתמונות
של המפרקית הנסיונית שהיתה בדן והלכה לה לבלי שוב...

ארזS

New member
לרשותך תמיד !

תודה ארז
הייתי בטוח שהמפרקית צולמה לא מזמן וחיפשתי רק בחודשים יולי, אוגוסט.
לרשותך תמיד !
גם לי היה נדמה זה קצת יותר "טרי"... ולקח לי המון זמן לחפש כי חיפשתי לפי כל מיני קריטריונים ולא הצלחתי, אז זה הכניס אותי לאמביציה מיוחדת למצוא... ובסוף זה הצליח.

צחקן

New member
אביתר ראית את המרכב הגרמני המקורי..

עצה ידידי: בקש מאנדי שוב את התמונה!
אביתר ראית את המרכב הגרמני המקורי..
ב"ה שחברי עשה ? אני עשיתי את המרכב הישראלי (זלדה) והוא עשה ת המרכב המקורי של ה0305 תרד קצת ותראה !!. יצא לו מאוד יפה !!! תאמין לי !!! זה נמצא באשכול של המיפרקית האגדית.

צילמתי כמובן את לוחית היצרן אך זה

יפהפה
אבל נראה לי שהמזגנים שלו קצת חלשים, לא? תודה רבה על התמונות, ואם תוכל, צלם את ה-NG גם מבפנים וכן את לוחית היצרן שלו.
בסרט הבא שלי - סרט מס' 1145 שעדיין בניקון ואני לא אוהב לצלם בדיגיטליות. האוטו כבר מלא בביקורות קשות וככל הנראה לא ירכשו ממנו עותקים. הסיטארו המפרקי יגיע גם הוא ארצה לקראת 2004 למבחן. הוא עולה כמו פעמיים ה- NG 313 !!! ממש לא יאמן המחיר במרצדס ! מבפנים, הוא נראה בדיוק כמו הצהוב שצילמת בתל-אביב ולכן לא צילמתי בפנוכו.

צחקן

New member
למה המחיר יקר או זול ?

בסרט הבא שלי - סרט מס' 1145 שעדיין בניקון ואני לא אוהב לצלם בדיגיטליות. האוטו כבר מלא בביקורות קשות וככל הנראה לא ירכשו ממנו עותקים. הסיטארו המפרקי יגיע גם הוא ארצה לקראת 2004 למבחן. הוא עולה כמו פעמיים ה- NG 313 !!! ממש לא יאמן המחיר במרצדס ! מבפנים, הוא נראה בדיוק כמו הצהוב שצילמת בתל-אביב ולכן לא צילמתי בפנוכו.
למה המחיר יקר או זול ?
ב"ה דווקא כשהעלת תמונת של המיפרקית המאנית אני הכנתי להרכבה מיפרקית מרצדסית
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה